Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

yok bacım beklemycem hatta bugun adet oldum ama galiba bu adetimle olmaz demi elin gelen adetle başlarlar onu merak ediyom bu ay transfer yaparlarmı acaba bu arada yaşım 25

bildigim kadariyla 2. adette baslarsin onumuzdeki adettin 1. gunu estrafom baslarsin tedaviye
sen daha cokkkk gencsin bacim, sansin daha yuksek

haaa haa çok komikkk eşşek test sonucundaymışşşş :))))

walla gitmesem babasız bebek büyütmem gerekecek . O yüzden gitmem şart... Burda durdukca bu sarı yelloz evimizi dagıtacak ...

kalenden bi yere kımıldama :KK20: kapa kapılarını giremesin. yanı sen bana akıl vereceğine ben sana ablalık yapıyorum :nazar: yolunması gereken bir durum olursa sen elini bulaştırma bacım,mide bulantılarıma hakim olur gelır ben yaparım. zaten hormonlarım tavn yapmış çatacak yer arıyorum :KK9: bana da eglence çıkar...

cadıııı gel gel yollalım wallaaa:)))
gidecem anacım gidecemm madem anam deyip tutturdu ben 3 yıldır anamdan uzagım o da uzak kalsın da görelim sabrını ...
görelim koca şehirde yapayanlız arkadaşsız ailesiz bir tek adamla kalmak neymiş görsün...
gerçi izmirde benim ailemden dolayı eşimi herkes oglu gibi karşılıyor seviyor. ona yabancılık hissettirmiyorlar. geliyor diye herkes sevecegi şeyleri yapıyor. düşün komşu bide bunlar ..akraba olsalar ellerinde gezdircekler heralde...
biz aynısını görmedik onlardan ..görsün benim çevrem nasıl deger veriyor da kösele yüzü utanmayı bilirse utansın..
evliliğn kurtarılması için izmir şart. . bebek tutarsa da tutmazsada gidicem en kötü 1,5 ay sonra vın allah nasip ederse inşallah..
inşallah bebeğimle giderim . . .

kızzz kim o sarı yelloz bende gelirim yolmaya elimde ağırdır yaniiii.....

kaynana kızz kim olcakkkkkkkk...sen gül gibi geçiniyon herhalll :))) gel anam gellll sen de gelllllll herkese yeter:))

angelllllllllllllll nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çatladık anam gel haydi ????? kötü de olsa sonuç gel kuzum . desteğin olalım . . . iyiyse haberler koştur gel coşalım...

haydiiiii

kızlar benim son 4 günüm kaldı kalbim agzımda angeli düşündükçe...

allahım inşallah yüzlerimizi güldürür...

bekliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm angel gel gel gel ..

muhabbet kuşum var maşşalah 80 kelimenin üzerinde konuşuyor. ona "bebek gel gel gel " demeyi ögretiim . . . ara ara gelll gel gelll bebek gel gel gel gel diyooorrr:)) çok hoşuma gidiyorrr:))))

gidecem anacım gidecemm madem anam deyip tutturdu ben 3 yıldır anamdan uzagım o da uzak kalsın da görelim sabrını ...
görelim koca şehirde yapayanlız arkadaşsız ailesiz bir tek adamla kalmak neymiş görsün...
gerçi izmirde benim ailemden dolayı eşimi herkes oglu gibi karşılıyor seviyor. ona yabancılık hissettirmiyorlar. geliyor diye herkes sevecegi şeyleri yapıyor. düşün komşu bide bunlar ..akraba olsalar ellerinde gezdircekler heralde...
biz aynısını görmedik onlardan ..görsün benim çevrem nasıl deger veriyor da kösele yüzü utanmayı bilirse utansın..
evliliğn kurtarılması için izmir şart. . bebek tutarsa da tutmazsada gidicem en kötü 1,5 ay sonra vın allah nasip ederse inşallah..

kaynana kızz kim olcakkkkkkkk...sen gül gibi geçiniyon herhalll :))) gel anam gellll sen de gelllllll herkese yeter:))

angelllllllllllllll nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

çatladık anam gel haydi ????? kötü de olsa sonuç gel kuzum . desteğin olalım . . . iyiyse haberler koştur gel coşalım...

haydiiiii

kızlar benim son 4 günüm kaldı kalbim agzımda angeli düşündükçe...

allahım inşallah yüzlerimizi güldürür...

bekliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm angel gel gel gel ..

