Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

listede kızmızı ile belirttğim arkadaşlr neredeler....

neticelerini ve durumlarını da söylemediler...

haberi olan var m ı

alt listeye alayım mı ;???

kızlar sıradaki hamile adayımızzzzz

haytım ben iğnelere başladım ama bana vitamin felan vermediler sadece iğnemi satinde yapıyorum herkese verilmiyormu sormayıda unuttum bilgin varmı bu konuda

hayatım senin sonuçunu inanki bende senin kadr merak ediyorum bol bol dua et verende alan rabbim dualarımızı ihşallah kabul eder

hiç bir belirtim yok sevdacım bugün çok morelim bozuldu inemin suyunu yanlış vermiş eltim 2 gündür yanlış yapmış çok üzüldüm inşallah bişe olmaz dr aradım malesef cevap vermedi hemşireyi ardım bişe olmaz dedi tutmazmiki diye çok morelim bozuk ağlamamak için zor tutuyom kendimi rabbim inşallah bi sakıncası olmaz :KK50::KK50: eltimede kızamıyom nerden bilcek dolaptaydı karışmıştır offffffff madurumda madurum

selam kızlar;
bende bugün güzel haberi aldım ve sizinle paylaşmak istedim.Allah'a çok şükür bende hamileyim.Darısı tüm isteyenlerin başına.Allah herkese bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallah.Bizlerede tamamına ermeyi inşallah.

canım çok mutlu oldum senin adına.burada hamileyim diye yazan herkes için bunu hissediyorum aslında.içimde kelebekler uçuşuyor sanki mtluluktn o an kendim olmuş gibi.
allah tamamına erdirsin inşallah canım

selam kızlar;
bende bugün güzel haberi aldım ve sizinle paylaşmak istedim.Allah'a çok şükür bende hamileyim.Darısı tüm isteyenlerin başına.Allah herkese bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallah.Bizlerede tamamına ermeyi inşallah.

gözun aydın canım benim allahım tamamına erdirsin saglıklı bir hamilelik geci r inşallah allaha emanet ol:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::81::81::81:

hiç bir belirtim yok sevdacım bugün çok morelim bozuldu inemin suyunu yanlış vermiş eltim 2 gündür yanlış yapmış çok üzüldüm inşallah bişe olmaz dr aradım malesef cevap vermedi hemşireyi ardım bişe olmaz dedi tutmazmiki diye çok morelim bozuk ağlamamak için zor tutuyom kendimi rabbim inşallah bi sakıncası olmaz :KK50::KK50: eltimede kızamıyom nerden bilcek dolaptaydı karışmıştır offffffff madurumda madurum

nurme o igne tutundurmuyo canım sadece rahat ol o igne en cok dusuk yapmayasın diye tabi tutunmayada yardımcı oluyormuş ama için ferah olsun hiççç bişey olmaz zaten senin tutunmuşsa tutunmuşdur şimdiye allahın izniyle sakın stres yapma ama bişeyi anlamadım neden o igneleri her onune gelene vurduruyosun o yaglı igne onu bana ozellikle saglık ocagı yada hastanede vurul dediler cunku yaglı igne geri cabuk akarmış

nurme o igne tutundurmuyo canım sadece rahat ol o igne en cok dusuk yapmayasın diye tabi tutunmayada yardımcı oluyormuş ama için ferah olsun hiççç bişey olmaz zaten senin tutunmuşsa tutunmuşdur şimdiye allahın izniyle sakın stres yapma ama bişeyi anlamadım neden o igneleri her onune gelene vurduruyosun o yaglı igne onu bana ozellikle saglık ocagı yada hastanede vurul dediler cunku yaglı igne geri cabuk akarmış
sevgim bak canım içime su serptin ben hastanede vurdurdum eve gelene kadar ilaç hep geri geliyodu ve çok üzülüyodum şimdi bi arkadaş vuruyor oda ineciymiş memleketinde çok güzel yapıyor hiç canım yanmıyor ama o hiç görmedi o ilacı eltim tektek alıp geliyor dolaptan bugünde poşetle getirdi ilacı arkadaş görünce neden kutusu başka şişe başka dedi bi baktımki menapurun suyu işte böyle canım hakkımdan hayırlısı bundada vardır bir hayır

