Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bu arada o kitbın reklamını umut tüp bebeğin asansöründe görüyorum ama okumak nasip olmadı..ben ayşe aydın ın anne..anne oluyorum! u okudum..ve haftalar ilerledikçe de o haftaları tekrar tekrar okuyorum.o kitabı da sen önermiştin galiba buradan..

tamam deryacım yarın ilk iş ceviz alacağım zaten normaldede kahvaltıda hep süt içerim dediklerini yapacağım hocam iyiki buraya girdim ve iyiki sen ve burdaki canlar var o kadar rahatlıyorum ki anlatamam çok teşkler canım sende bebişe ve kendine dikkat et gerçi ediyosundur ama olsun söyleyim dedim görüşmek üzere canlar iyi geceler...

merhaba özgemrecan ben 16.haftayım hala bir gün iyi bir gün halsiz bir gün mide bulantısıyla geçiyo.
sende benim gibi çok pimpiriklisin anladığım kadarıyla benimde ilk üç ayda bir hafta mide bulantısıyla kıvrandığım sonrada herşeyi rahat rahat yediğim bir ağrıdan kıvranıp bir hafta fıldır fıldır gezdiğim zamanlar oldu.deli gibi her hafta doktrdaydım sonra bana dr dedi ki:artık gelme bişey yok hamileliğin her döneminde bebeğinin kaybedebilirsin ama bununla yaşayamassın.şimdi 15 te bir gidiyorum:)) rahat ol önemli bişey olunca hissediyosun

evet çok hemde cok haklısın ama bırtane gıdınce ınan elim yuregımde zaten herkesten uzal olsun ama hamile oldugumdan bu yana gece uykusu denen birşey kalmadı hep uykularım yarım yamalak.yarın akşam doktoruma gıdecegım. bakalım ne diıyecek?

16.haftanda olduguna göre ikili testini yaptırmışsındır.ense kalınlıgı ölçümü yapılırken yıne karından mı bakılıyor yoksa vajınal muayne olarak mı?

Allahım hepimize saglıklı hamilelikler nasip etsin!

merhabalar bugün tıransferim oldu allahın izniyle çok mutluyum bi okadarda mutzuzum çünkü hiç dondurulmuşum yok ama yinede şükür benim 5 gün tıransfer edildi rabbim hayırlısını nasüp etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin mevlam bende burda arkadaşlarımla bu güzel haberi paylaşayım test günüm 4 nisan hayırlısı allahtan

merhabalar bugün tıransferim oldu allahın izniyle çok mutluyum bi okadarda mutzuzum çünkü hiç dondurulmuşum yok ama yinede şükür benim 5 gün tıransfer edildi rabbim hayırlısını nasüp etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin mevlam bende burda arkadaşlarımla bu güzel haberi paylaşayım test günüm 4 nisan hayırlısı allahtan

nurmecim hayırlı olsun.rabbim sonunu guzel eylesin inşallahhhhh kendine dikkaty et bol protein al igneni dakik vurul.ilaçlarını duzenli iç 3 gun banyo yapma sakın ben 1 gun sonra yaptım cok pişman oldum 3 gun bekle allah yardımcın olsun canım

nurmecim hayırlı olsun.rabbim sonunu guzel eylesin inşallahhhhh kendine dikkaty et bol protein al igneni dakik vurul.ilaçlarını duzenli iç 3 gun banyo yapma sakın ben 1 gun sonra yaptım cok pişman oldum 3 gun bekle allah yardımcın olsun canım[
inem 7 buçuktu şimdi yatıyom diye kaynanam eve getiriyor 18.30 yaptırıyom koymuyolar kalkıyım eltim biyandan kaynanam bi yandan habire yediriyorlar balina gibi olcam sevgi bide bu kabızlığa bi çare kaysı konposto hiç bi fayda etmedi pamuğum benimlemi acaba çok mrak ediyom hep konuşuyom onla :emir_bebek::emir_bebek: sizin dualarınızla kavuşcam inşallah

evet çok hemde cok haklısın ama bırtane gıdınce ınan elim yuregımde zaten herkesten uzal olsun ama hamile oldugumdan bu yana gece uykusu denen birşey kalmadı hep uykularım yarım yamalak.yarın akşam doktoruma gıdecegım. bakalım ne diıyecek?