muhabbet kuşum var maşşalah 80 kelimenin üzerinde konuşuyor. ona "bebek gel gel gel " demeyi ögretiim . . . ara ara gelll gel gelll bebek gel gel gel gel diyooorrr:)) çok hoşuma gidiyorrr:))))

yolunacak bi kaynanada bende var toplanıp yolalım hep beraber:KK1::KK1::KK1: cadoloz fesat benim içinde demişki galiba sevgidede sorun var igne vuruluyoya fesat işte.deryacık bu arada ulun beyle goruştum demin bu hafta gel bikaç tahlil istiyicem senden dedi rahim filmini sordum ben şimdilik gerek gormuyorum dedi galiba gerek yok dedi o fesat kaynanama da diycemki ben o kadar saglammışımki rahim filmine bile gerek yokmuş sen oturda kendi oglunu dert et

yolunacak bi kaynanada bende var toplanıp yolalım hep beraber:KK1::KK1::KK1: cadoloz fesat benim içinde demişki galiba sevgidede sorun var igne vuruluyoya fesat işte.deryacık bu arada ulun beyle goruştum demin bu hafta gel bikaç tahlil istiyicem senden dedi rahim filmini sordum ben şimdilik gerek gormuyorum dedi galiba gerek yok dedi o fesat kaynanama da diycemki ben o kadar saglammışımki rahim filmine bile gerek yokmuş sen oturda kendi oglunu dert et

BENİM DEDİĞİM GİBİ DE SENDE... BENDE ALLAHIMA ŞÜKÜR SORUN YOK . CİLLOP GİBİ YUMURTALARIM OLDU SAĞLIKLI SAGLIIKLI ZATEN YUMURTANIN KALİTESİ EMBRİYOYU GELİŞTİRİR O HALE GETİRİRMİŞ. AMA İÇERDEKİ GELİŞİMİ SPERMİN GENİNE BAĞLIYMIŞ . GENLERİ İYİ DEĞİLSE TUTMAYABİLİRMİŞ DE...

BEN YAPACAGIMI YAPTIM . HERŞEY GENLERİNİZE KALMIŞTI MALESEFFFF YETMEDİİİ BENİM GENLERİMİN SEVİYESİNE GELMEYE DE GÜL GEÇ ...KAŞA ARASINDA SOK BEYİNLERİNE İŞLET...
ALTTA KALMAA..ÖYLE GERİNE GERİNE YÜRÜMESİ DEĞİL... ONLARIN ERKEK HORMONLARINI TAŞIYAMAMASINDAN BİZ ANNE OLAMIYORUZ NORMAL YOLLARLA...

BENİM DEDİĞİM GİBİ DE SENDE... BENDE ALLAHIMA ŞÜKÜR SORUN YOK . CİLLOP GİBİ YUMURTALARIM OLDU SAĞLIKLI SAGLIIKLI ZATEN YUMURTANIN KALİTESİ EMBRİYOYU GELİŞTİRİR O HALE GETİRİRMİŞ. AMA İÇERDEKİ GELİŞİMİ SPERMİN GENİNE BAĞLIYMIŞ . GENLERİ İYİ DEĞİLSE TUTMAYABİLİRMİŞ DE...

BEN YAPACAGIMI YAPTIM . HERŞEY GENLERİNİZE KALMIŞTI MALESEFFFF YETMEDİİİ BENİM GENLERİMİN SEVİYESİNE GELMEYE DE GÜL GEÇ ...KAŞA ARASINDA SOK BEYİNLERİNE İŞLET...
ALTTA KALMAA..ÖYLE GERİNE GERİNE YÜRÜMESİ DEĞİL... ONLARIN ERKEK HORMONLARINI TAŞIYAMAMASINDAN BİZ ANNE OLAMIYORUZ NORMAL YOLLARLA...
merak etme diycem ilk gordugum yerde cadoloz bana pislik atmaya kalkıyo bide sadece oda degil eltimle beraber bunu konuşmuşlar zaten telefonda cevabı vedim ama şimdi karşı karşıya gelince hesap sorucam ikiside benden tırsıyo zaten şimdi iyice korksunlar zaten bide üstüne tutmamış iyice sinirliyim onlara patlayımda gorsunler :KK53::KK53::KK53:

Arkadaşlar evlilik demek sen ben diil biz olmak demektir çok yanlış şeyler söylüyorsunuz bence..... Ne demek onun yüzünden çocuk sahibi olamıyoruz o kim... Sevdiğiniz adam hayatınızın yarısı tercihiniz o adam.....