canım biliyorum listede olduğumu.hatta topiği her açtığımda (günde en az 15 kere açıyorumdur)liste önüme geldiğinde ismimi orada görmek motive ediyor ve daha çok umutlandırıyor beni:KK66:
canım araştırdım bende kaç gündür ama adına sadece bir adet topik var ve 2 sayfa sadece oda 2008de açılmış.orada da 3,5 kişi var sadece.oyadeniz arkadaşım yazmış cevap bana okumuşundur belki.
kafam o kadar karışık ki inan.bana kalsada 3'e 5'e bakmam zaten.görümcem çok istedi o olsun diye ama karar verdim istanbula gelince bu işi lehime çevirecem bir şekilde.tabi kırmamak için bir görüşme yapıcam bülent beyle.oda görümcem bizim için uğraştığı için ama bende umut annesi olmak istiyoruuuuuuum.allahım banaa yardım ettt.

listede kızmızı ile belirttğim arkadaşlr neredeler....

neticelerini ve durumlarını da söylemediler...

haberi olan var m ı

alt listeye alayım mı ;???

kızlar sıradaki hamile adayımızzzzz

haytım ben iğnelere başladım ama bana vitamin felan vermediler sadece iğnemi satinde yapıyorum herkese verilmiyormu sormayıda unuttum bilgin varmı bu konuda

CANIM ÖNCE İGNELERİNİ VURULACAKSIN. VİTAMİNLER ŞİMDİ DEĞİL . TRANSFERDEN SONRA GÜZELİM . ENDİŞE ETME. HER AŞAMA İÇİN ELİNE KAGIT VERECEKLER KORKMAAAA.....MERAK ETTİKLERİNİ SORABİLİRSİNN

hiç bir belirtim yok sevdacım bugün çok morelim bozuldu inemin suyunu yanlış vermiş eltim 2 gündür yanlış yapmış çok üzüldüm inşallah bişe olmaz dr aradım malesef cevap vermedi hemşireyi ardım bişe olmaz dedi tutmazmiki diye çok morelim bozuk ağlamamak için zor tutuyom kendimi rabbim inşallah bi sakıncası olmaz :KK50::KK50: eltimede kızamıyom nerden bilcEk dolaptaydı karışmıştır offffffff madurumda madurum

EEEHH BE GÜZELİM BU İŞ ŞANSA BIRAKILIRMI SENİN AYAKLARIN ELİN NERDE KALKIP KENDİ İGNENİ KENDİN ALSANA NEREYE KOYDUNSA... ALLAHIM YAAAA. BÖYLEESİNİ DE DUYMADIM BEN. YAAAA
ALLAH AŞKINA HANGİ İGNE YERİNE NE VURULDUN ???
PROGYNEX YERİNE GONAL-F FALAN ALDINSAAAA YUMURTALIKLARINA BASKI YAPMIŞ OLABİLİRSİN ???? DOKTORUNLA MUHAKKAK KONUŞ... ONLAR BEYNE "YUMURTLA - YUMURTAYI BÜYÜT -YUMURTAYI ÇATLATMA - YUMURTAYI ARTIK ÇATLAT" EMİRLERİ VERİYORLAR SIRAY:2:LA... PROGYNEX İSE EMBRİYONUN RAHAT HAREKETİNİ SAPLIYOR...

WALLA SANA YORUM YAPMICAM ARTIK . ŞU İGNE MESELESİNE BAŞINDNA BERİ TAKIKTIN . AL İŞTE VESVESE EDE EDE İGNEYİ YANLIŞ YAPTIRDIN ....
İĞNECİDE NE DEMEK YA??? MEMLEKETTE SAGLIK OCAGI-HASTANE VAR . BİŞEY BULAMADINSA 3 LİRA VER ECZANEDE YAPTIR....
KOLAYLA SAHİP OLUNMUYOR ..BURALARA KOLAY GELİNMİYOR...ELTİNE ONA BUNA GÜVENECEK KADAR BASİT Mİ BU İŞ...BEN EŞİME BİLE BIRAKMADIM . HERŞEYİ REÇETEMİ KONTROL EDE EDE KENDİM HAZIRLADIM ...GÖBEK İGNELERİMİ DE KENDİM YAPTIM ...KALÇA İGNEMİ DE HAZIRLAYIP KENDİM GİDİYORUM SAGLIK MERKEZİNE...
ALLAH YARDIM EDER İNŞALLAHHH SORUN OLMAZ !!!