16.haftanda olduguna göre ikili testini yaptırmışsındır.ense kalınlıgı ölçümü yapılırken yıne karından mı bakılıyor yoksa vajınal muayne olarak mı?

Allahım hepimize saglıklı hamilelikler nasip etsin!

Ense kalınlığı ölçülürken hem burun kemiğine hemnde ense kalınlığınsa bakılıyo karından bakıyo.Birde doktoruna söyle istersen bir damarın ölçüsüde ikili teste baz alınıyormuş onuda ölçtü dr.yüzde 70 tanı kriteriymiş ama her ultrason ölçemez dedi.şimdi 3 ay bi geçsin o zaman toparlıyosun.hormonlar tavan yapıyo oda bizi deli gibi yapıyo devamlı endişe hali.Ben ne kanamalar geçirdim bebeğim benimle.
Ne yaparsan yap Allahın dediği oluyo .Ona bırakmak lazım ama işte yapabilirsen.

KIZLAR ALLAHIMA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİM 11.günüm değerim 429,53 Darısı tüm isteyenlerin başına .........

nurmecim hayırlı olsun.rabbim sonunu guzel eylesin inşallahhhhh kendine dikkaty et bol protein al igneni dakik vurul.ilaçlarını duzenli iç 3 gun banyo yapma sakın ben 1 gun sonra yaptım cok pişman oldum 3 gun bekle allah yardımcın olsun canım[
inem 7 buçuktu şimdi yatıyom diye kaynanam eve getiriyor 18.30 yaptırıyom koymuyolar kalkıyım eltim biyandan kaynanam bi yandan habire yediriyorlar balina gibi olcam sevgi bide bu kabızlığa bi çare kaysı konposto hiç bi fayda etmedi pamuğum benimlemi acaba çok mrak ediyom hep konuşuyom onla :emir_bebek::emir_bebek: sizin dualarınızla kavuşcam inşallah

canım benim bide rezene cayı cok tuvalete rahat cıkarıyo doktora sor içmende bi mahsur yoksa iç başkada bişey bilmiyorum.ulun bey bana transferden sonra kabızlık olursa diye bi şurup yazdı sana şurup yazmadılarmı al onu iç

KIZLAR ALLAHIMA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUN HAMİLEYİM 11.günüm değerim 429,53 Darısı tüm isteyenlerin başına .........

bitanem çok sevindim allahım kucağınada almayı nasip etsin darısı bizim başımıza bugün merkezdemi yaptırdın sen testi bende ordaydım ama

hayatım ihşallah hayırlı haberlerinide alcaz allahın izniyle arada sırada gir neler yapıyorsun anlat bende bugün ilk iğnemi vuruldum merkezde kaderimizde ne varsa yaşıyacaz

:emir_bebek:15 MART DUYGUMU KUCAĞIMA ALDIM :)

:KK71::KK71:DOKTORUM SÜLEYMAN BEYE VE TÜM EKİBE SONSUZ TEŞEKÜRLER f:KK71::KK71:

Son düzenleme:
allah kucağına almayı nasip etsin canım:KK64::KK64:

canım benim tebrik ederim allah sag saglim dogmasınıda nasip etsin...cok cok sevindim allahım hep boyle yuzunu guldursun :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bitanem çok sevindim allahım kucağınada almayı nasip etsin darısı bizim başımıza bugün merkezdemi yaptırdın sen testi bende ordaydım ama

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim, Allahım herkese bu mutluluğu nasip etsin.

Canım merkezde yaptırmadım test günüm aslında yarındı ben dayanamadım bugün başka bir hastanede yaptırdım.:emir_bebek:

X