Sizce önemli olan neeee şokla okuyorum sizi.....
önemli olan sevdiğiniz adamdan annemi olmak
yoksa sadece annemi olmak.................

Bişey daha

aynı şeyleri eşinin sana yaptığını düşünsene çocuğunuz olmuyo sorun sensin ve bunları içinden geçiriyor.... çok kırıcı çok ayıp ve evlilik diil bence......

Sorun eşimdeydi... Ikinciye tuttu bebeğimiz 50.ye tutsaydı genede o adamdandı anne olmanın önemi o benim cnım onsuz bebeği anneliği napiim ben..........rabbim bizim yüzümüze birlikle güldü birbirimize olan bağımıza güldü bence........demeyin böle şeyler sakın kızlar......

Arkadaşlar evlilik demek sen ben diil biz olmak demektir çok yanlış şeyler söylüyorsunuz bence..... Ne demek onun yüzünden çocuk sahibi olamıyoruz o kim... Sevdiğiniz adam hayatınızın yarısı tercihiniz o adam.....

ahhh goncacım tabiki kocalarımızı cok seviyoruz sevmesek bunca çileye katlanmayız ama insana neler yaşatıyorlar benim transferimin 8.gunu kaynanam eltim beni çekiştirmişler ondanmı diye benim oyle bi gunumde bana dua edeceklerine boyle bişeye kalkışmışlar.o kadar zor bi gun gecirdimki o gun elim ayagım titredi sinirden o kadar agladım ogun boyle bi durumda kalda bak insan artık kocasını bile gormuyo gozu onun kalkıp demesi lazımki gelinime helal olsun oglumun arkasında duruyo benm tup bebek yaptıgımı kimse bilmyo ben sırf kocam gucenmesin diye duyurmadım onun bna yaptıgına bak o oyle yaparsa bende oyle derim

ahhh goncacım tabiki kocalarımızı cok seviyoruz sevmesek bunca çileye katlanmayız ama insana neler yaşatıyorlar benim transferimin 8.gunu kaynanam eltim beni çekiştirmişler ondanmı diye benim oyle bi gunumde bana dua edeceklerine boyle bişeye kalkışmışlar.o kadar zor bi gun gecirdimki o gun elim ayagım titredi sinirden o kadar agladım ogun boyle bi durumda kalda bak insan artık kocasını bile gormuyo gozu onun kalkıp demesi lazımki gelinime helal olsun oglumun arkasında duruyo benm tup bebek yaptıgımı kimse bilmyo ben sırf kocam gucenmesin diye duyurmadım onun bna yaptıgına bak o oyle yaparsa bende oyle derim

hepimizin okadar sorunu varki emin ol....beş parmağın beşi bir olmuyo neler yaşanıyo herkez için geçerli sorunlar..... Ama bu asla benim yumurtalarım şöle onda doğru düzgün ne vara getirip rencide etmeğe değmez asla..... O adam kocam sonuçta asla bunu haketmez hele ailesi için asla ..... Ben onun karısıyım ne eltinin ne annenin....herkezin kendi fikri tabi ama ben çok şaşırdım inanın

Bişey daha

aynı şeyleri eşinin sana yaptığını düşünsene çocuğunuz olmuyo sorun sensin ve bunları içinden geçiriyor.... çok kırıcı çok ayıp ve evlilik diil bence......

Sorun eşimdeydi... Ikinciye tuttu bebeğimiz 50.ye tutsaydı genede o adamdandı anne olmanın önemi o benim cnım onsuz bebeği anneliği napiim ben..........rabbim bizim yüzümüze birlikle güldü birbirimize olan bağımıza güldü bence........demeyin böle şeyler sakın kızlar......

gncam öncelikle hayırlı olsun Allah tamamana erdirsin, darısı tüm isteyenlerin başına, bişi sormak istiyorum transferden sonra bebeğin tutunması için yapılan iğneler var onlar için hemşire mi getirtin eve yoksa kendin gidip mi yaptırdın benimde pazartesi transferim yapılacak Allah nasip ederse dondurulmuşlarımız var onları denicem, rahim duvarım ince olduğundan geçen ay transferim iptal edildi bu ay yapılacak inşallah, kimisi hiç hareket etmedim sürekli yattım diyor kimisi sürekli yatmak iyi değil diyor iyice kafam karıştı daha önce iki tane tüp denemem oldu ama hiç birinde dinlenmedim ben sürekli gezdim ikisindede negatif sonuç aldım. Bu sefer daha dikkatli davranmak istiyorum tücrübeli arkadaşlarımızdan fikir almak istiyorum, sen nasıl transferden sonra neler yaptın anlatırmısın canım.

