Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sagol bacım allah razı olsun bilgilerin için bu arada galiba aynı zamnlarda sonuc bekliycez gibi gorunuyor inşallah ikimizde guzel haberler alırız benm adet eger gecikmezse ayın 28 inde seninle aynı donemde olucaz sanırım

hoşgeldin canım bende daha yeniyim ama sağolsun herkez çok destek oldu...

nasılsınız kızlar yarın tıransferim var bana dua edin ne olur menevi olarak çok ihtiyacım var bide inemi akşam 19.15 te vurduruyom geç deyil demi kızlar özellikle derya hocam ilaçların bazıları çok dokundu dr kesti bazılarını ne yapiyim çok nazlıyım kızcak gene deryaberil ama ne yapayım öyle işte daha tıransfer olmadan korktuğum bşıma geldi kabızlık felaket şişirdi beni korkuyom zararı olur diye pamuğuma şurubuda içemiyom iştimmi geri çıkıyor başka bişe biliyorsanız yazın kızlar buna çok ihtiyacım var

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:kızlar cumartesi günü testim yapıldı sonucum pozitif:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Canım Hayırlı olsun Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Darısı diğer arkadaşların başına Farkettiyseniz bu aralar çok hamilelik haberleri gelmeye başladı Benim halileliğimide öğrendiğim gün 4 arkadaş hamilelik haberi vermişti İnşallah bu hafta herkesten güzel haber gelecek :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:İnşallah nisan ayında da güzel haberler alıcaz Hamiş bir bayan olarak bütün arkadaşlara bol bol dua ediyorum Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım herkese en hayırlı zamanda evlat nasip etsin Hamiş olan bütün arkadaşlara da bebişlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Amiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım kolay gelsin ben dua aderim sana
nasılsınız kızlar yarın tıransferim var bana dua edin ne olur menevi olarak çok ihtiyacım var bide inemi akşam 19.15 te vurduruyom geç deyil demi kızlar özellikle derya hocam ilaçların bazıları çok dokundu dr kesti bazılarını ne yapiyim çok nazlıyım kızcak gene deryaberil ama ne yapayım öyle işte daha tıransfer olmadan korktuğum bşıma geldi kabızlık felaket şişirdi beni korkuyom zararı olur diye pamuğuma şurubuda içemiyom iştimmi geri çıkıyor başka bişe biliyorsanız yazın kızlar buna çok ihtiyacım var

olcak olcak...sen aramızda kalmya devam et..bak ben reçete yazıyorum . kızlar da uyguluyor :)) ilk hamişimiz ceysin :)))

sırada nsh ve nurme var. sonra da sırayla tüm listemiz hamiş kalcazzzzzz....

aramızda kal . paylaş ..huzurlu ol ..yeter....

saol deryacım tabiki aranızda kalmaya devam edeceğim çünki benim yaşadıklarımı bilen anlayan destekcilerim sizlersiniz.o reçetelerinden bana da yazarsın umarım bende vitamin alıyorum iki gündür dün arka arkaya almıştım ama bu gün senin dediğin gibi portakal suyu ile ve beş dakika ara ile alacağım ya ben şu içimdeki korkuları bi atsam ya tutmazsa diye çok korkuyorum nisan 9 u bir gelse hayırlıca bana da yardım edin hocam...:KK71:

hoşgeldin aramıza canım allah hayırlı etsin sonunda yuzun guler inşallah bende ulun beyin hastasıyım benimde nisanda ikinci denemem olucak aynı zamnlarda sonuc beklycez galiba allah kolaylık versin simdiden

hoş bulduk canım evet benimde nisanda reglimin 2. günü yani 9unda başlayacağız hayırlıca.inşallah ikimizde buraya güzel haberler veririz canımm...

