Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

yok bacım beklemycem hatta bugun adet oldum ama galiba bu adetimle olmaz demi elin gelen adetle başlarlar onu merak ediyom bu ay transfer yaparlarmı acaba bu arada yaşım 25

bildigim kadariyla 2. adette baslarsin onumuzdeki adettin 1. gunu estrafom baslarsin tedaviye
sen daha cokkkk gencsin bacim, sansin daha yuksek

Arkadaşlar evlilik demek sen ben diil biz olmak demektir çok yanlış şeyler söylüyorsunuz bence..... Ne demek onun yüzünden çocuk sahibi olamıyoruz o kim... Sevdiğiniz adam hayatınızın yarısı tercihiniz o adam.....

Sizce önemli olan neeee şokla okuyorum sizi.....
önemli olan sevdiğiniz adamdan annemi olmak
yoksa sadece annemi olmak.................

Bişey daha

aynı şeyleri eşinin sana yaptığını düşünsene çocuğunuz olmuyo sorun sensin ve bunları içinden geçiriyor.... çok kırıcı çok ayıp ve evlilik diil bence......

Sorun eşimdeydi... Ikinciye tuttu bebeğimiz 50.ye tutsaydı genede o adamdandı anne olmanın önemi o benim cnım onsuz bebeği anneliği napiim ben..........rabbim bizim yüzümüze birlikle güldü birbirimize olan bağımıza güldü bence........demeyin böle şeyler sakın kızlar......

ahhh goncacım tabiki kocalarımızı cok seviyoruz sevmesek bunca çileye katlanmayız ama insana neler yaşatıyorlar benim transferimin 8.gunu kaynanam eltim beni çekiştirmişler ondanmı diye benim oyle bi gunumde bana dua edeceklerine boyle bişeye kalkışmışlar.o kadar zor bi gun gecirdimki o gun elim ayagım titredi sinirden o kadar agladım ogun boyle bi durumda kalda bak insan artık kocasını bile gormuyo gozu onun kalkıp demesi lazımki gelinime helal olsun oglumun arkasında duruyo benm tup bebek yaptıgımı kimse bilmyo ben sırf kocam gucenmesin diye duyurmadım onun bna yaptıgına bak o oyle yaparsa bende oyle derim

hepimizin okadar sorunu varki emin ol....beş parmağın beşi bir olmuyo neler yaşanıyo herkez için geçerli sorunlar..... Ama bu asla benim yumurtalarım şöle onda doğru düzgün ne vara getirip rencide etmeğe değmez asla..... O adam kocam sonuçta asla bunu haketmez hele ailesi için asla ..... Ben onun karısıyım ne eltinin ne annenin....herkezin kendi fikri tabi ama ben çok şaşırdım inanın

gncam öncelikle hayırlı olsun Allah tamamana erdirsin, darısı tüm isteyenlerin başına, bişi sormak istiyorum transferden sonra bebeğin tutunması için yapılan iğneler var onlar için hemşire mi getirtin eve yoksa kendin gidip mi yaptırdın benimde pazartesi transferim yapılacak Allah nasip ederse dondurulmuşlarımız var onları denicem, rahim duvarım ince olduğundan geçen ay transferim iptal edildi bu ay yapılacak inşallah, kimisi hiç hareket etmedim sürekli yattım diyor kimisi sürekli yatmak iyi değil diyor iyice kafam karıştı daha önce iki tane tüp denemem oldu ama hiç birinde dinlenmedim ben sürekli gezdim ikisindede negatif sonuç aldım. Bu sefer daha dikkatli davranmak istiyorum tücrübeli arkadaşlarımızdan fikir almak istiyorum, sen nasıl transferden sonra neler yaptın anlatırmısın canım.

iğnelerden başliim canım iğnelerim için dışardan hemşire geldi ama sadece ilk 3 gün sonra biz gittik yaptırdık eşimle poliklinikte.... sadece 3 gün yattım ben transfer sonrası 72 saati doldurdum ve normal hayata geri döndüm ilkinde 12 gün yattım tutmadı o yüzden bunda doktorumun dediğini yaptım 72 saat istirahat ettim sadece şükürler olsun ki oldu aslında olucağı varsa oluyo sana öle söliim çok dua et hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer yüzün güler seninde....

inşallah canım bu hafta seninde günün olsun halaylar çekelimm

slm kızlar yeni üye oldum biz de 3 kez aşılama denedik şimdi tüp bebek tedavisi başlıycaz kısmetse.soracağım bikaç soru var cevaplarsanız çok sevinirim.1.si biz de üniversite hastanesinde yaptırdık aşılamayı rapor veicez dedi doktor.raporlu olunca ücretler ne kadar oluyo.bir de umut tüp bebek merkezinde başarı oranı olarak yüzde verebiliyorlar mı ve rapor bu merkezde de geçerli mi.bizim de sorunumuz eşimin sperm sayısının az olması.5 milyon sperm satısı ile tüp bebek tedavisi başlar dimi.nolur cevaplayın kızlar.kafam çok karışık

Bencede herkezin anne olma amacı farklı belli oluyor zaten yeterince.........kimseye akıl falanda verdiğim yok ayrıca burası dertleşme topiğide diil kaynananı çekiştirmek için başka bir topik aç ozaman yada yok ben istediğimi yazar sölerimde diyosan da senin için biraz zor olucak gördüğüm kadarıyla ama genede insanların fikirlerine saygılı ol bence............

kızzz bnende kaynana olmazmı hemde alt kaTIMDA ama çalışıyorumda kurtarıyorum paçayı ya bu arada bein çok akıntım varrr acaba yumoşlara bişeymni olduuu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…