gncam öncelikle hayırlı olsun Allah tamamana erdirsin, darısı tüm isteyenlerin başına, bişi sormak istiyorum transferden sonra bebeğin tutunması için yapılan iğneler var onlar için hemşire mi getirtin eve yoksa kendin gidip mi yaptırdın benimde pazartesi transferim yapılacak Allah nasip ederse dondurulmuşlarımız var onları denicem, rahim duvarım ince olduğundan geçen ay transferim iptal edildi bu ay yapılacak inşallah, kimisi hiç hareket etmedim sürekli yattım diyor kimisi sürekli yatmak iyi değil diyor iyice kafam karıştı daha önce iki tane tüp denemem oldu ama hiç birinde dinlenmedim ben sürekli gezdim ikisindede negatif sonuç aldım. Bu sefer daha dikkatli davranmak istiyorum tücrübeli arkadaşlarımızdan fikir almak istiyorum, sen nasıl transferden sonra neler yaptın anlatırmısın canım.

iğnelerden başliim canım iğnelerim için dışardan hemşire geldi ama sadece ilk 3 gün sonra biz gittik yaptırdık eşimle poliklinikte.... sadece 3 gün yattım ben transfer sonrası 72 saati doldurdum ve normal hayata geri döndüm ilkinde 12 gün yattım tutmadı o yüzden bunda doktorumun dediğini yaptım 72 saat istirahat ettim sadece şükürler olsun ki oldu aslında olucağı varsa oluyo sana öle söliim çok dua et hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler seninde....

MAŞŞALLAH HERKES KOCALARI UYUTTU TOPİCDE HERALDE KIZLAR...BENİM patron işleri dizmiş onları yapıyordum kapatmadan bakiim dedimmmmm herkesss burda :)))

kızlarrrrrr herşey bebişlerimiz için... allah hepimizin gönlüne göre versin . el açıp AMİN diyen kullarının derdine deva versin inşalah...

dualarımdasınız .....

sevgilerimle kızlar.

yarın inşallah angel güzel haberler getirir bize...yepyeni güzel haberlerle başlayacak bir hafta diliyorum hepimize....

umutl'la kalın... :) :KK1:

inşallah canım bu hafta seninde günün olsun halaylar çekelimm

merak etme diycem ilk gordugum yerde cadoloz bana pislik atmaya kalkıyo bide sadece oda degil eltimle beraber bunu konuşmuşlar zaten telefonda cevabı vedim ama şimdi karşı karşıya gelince hesap sorucam ikiside benden tırsıyo zaten şimdi iyice korksunlar zaten bide üstüne tutmamış iyice sinirliyim onlara patlayımda gorsunler :KK53::KK53::KK53:

bencede kuzummmmmmmmmmmmmm kim tutar seniiiiii

walla goncacım eşler konusunda haklısın belki ama aileleri öyle şeyler yaşatıyor lar onlarda ailelerini öyle gıcık edici şekilde korumaya kalkıyorlar ki hele ki şu dönemde dünya hormon yiyoruz bu durumda bile bizi üzüyorlar ki ne ailesini ne de kocayı gözümüz görmek istemiyor.. BİZ AİLE OLMAYA ÇALIŞIRKEN HALA ANAM TÜRKÜSÜ TÜTTÜRÜNCE BIKKINLIK GETİRİYOR...

bende bi topik acıcam kaynanamın dilini eşşek arısı soksun diyenler toplanalım :KK60::KK60::KK60::KK60:

BAŞTA BENİ YAZ ....

Bişey daha

WALLA GÜZELİM DEMEKKİ SEN KOCADAN KAYNANADAN YANA ŞANSLISIN Kİ BİZİM YAŞADIKLARIMIZI YAŞAMAMIŞSIN . O YÜZDEN BENCE YAŞAMADIĞIN BİR ŞEY İÇİN YORUM YAPIP NE BİZİ NE KENDİNİ ÜZME... HERKES YAŞADIĞINI BİLİR... BAK BEN YAŞADIĞIM SIKINTIYI ÜZÜNTÜMÜ BAŞKA BİR TOPİCDE ARKADAŞLARLA DA PAYLAŞIYORUM HERKES O KADAR DERTLİ Kİ AYNI ŞEYLERİ DÜŞÜNÜP BANA HAK VERİYORLAR. ÇÜNKÜ NELER NELER YAŞIYOR İNSANLAR. O NEDENLE MADEM HUZURLUSUN SEN HUZURLU AİLENLE MUTLU MESUT OL... SAĞLIKLA BEBEKLERİNE KAVUŞ .. . .