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar İNŞALLAH bana umut olrsunuz ve 2. denememe cesaret edebilirim. ve ismimin karşısında hamile yazar... hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
ben artık 2. denemeye daha umutluyum ama kendimi yinede kaptırmak istemiyorum hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama RABBİM herşetin doğrusunu bilir bunu biliyorum asla isyan etmedim etmiyorum sadece üzgünüm belki kendimi çok fazla kaptırdım o yüzden....
hamile olan arkadaşlar darısı bizimde başımıza dua edin....

deryacım çok teşekkür ederim benide listeye eklemişsin İNŞALLAH birgün ismimin karşısına hamile yazarsn... bilsen bunu düşünmek bile beni nasıl heyecanlandırıyor bu umuda nasıl ihtiyacım var. bilsen ilk denememde ne çok hayal kurmuştum o minicik meleğim için farkında olamadan kaptırmışım kendimi hayal kırıklığı yaşayacağımı bilmeden....
sakın bu sözlerimden isyan ettiğimi düşünme üzgünüm sadece sonuçta bende insanım kalbim var üzülmek sevinmek hepimiz için....
İNŞALLAH bende birgün bu duyguyu yaşayabilirim RABBİMİN izniyle bebeğimi kucağıma alabilirim onu sevip ona dokunabilirim onu çok seveceğim bütün kalbimle yanında olacağım...yine duygusal takıldım dimi?? ama geçecek kendimi her açıdan toparlayıp meleğim için mücadele edeceğim RABBİM ömür verdiği sürece NASİPSE tabi....

GÜZELİM BİZ BURDA BİRBİRİMİZ İÇİN VARIZ. BAK BENLE BİRLİKTE HAMİLE KALAN 19-20 ARKADAŞ VAR AMA HEPİMİZ ARA ARA DA OLSA BURDAYIZ. BEN Kİ SÜREKLİ BURDA OLMAK ZORUNDAYIM ; HEM LİSTEMİ TOPARLAMAK İÇİN HEMDE HERKESE SÖZ VERDİĞİM İÇİN . MİNİĞİMİ DOĞURSAM DA GELİCEM BURDAN KOPMAK YOK . BU LİİSTEYİ DOĞURTANA KADARRRR KAPANMICAK BURASI :)

ŞİMDİ GELELİM SANA.. BAK ŞEKER ŞEY ELBET ÜZGÜNSÜN ELBET AGLICAKSIN . AMA ÖNCE GÜZEL GÜZEL AGLA İÇİNİ TEMİZLE BOŞALT. SONRA GÜZEL BİR ABDESTİNİ AL DİLİNİN DÖNDÜĞÜ KADAR YASİNİNİ OKU . ALLAHA ŞÜKRETKİ DAHA BÜYÜK ACILARDAN KURTARDI SENİ , HAYIRLISININ BU OLDUGUNA İNAN VE ŞÜKRET. ŞİMDİ TEDAVİNDNE GÜZE SONUÇLARLA ÇIKMAYI NASİP ETSİN DİYE DUALAR ET.

TEDAVİN BAŞLADIĞINDA DA BANA DA SORSAN KIZLARA DA SORSAN HERKES YARDIM EDER.
BEN BAŞIMDAN GEÇENLERİ YAZIYORUM SADECE REÇETE FALAN İŞİN ŞAKASI :))
BİZ AYNI TRENİN YOLCULARIYIZ UNUTMAA :))

deryaberil
canım bende saat 2 de geldim merkeze 3 de cıktım muhakkak gormuşuzdur birbirimizi neyse kısmet degilmiş canım benim yarın sabah başlayacagım vitaminlere o zamn 5 dakika arayla içerim dedigin gibi portakal suyuyla bunlarda da saat onemlimi deyacım

BİLMEM GÖRMEDİM TATLIM ... ZAYIF BİR HATUN GÖRDÜM BEYAZ HIRKAMI VARDI .. CAMKENARINDA GÖRDÜM HIMMM SENMİYDİN O ???TİMAMM. BEN KOLTUKLARDAYDIM EŞİMLEEE

VİTAMİNLERİN SAATİ İLLA İGNE GİBİ DAKİKA UĞRAŞMA AMA SABAH İÇTİNSE SABAH İÇ KAHVALTIDAN SONRA... Bİ SABAH Bİ ÖGLEN KAYDIRMA... GÜNDE 1 TANEDİR. SABAH KAHVALTINI ET. BULANTIN OLCAK GİBİ OLURSA BİRAZ BEKLE GEÇSİN . SONRA İÇ İLAÇLARINI Kİ KUSMA...