sevgim bak canım içime su serptin ben hastanede vurdurdum eve gelene kadar ilaç hep geri geliyodu ve çok üzülüyodum şimdi bi arkadaş vuruyor oda ineciymiş memleketinde çok güzel yapıyor hiç canım yanmıyor ama o hiç görmedi o ilacı eltim tektek alıp geliyor dolaptan bugünde poşetle getirdi ilacı arkadaş görünce neden kutusu başka şişe başka dedi bi baktımki menapurun suyu işte böyle canım hakkımdan hayırlısı bundada vardır bir hayır

GECE GECE BENİ ÇOK ÜZDÜN .... BU KADAR KOLAY MI BE GÜZELİM..DÜNE KADAR BU AŞAMAYA GELEMEMİŞTİN. İHTİMALE BIRAKILIR MI YAA???????
SEN İNTERNET BİLEN OKUMA YAZMA BİLEN Bİ İNSANSIN..CAHİLMİSİN BE GÜZELİM YAAAAA

WALLA İNŞALLAH TERS BİŞEY OLMZ.. İNŞALLAH BBEGİİN TUTUNMUŞ VE SENİNLEDİR.

DUACINIMMMMMMM

İYİ GECELER....GERİLDİM DİNLENMEM GEREK ...

ÇOK KIZIYORUM BÖYLE ŞEYLERE ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKK

BİZ KIYMETLİ BEBEKLERE SAHİP OLMAK İÇİN UGRAŞIYORUZ . İLAÇLARIMIZA HARFİ HARFİNE UYMAMIZ GEREK .... HATA AFFETMEZ.... SONRA ÜZÜLMEMEK İİÇN TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAMAK 2 KERE , 3 KERE KONTROL ETMEK GEREK !!!!!!

Sert çıkışmış olabilirim ama yaşadıklarımız gözümün önüne geliyor. Böyle bir hatayı afedemiyorum ....

Allah yüzüne güler inşallah.

Arkadaşım senin için hayırlısı olsun.Bülent beyi biliyorum .Eskiden çok ii diler.Ama maalesf şimdi aynı şeyi söyleyemiyeceğim.Araştır onunla ilgili sayfalar var.Sen yine de araştırp git.Şu an Oraya giden hasta zzor bulursun.Bildiğim kadarıyla hasta sayısı çok az.Genellikle jinekoloji bakıyor.

sağol canım bilgilendirdiğin için.benimde içime hiç sinmiyor zaten.hakkımda hayırlısı ama....

nsl kızlar ben cumartesi yumurtalarım toplatıcam daha alta listeye gecemedimki

nsl kızlar ben cumartesi yumurtalarım toplatıcam daha alta listeye gecemedimki

yawrum sen alt listeye geçmiceksin zaten kuzum . sen üst listede HAMİLE olarak devam edeceksin kuzum.... dün 50 duanı daha okudum . bir kere daha yasin okudum . 100 oldu benim okumam canım . sende tamamladınsa bugun duasını da oku amin diyelim .

allah kabul etsin kuzum . içini serin tut.. birşeyler hissediyormusun nasılsın ??

günaydın canlar:KK3: neden bilmiyorum ama hasta olmama rağmen bu gün çok mutlu uyandım sizler de iyisinizdir umarım.BEN ARTIK TEDAVİYE BAŞLAMAK VE HAMİLEYİM DEMEK İSTİYORUM....:KK62::KK62:

:nazar:
selam kızlar;

canım çook sevindim, kutlarım Allah tamamına erdirsin.:nazar:

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
22-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp ) :nazar:
26-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-
28-

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma�asmihi şey�ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi�ul alim
:nazar::nazar:

ne güzel bir liste ne çok hamiş var inşallah bir gün bende yukarıya geçeceğim ve karşımda hamile yazacak.ALLAHIM hepimize güzel haberler vermeyi nasip etsin...

