Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
15-yeni tedaviye başlayan bir arkadaşımı eklicem ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - kese görmeye gidecek ( umut - tüp )
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) İNŞALLAH BEBEĞİM GELİR.
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-angel_78---arkadaşımıza allah acil şifalar versin .allah yüzüne gülecek inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor

Çok teşekkür ederim canım ya.Daha öncede belirttiğim gibi iyiki sizler varsınız.Bu bana teselli olmamda en büyük etken.Güç bulmamdada öyle.Senin ne kadar kaldı bakalım güzel haberlere...

Hanımlar, hepimiz bir şekilde gerginiz.Kimimiz hamilelikten,kimimiz tedaviden dolayı kendimizi şaşırıyor durumdayız,kolay degıl hormonlarımız oyle ya da böyle tavan yapıyor.

Şurda birbirimize destek oluyor,akıl alıp,akıl veriyoruz.Kurdugumuz cümleler kimi zaman kırıcı olabiliyor,yazarken kırıcı gelmese bile mesajımız sayfaya düştüğünde kızlar tarafından okunurken kırıcı bulunabiliyor.

Bu nedenle yazdıklarımızı göndermeden önce ,hızlı bir şekilde hafif sesli olarak okumanızı öneririm. :80:

deryacım nasılsın güzelim çok az kaldı test gününe inşallah rabbim emeklerinin karşılığını verecek sana çok merak ediyorum seni .5 mart gelsin biran önce halayını çekelim inşallah .değişiklikler hissediyormusun.vücudun nasıl peki.

ayrıca bana düşmez belki ama bebişin tutunduğu an sonucunu aldığında hemen kalkıp gitme biyere .okdar emek verdin biras bekle .belki kısa birsüre ama bekle.onun senle olduğundan emin olduğunda da gidersin canım

heeeh bende aynısı dedım kımıldama diye ama kim dinliyor ki ? hemen o gun gıtcek hanım!

gecmis olsun canim, yine yine yine denersin basarana kadar
Allah sabir veriyor, yanilmiyorsam bu senin 4. denemendi 5 kez tup bebek yapan biri olarak seni cok iyi anliyorum
Allah hayirlisini nasip etsin hepimiz icin..

deryacim ask melegine katiliyorum bir yerlere gitmemen icin, o hatayi ben yaptim sen yapma
son tedavimde hamile oldugumu ogrendim ertesi gun ucaga binip danimarkaya geldim nasil olsa bebegim artik benimle dedim ama 1 hafta sonrada dusuk yaptim

Son düzenleme:

Allah kabul eder insallahhhh...
bizleride duana kattigin icin cokkkk tsk ederim:79:

canım herşeyden once saglıgın nasıl iyi misin?şimdi...bebege gelincede cok şukur inancımız sayesinde şukur ediyoruz herşeye allahım mutlaka bir gun nasip edecektir sabretmekten başka caremiz yok allah yar ve yardımcın olsun

gecmis olsun canim, yine yine yine denersin basarana kadar
Allah sabir veriyor, yanilmiyorsam bu senin 4. denemendi 5 kez tup bebek yapan biri olarak seni cok iyi anliyorum
Allah hayirlisini nasip etsin hepimiz icin..

Teşekkür ederim arkadaşım.Rabbim hepimize yardımcı olsun ve güç versin yeni denemeler için.

Çok teşekkür ederim canım ya.Daha öncede belirttiğim gibi iyiki sizler varsınız.Bu bana teselli olmamda en büyük etken.Güç bulmamdada öyle.Senin ne kadar kaldı bakalım güzel haberlere...
allah sabrını versin . . . şansını bahtını güzel kılsın güzelim . hep burdayız. ne zaman istersen . ..

walla bilemiyorum kızlar. evham yaptıkca kötü şeyleri çekiyoruz... ben iyi düşünmek istiyorum . bunaldım burda durursam kaynanam yüzündne kötü şeyler gelir. eşim şu an onların evinde izmire gitme kararımızı açıklıyor. gitmezsek hep beraber sevincimi ( allah nasip ederrse) burnumdan getirir...kendi ailemin yanında olmak istiyorum . . .

heeeh bende aynısı dedım kımıldama diye ama kim dinliyor ki ? hemen o gun gıtcek hanım!
GİTCEMMMMMMMMMMMM BABAMA SARILCAM BABAEVİME GİTCEM HUZUR BULCAMMMMMM

deryacim ask melegine katiliyorum bir yerlere gitmemen icin, o hatayi ben yaptim sen yapma
son tedavimde hamile oldugumu ogrendim ertesi gun ucaga binip danimarkaya geldim nasil olsa bebegim artik benimle dedim ama 1 hafta sonrada dusuk yaptim

EVHAM VE KÖTÜ ŞEY DÜŞÜNMEK İSTEMİYORUM . BEBEGİM SIKI SIKI TUTUNDUYSA BIRAKMAZ.. AMA DÜŞÜK OLACAKSA BURDA YÜRÜRKEN AYAGIM TAKILIR YİNE OLUR YDA KAYNANA STRESİNDEN YİNE OLUR..

ALLAH HAYIRLISINI VERSİN . .

deryacık hadi bakalım gun sayıyoz 4 gun kaldı 4 gun sonra hazırlıklı ol kutlamalara

öylemi diyorsunnnnnnnnn????????????

Amin güzellik inşallahhh

çok teşekkür ederim canım ya.daha öncede belirttiğim gibi iyiki sizler varsınız.bu bana teselli olmamda en büyük etken.güç bulmamdada öyle.senin ne kadar kaldı bakalım güzel haberlere...

4 gün kaldı canım benim inşallah güzel haber veririm moral olurum hepnize...

Sevgili deryaberil,
ozel mesaj atmissin fakat cevaplamakta geciktim sanirim..transferin olmus okudugum kadariyla.
ohss ne durumda.devam ediyor mu?ben transfere gittigimde ohss baslangic asamasindaydi.benim israrimla 1 embrio transfer edildi.transferin 6.gunu siddetli mide agrisi,nefes darligi sonucu acil hastaneye yatirildim.ohss ileledigini gebeligin olabilecegini soylediler hemen test yapildi 6.gunu gebelik haberini aldim.sonrasinda 15 gun evde hastanede yattim.10 kg su topladim.15.gunde su dagildi..ohss gebelikte bebege zarar vermez,sadece annenin sabirli ,guclu olmasi gerek..guzel haberlerini bekliyorum.Dua ile..

canım geç cevap ne demek .. Güzel cevabın için teşekkür ederim . Ohss olmadı . Yada şu anda varsada çok rahatsız olmuyorum . Karnımda hafif şişlik nefesimde kolay tıkanma var.
Ama agır degil .

6.günde belli mi oldu süpermiş.. Inşallah bende güzel haberler alırım . .. Beklemedeyim . .

arkadaslar ohhss nedir?

Canım ohss sendromu yumurta toplama işleminde 20 den fazla yumurta toplanan bayanlarda oluşuyor Karında şişme ağrı oluyor Karın su topluyor Nefes darlığı oluyor Eğer transferi olursa bekleme süreci biraz zorlu geçiyor Hastaneye yatmak zorunda kalanlar oluyor Ama doktorlar genelde transferleri iptal ediyor 1 ay sonra donmuşlarla transferi yapılıyor

kızlar dün kontrole gittim yarın gene gidicem ve %99 cumartesi toplarız dedi süleyman beyyy...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…