KABIZLIK BENDE DE OLDU DUPHALAC ŞURUP ALDIRDILAR . ALDIM AMA ONU İÇİNCE ÇOK FENA HALDE KUSTUM . SONRA VAZGEÇTİM. SÜREKLİ KAYISI , ÜZÜM KURUSU YEDİM . CEVİZ YEDİM . BOL SU İÇTİM . KABIZLIK GELİP GEÇİCİ KORKMA... SEN IKINMA YETER. TRANSFERDEN SONRADA DEVAM EDECEK . 3-4GÜN TUVALETE ÇIKMADIGIM OLDU BENİM. ÇIKMA ÖNEMLİ DEGİL ÇIKMAK İÇİNDE ZORLAMA KENDİNİ . GELDİĞİ ZAMAN GİT OTUR TUVALETE. KLOZET KULLANIN KIZLAR ALATURKA TUVALETLERE OTURMAYIN KASLARINIZI GERDİRİP AÇMAYIN ... !!!!!
İNŞ. TESİRİ BÜYÜK İLAÇLARI KESMEMİŞSİNDİR..

Canım Hayırlı olsun Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Darısı diğer arkadaşların başına Farkettiyseniz bu aralar çok hamilelik haberleri gelmeye başladı Benim halileliğimide öğrendiğim gün 4 arkadaş hamilelik haberi vermişti İnşallah bu hafta herkesten güzel haber gelecek :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:İnşallah nisan ayında da güzel haberler alıcaz Hamiş bir bayan olarak bütün arkadaşlara bol bol dua ediyorum Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım herkese en hayırlı zamanda evlat nasip etsin Hamiş olan bütün arkadaşlara da bebişlerini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Amiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

EVET ŞEKER LİSTEMİZ BEREKETLİ GELDİ VALLA. MART DOLDU... BAKALIM NİSANDA NELER OLCAK :))) SEN NASILSIN NASIL GİDİYORRR??? BEBİŞLER NE ALEMDE ???
İZİNLİMİSİN OKULA DEVAM MI ?

saol deryacım tabiki aranızda kalmaya devam edeceğim çünki benim yaşadıklarımı bilen anlayan destekcilerim sizlersiniz.o reçetelerinden bana da yazarsın umarım bende vitamin alıyorum iki gündür dün arka arkaya almıştım ama bu gün senin dediğin gibi portakal suyu ile ve beş dakika ara ile alacağım ya ben şu içimdeki korkuları bi atsam ya tutmazsa diye çok korkuyorum nisan 9 u bir gelse hayırlıca bana da yardım edin hocam...:KK71:

SEN ARAMIZDA KAL . HUZURU BULACAKSIN . HEPİMİZ BİRBİRİMİZ İÇİN DUALAR EDİYORUZ BURDA. ÜZME KENDİNİ. ENDİŞEYE DE KAPILMA. BAK YUKARDA UMUD İÇİN YAZDIKLARIMI OKU. REÇETE DEGİL TABİ YAZDIKLARIM :) SADECE BEN YAPTIKLARIMI YAZIYORUM . NEYE DİKKAT ETTİM . NE YEDİM NE YEMEDİM . NE YAPTIM . VE NASIL POZİTİF SONUC ALDIM . BENLE ALAKALIMI BAŞKA BİŞEYMİ BİLEMEM AMA DOKTORLARIN DEDİKLERİNE UYDUM. Kİ SÜLEYMAN BEY ABARTMAYI HİÇ SEVMEZ. TRANSFER YAPTIKTAN SONRA DA SEN ARTIIK GEBESİN HASTA DEGİL . ÇOK AGIR İŞ YAPMADIĞIN SÜRECE NORMAL HAYATA DEVAM DEDİ. DÜN GİTİİM YİNE AYNISINI SÖYLEDİ. HASTA DEGİLSİN GEBESİN RAHAT OL DEDİ. ENDİŞE VE EVHAM O AKLINIZDAN GEÇEN KÖTÜ ŞEYİ GETİRİYOR KIZLAR.
ENDİŞE ETMEYİNNNNN..MUTLU OLUN . TEDAVİNİN HER AŞAMASINDAN KEYİF ALMASINI BİLİN. NAZINIZI TUZUNUZU YAPIN TADINI ÇIKATRIN .
HAMİLE ARKADAŞLARIMA DA SÖYLÜYORUM BUNU . EVHAMI ABARTMAYIN :)
DÜN YASEMİN HANIM BANA DEDİ Kİ ;
ALLAH'IN DİŞİ KULLARINA VERDİĞİ EN BÜYÜK LUTUF HAMİLE KALMAK . O YÜZDEN BU LÜTFU BAŞINIZA GELDİĞİNDE GÜZEL YAŞAYIN ; TADINI ÇIKARTIN DEDİ...
AYNEN ÖYLE ARKADAŞLARIM . ..

Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
15-bebekteyiz ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- ( test günü bekliyoruz - umut - tüp ) :nazar:
22-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
23-sevdammmmm---ilaçlarını alındı regl bekleniyor(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- (24 yumoşu var arkadaşımızın - umut-tüp ) :nazar:
25-pili --- ( tedaviye başlandı - alman hast.):nazar:

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-------------
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
28-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp:nazar:

haklısın deryacım aslında tadını çıkarmak en güzeli.yaşadıklarından reçete yaptığını biliyorum ama olsun ben yinede istiyorum bişey sorcam şimdi biz eşimle gittik o da ben de muayne olduk şimdi o da bende vitamin alıyoruz bu safhada yapılacak başka bişey yok değil mi dün ulun bey le görüştüm nisanda başlıyoruz dedi yani sadece bu ilaçları kullanacağım şu anlık başka bişey yok değil mi canım.
NOT:seni de bunaltıyoru ama kafamdan atamıyorum bu konuyu bir türlü kusuruma bakma canım olur mu?

kayısı ye bol bol ayva kompostosu yaptır iç benim en işe yarayan bildigim bunlar benm eşimin bagırsak sorunları var ben surekli bunları yediriyorum ona cok iyi geliyor fakat kayısıyı biraz suya bırak sonra ye

haklısın deryacım aslında tadını çıkarmak en güzeli.yaşadıklarından reçete yaptığını biliyorum ama olsun ben yinede istiyorum bişey sorcam şimdi biz eşimle gittik o da ben de muayne olduk şimdi o da bende vitamin alıyoruz bu safhada yapılacak başka bişey yok değil mi dün ulun bey le görüştüm nisanda başlıyoruz dedi yani sadece bu ilaçları kullanacağım şu anlık başka bişey yok değil mi canım.
Not:seni de bunaltıyoru ama kafamdan atamıyorum bu konuyu bir türlü kusuruma bakma canım olur mu?

rica ederim ne demek ??? Canım doktorunuz vitamin verdiyse sadece onları kullan tatlım . çağırdığı tarihte de git ve başla tedavine.
üzme kendini . Ne istersen sorabilirsin canm yeter ki rahat ol . . .

kızlar aranıza yeni katıldım ben..
bende 2-3 aydır ulun beyin hastası olarak gidip geliyorum...
ama kafama takılan bazı şeyler var bana yardımcı olmanızı çok isterim...

ulun bey histeroskopi yaptıktan sonra yanıma geldi. ve ilaçlarını kullan diyip gitti. operasyonda yaptığı müdahalenini tüp bebekte başarısızlığa sebep olup olmadığını, rahmin içinin tutunmaya engel olup olmadığını söylemedi. adet olacağımı kanama olacağını söylemedi. cinsel perhiz, duş alıp alınmayacağını söylemedi. yani beni aydınlatmadı. her seferinde biz arayıp sorduk. geçeiştirerek cevap verdiğini düşünüyorum... elbetteki çok yoğundur ama ilk görüşmemeizdeki gibi davranmadı... size nasıl davranışları . artık birine inanmak ve devam etmek istiyorum. bu konuda olumlu ve olumsuz gördüklerinizi samimiyetle paylaşırsanız çok sevinirim..

tekrardan selamlar...

Bende 2-3 aydır ulun beyin hastası olarak gidip geliyorum...
Ama kafama takılan bazı şeyler var bana yardımcı olmanızı çok isterim...