selam kızlar;
Tebrikler ne uğurlu bir tobik.Senide Umut tüp bebek merkezi çalışanlarınıda kutluyorum.:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

selam kızlar;

Allah tamamını erdirsin inş. çok sevindim diğer hamile arkadaşlarıda tebrik ediyorum inş. hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip eder rabbim

kızlar ben yeniyim de birşey sorucam; tüp bebek tedavisine ne kadar süre deneyip çocuk olmazsa başlamak gerekiyor?

saol canımcımmmmm

tamam şeker....
lilypie - maternity and pregnancy tickers
buradan ayarla.... Sonra orda tarif ediyor. Http ile başlayan uzantıyı profilindeki avatar vardı sanırım oraya kaydet....yapamazsan bana bilgileri ver sana yapar linki atarım

canım sen benden az evvel ordaydın demekki . Gittiğide yasemin hanım adını hatırlayamadı . şeyy burdaydı az evel sen söylemişsin . Deryaberilden duydum biliyorum dediğini söyledi. Zaten merkeze yasemin hnma giden beni anlatıyormuş..zaten beni iyi biliyorlardı meşhur oldum sayenizde kızlar...yasemin hnmın basın danışmanı olcam ;:))))
yazdıklarımızı yasemin hnm sitesinde yayımlayacak.... Yaz ihmal etme..bizdensonraki arkadaşlarımıza yol olsun .

Kız o eski resmim dedim ya... Ben koyu kahve saçlıyımmmm... Ama biz 1.30da ordaydık . Geldilk randevum 2.30muş gidip yemek yeyip geldik. çikolata götürmüştim. Yasemin hnm dagıttı hatta ordaki hastalara. Ordamıydın bilmiyorum o sırada??
şeker elevit bende alıyorum . Ben sabah içiyorum ki bütün gün etkisi başlasın diye....5er dk arayla iç... Oki :) hatta portakal suyuyla içersen emilimi kolaylaşırmış... Ben transfer sornası öyle içtim hep

saol tatlımmmmmm

canım mmm süperrrrrrrrrr. Adın derya mı senin de????
Bugün süleyman bey deryalarda bişey var tutuyor dedi :) az evel bak bir derya hastam daha pozitif haberini verdi dedi... Hatta güldlü . Bundan sonra bütün derya olan hastaları ben alayım dedi :)))

canım sonuucuna çok sevindim . Allahım saglıkla büyüyüp sağlasın . Hayırslısı ile kucaklarımıza alalım inşallah.
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::nazar::nazar::nazar::nazar:

Evet başarılı bir ekibe sahip bir merkez..doktorum süleyman bey 45 yaşa kadar başarı oranının mümkün olduğunu söyledi....o yüzden ilk görşmeye git...

tüp bebek tv - kadın sağlığı, makyaj estetik sitesinde yakında başarı hikayelerimizde yayımlanacak....

Arammıza hoşgeldin.....listemdesin....

tebrikler canım allahım tamamına erdirsin inşallah allah hayırlı hamilelik nasip etsin.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım hayırlı olsun allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı diğer arkadaşların başına farkettiyseniz bu aralar çok hamilelik haberleri gelmeye başladı benim halileliğimide öğrendiğim gün 4 arkadaş hamilelik haberi vermişti inşallah bu hafta herkesten güzel haber gelecek :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:inşallah nisan ayında da güzel haberler alıcaz hamiş bir bayan olarak bütün arkadaşlara bol bol dua ediyorum allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın allahım herkese en hayırlı zamanda evlat nasip etsin hamiş olan bütün arkadaşlara da bebişlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin amiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

[sıze="3"]gözün aydın allah kucana almayıda nasip etsinn[/sıze]

bugun aldigim en guzel haber.. Tebrik ederim allah saglikla kucagina vermeyi nasip eder insallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK64::KK64::KK64::emir_bebek:
Darisi bizlerin basina

:KK69: Hepinize çokkkkkkk teşekür ediyorum arkadaşlar rüyadayım galiba inanmak çok zor inşallah hayırlısıyla birde keseyi görebilsek:KK49:

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler emine kuluna nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen emine arkadasımız İÇİN okuduğumuz DUA bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

Son düzenleme:
X