Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

bizimde 7 milyondu ve morfoloji %2ydi canım merak etme olur inşallah hayırlısıyla

inşallah çok mutlu oldum sağol.aşılama tutmayınca ümidi kesmeye başlamıştım artık iyice.peki senin durumun ne canım hamile misin yoksa aday mısın.allah gönlüne göre versin canım...

inşallah çok mutlu oldum sağol.aşılama tutmayınca ümidi kesmeye başlamıştım artık iyice.peki senin durumun ne canım hamile misin yoksa aday mısın.allah gönlüne göre versin canım...

hamileyim canım 10 haftalık ikizlerim var:))))))))))

raporsuz fiyatlar nasıl peki ben daha yeni araştırmaya başladım da kusura bakma sıkboğaz etmek istemem seni de ama

Umut tüp te raporsuz fiyatlar ilaçlar dahil 5000 tl, ama ÇİDER'e üye olursan fiyatta indirim yapıyolar üye olmak için 150 tl üyelik bedeli yatırıyosun, hastaneye 4350 tl ödüyosun 500tl indirim yapmış oluyolar.

Teşekkürler canım, takdir Allah'ın ol dediyse olacaktır gerisi hep vesile bizde elimizden gelini yapmaya çalışıyoruz işte Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın dualarımızı kabul etsin inşallah, seninde her şey yolunda gider umarım sağlıklı bir şekilde bebişlerini kucağına alırsın hoşçakal.

goncacım bak işte burda hata yapmışsın burdaki toplanmamızdaki amaç birbirimize manevi anlamda destek olmak paylaşmak degil mi?evet oyle...buradaki kaç kişinin sulalesi tup bebek yaptırdıgını biliyo cogumuz gizli saklı yapıyoruz eee burda neden buluşuyoruz paylaşmak dertleşmek için kaynanalara gelince hiç kimse bişey yaşamadan bir konuya muhalefet olamaz belki sen memnunsun hayatından ama ben degilim belkide ben bebegimi transferimin 8.gunu kaynanam yuzunden kaybettim bilip bilmeden kimseyi kıramazsın ne benim yaşadıgımı biliyosun ne deryanın lütfen heleki sonuc bekleyen bi arkadaşımızın moralini bozup strese sokup hayatına mal etme

kızlar,çok sersem durumdayım arada pc yı açıp okuyorum ama kaçırmadıysam angel dan hala haber yok dimi :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…