"ANNE" OLMA AMACI KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR.. KİMİN NE İÇİN İSTEDİĞİNİ DE İLAN ETMEK ZORUNDA DEĞİL KİMSE... TAMAM MI ??

ALLAH HERKESE MUTLULUK VERSİN... ÇOCUĞUYLA EŞİYLE HUZURLU ÖMÜR VERSİN İNŞALLAH...

iğnelerden başliim canım iğnelerim için dışardan hemşire geldi ama sadece ilk 3 gün sonra biz gittik yaptırdık eşimle poliklinikte.... sadece 3 gün yattım ben transfer sonrası 72 saati doldurdum ve normal hayata geri döndüm ilkinde 12 gün yattım tutmadı o yüzden bunda doktorumun dediğini yaptım 72 saat istirahat ettim sadece şükürler olsun ki oldu aslında olucağı varsa oluyo sana öle söliim çok dua et hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler seninde....

SEVGİYE KATILIYORUM . YUKARDA ZATEN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ YAZDIM... KAYNANALAR YÜÜZÜNDEN YADA YORUMLAR YÜZÜNDEN BURDA BİRBİRİMİZİ GERMENİN ANLAMI YOK . HAYATLARIMIZ BAMBAŞKA VE HERKES KENDİNCE DERTLER YAŞIYOR. BÖYLE SANAL BİR ORTAMDA BİRBİRİMİZE BÖYLE YAPMA AYIP DEMEK DAHA AYIP ... BANA NİŞANLIYKEN TUTUĞUMUZ EVDE TEK BAŞIMA KALACAGIMI SÖYLEDİĞİMDE ( DÜĞÜNE KADAR) EŞİMİN BABASI "EVE ERKEK ALIRSAN , SANA NASIL GÜVENİCEM " DİYEN BİR AİLEDEN NE İLGİ HÜRMET BEKLEYEBİLİRİM Kİ??? O LAFI YİYEN BANA "AYIP" DEĞİL Mİ ???

O YÜZDEN KİMSENİN ÖZEL HAYATINI BİLMEDEN LÜTFEN BU ŞEKİLDE AKIL OYUNLARI YAPMAYALIM GÜZELİM TAMAM MI ?

BİRBİRİMİZİ KIRMANIN ANLAMI YOK ..
FİKRİN SENİNDİR OK AMA BİZ BURDA DERTLEŞİYORUZ RAHATLIYORUZ ... KİMSENİN "AKIL VERİCİ" YORUMLAR YAPMASINA GEREK YOK . BİZDE KAÇ YAŞINDA KADINLARIZ NE YANLIŞ NE DOĞRU BİLİYORUZ... BU ACILARI , DERTLERİ ÇEKERKEN YAŞADIKLARIMIZI DA...

HERKESE HUZUR DOLU GÜNLER...

HEPİNİZİN DUACISIYIM . . . DUALARIMDASINIZ
DUALARINIZI ESİRGEMEYİN . . .

slm kızlar yeni üye oldum biz de 3 kez aşılama denedik şimdi tüp bebek tedavisi başlıycaz kısmetse.soracağım bikaç soru var cevaplarsanız çok sevinirim.1.si biz de üniversite hastanesinde yaptırdık aşılamayı rapor veicez dedi doktor.raporlu olunca ücretler ne kadar oluyo.bir de umut tüp bebek merkezinde başarı oranı olarak yüzde verebiliyorlar mı ve rapor bu merkezde de geçerli mi.bizim de sorunumuz eşimin sperm sayısının az olması.5 milyon sperm satısı ile tüp bebek tedavisi başlar dimi.nolur cevaplayın kızlar.kafam çok karışık

Bencede herkezin anne olma amacı farklı belli oluyor zaten yeterince.........kimseye akıl falanda verdiğim yok ayrıca burası dertleşme topiğide diil kaynananı çekiştirmek için başka bir topik aç ozaman yada yok ben istediğimi yazar sölerimde diyosan da senin için biraz zor olucak gördüğüm kadarıyla ama genede insanların fikirlerine saygılı ol bence............

kızzz bnende kaynana olmazmı hemde alt kaTIMDA ama çalışıyorumda kurtarıyorum paçayı ya bu arada bein çok akıntım varrr acaba yumoşlara bişeymni olduuu?

X