Ulun bey histeroskopi yaptıktan sonra yanıma geldi. Ve ilaçlarını kullan diyip gitti. Operasyonda yaptığı müdahalenini tüp bebekte başarısızlığa sebep olup olmadığını, rahmin içinin tutunmaya engel olup olmadığını söylemedi. Adet olacağımı kanama olacağını söylemedi. Cinsel perhiz, duş alıp alınmayacağını söylemedi. Yani beni aydınlatmadı. Her seferinde biz arayıp sorduk. Geçeiştirerek cevap verdiğini düşünüyorum... Elbetteki çok yoğundur ama ilk görüşmemeizdeki gibi davranmadı... Size nasıl davranışları . Artık birine inanmak ve devam etmek istiyorum. Bu konuda olumlu ve olumsuz gördüklerinizi samimiyetle paylaşırsanız çok sevinirim..

Tekrardan selamlar...

cevapsız kalmanı istemediğim için yazıyorum ama ulun bey beni bir defa muayene etti transferden evvel . Bana çok güzel cvp vermişti ama ulun beyi tanımıyorum . Duyduklarım her soruya cvp verirmiş . Güleryüzlü iyi bi doktormuş . Benim doktorum süleyman bey..
Yardım edemedim belki ama bilemiyorum . Dilersen yasemin hanımla konuş bu durumu o koordinatör ve gnl mdr. Yrd. Sana destek olur..

benim doktorumda ulun bey ve ilk muaynemiz dün arayıp bilgi vermesi gayet güzeldi ben doğru bir merkezde olduğumu düşünüyorum RABBİM sonunu güzel etsin inşşallah.deryacım yaa biliyorum çok vaktini alıyorum hakkını helal et lütfen benim ilk denemem ve inan çok zor şartlarda yaptırıyoruz bu yüzden endişelerim çok senin çok şükür iyi sonuçlanmış RABBİM hayırlıca kucağına almayı nasip etsin ben ya yumurta çok olmazsa ya 5. güne kadar durmazda erken transfer olursa ve tutmazsa diye çok korkuyorum :18:yaşım 27 6 yıllık evliyim bana biraz neler yaşadığını eğer vaktınde varsa anlatır mısın ay ne uzun yazdım değil :KK17:mi şimdiden saol canım:KK71:

bende 2-3 aydır ulun beyin hastası olarak gidip geliyorum...
ama kafama takılan bazı şeyler var bana yardımcı olmanızı çok isterim...

ulun bey histeroskopi yaptıktan sonra yanıma geldi. ve ilaçlarını kullan diyip gitti. operasyonda yaptığı müdahalenini tüp bebekte başarısızlığa sebep olup olmadığını, rahmin içinin tutunmaya engel olup olmadığını söylemedi. adet olacağımı kanama olacağını söylemedi. cinsel perhiz, duş alıp alınmayacağını söylemedi. yani beni aydınlatmadı. her seferinde biz arayıp sorduk. geçeiştirerek cevap verdiğini düşünüyorum... elbetteki çok yoğundur ama ilk görüşmemeizdeki gibi davranmadı... size nasıl davranışları . artık birine inanmak ve devam etmek istiyorum. bu konuda olumlu ve olumsuz gördüklerinizi samimiyetle paylaşırsanız çok sevinirim..
Sevgili arkadaşım hiç endişelenme çok doğru ellerdesin.Dikkat et bu sayfada ne kadar çok insan var ve hepsi Umuttan memnun sen daha işin başındasın kliniğe gittikce sana neyi ne zaman anlatacaklarını öğreneceksin.Ben ulun beyi de süleyman beyide çok iyi tanıyorum.İkisi farklı karakterde doktorlar ama hangisini secersen seç fark etmez.Sen kafandaki soruları sor.Ama gerekli olunca onlar anlatacaklar.Endişelenme .Deryanın söylediği gibi oranın sorumlusu Yasemin hanım onunla mutlaka tanış sana destek olur.Herkonuda bilgili ve yetkili.
Histereskopi işlemini bende yaptırdım.Tanısal amaçlı yapılıyor.İşlem sonrası doktor kendine göre notlar alıyor.Ona göre transfer yapacak yani senin için doğru yeri tesbit ediyor.Eğer problem varsa söylüyorlar problem yoksa sana bir şey anlatmamışlardır.Biz sana yardımcı oluruz.

X