Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kizlarr hamileyimm pozitif cikti sonuc
haydin bakim halaya

canımmmm tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallahhhh :92: :92: :92:
kizlar simdi esim aldi geldi kagidi
deger 165.9 yaziyor
ve altta bir daha ayni yazilardan var ou anlamadim

ikiz oldugu testte belli olurmuki
cunku ilk testimiz
2 tanemi embriyo konuldu ikizmi diye merak ettin canım?

Olmadı ne yazık ki degerim 1.20 belki daha iki gun var ama eger hamile olsaydım biraz yuksek olurdu ben kaybettim
canım bana yükselirmiş gibi de geliyor.. Erken yaptın testi biliyorsn... Bi arkadaşımda geç tutunma olmuş demiş doktoru.. Bekle bir daha yaptır istersen cmt - pzr idrar bak ...

[ı]kizlarr hamileyimm pozitif cikti sonuc
haydin bakim halaya

[/ı]

canım çok sevindimmmmm allah kucagına alacagın günlerini göstersin inşallah....

[ı]kizlar simdi esim aldi geldi kagidi
deger 165.9 yaziyor
ve altta bir daha ayni yazilardan var ou anlamadim

ikiz oldugu testte belli olurmuki
cunku ilk testimiz
[/ı]
degerin çok güzel demekki normal zamanında tutunmuş... çok güzel tatlım ama arkadaşların dediği gibi bencede tek :) zaten tek emrbiyo konmuştu sana da..
Aman tek olsun bebein senin olsun ..

hiç böyle vesvese etme..süleyman bey bana başından beri transferi sonraki aya atabiliriz.
Sonra o izindeydi ulunbey muayene etti normal herşey %95 transfer yaparız dedi ailemi çağırdım ben . Sonra da transferim yapıldı . Süleyman bey az konuşur sakindir. Ama çok iyidir ... Benim transfer anımda allah razı olsun bizmillah diye diye yaptı işlemi hep.. Hastasına inanır. Moral motive eder... Ulun bey daha kouşkan gülüyor sürekli ama süleyman bey de çok iyi bir doktor .. Aklında endişe olmasın . Neticede bizler mutlu olalım diye onlar ordalar...

[sıze="2"]deryacım[/sıze] nasılsın canım nasıl geciyor gunlerin

canım sana bişey diyemiyorum ... Allah sabrını versin . Umudunu kesmesin bak daha 7 tane bıcırık bebiğin var. 7 cücelerin :)

hiç bozma moralini ya onlarda olmasalardı. Ya dodurulacak kadar embriyon da olamasaydı ... Bir polyana ol hemen bakiim :)))

ben evde annemle oturuyoz ara arayatıyorum falan
benim çok bulantım var...kusuyorum . Az az yemeye çabalıyorum şifa niyetine deyip.. Halsizim.. Hemen yoruluyorummmmm
öyle iştee bakalım ne olcak

allah mercimeğimi bana bağışlasın. Nazardan gözlerden kem gözlerden korusun . Allah yardım etsin ki bebeğimize kavuşalım .
Allah bekleyen el açan tüm arkadaşlarımın dualarını kabul etsin ... Allah yardımcımız olsun...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-sevgi3434--- BİRAZ DAHA DUR İSTİYORUM BURADA ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

sympathique ---- hamile ( umut - tüp )

TEBRİKLER ARKADAŞIMA... ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN.....

46:

canım benim sagol beni aşagıya atmamışsın derya bilmiyorum yarın ulun bey tekrar test yap dedi şimdiden sonra ancak rabbimin mucizesini bekliyorum degerm cok duşuk cunku ama olmaz diye bişey yok tabi allah ne derse o olur dedigin gibi ya hiç embryom olmasaydı ne olurdu çok şukur yinede rabbime allahım senin bıcırıgını korusun sana tutunmuş olmayı nasip etsin şuana kadar sonuclarda bi benm negatif ben son olurum inşallah rabbim sizlere nasip etsin yarın içinde cok umutlu degilim birdaha yıkılmayayım oluruna bıraktım yarına kadar yukarda durayım yarın sonuca gore beni olmam gereken yere yollarsın

sevgi her işte bi hayır vardır canım yaaa takma kafana dur bakalım bi 2 gün daha bekleeee durum ne göstercek bakalım biii....
derya aman dikkat et mercimeğe ya çok sıkma kendini kusarkennn.....

yine slm kizlarr
tesekkur ederim sevincime ortak oldugunuz icin isim isim saymayim ama tek tek ayri ayri tesekkurler

ve senelerdir bekledigim seyi yapmak istedik baya baya bir uzun oldu ama bastan sona neler yasamisim ozetle yazmaya calistim tabi bu ozeti daha :)
bu zamana nasil geldigimi merak ediyorsaniz burdan bakabiliriisniz

sympathique ---- hamile ( umut - tüp )

TEBRİKLER ARKADAŞIMA... ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN.....

46:

cok cok tesekkur ettim canim benim insallah darisi sana ,diger arkadaslarima ve tum isteyenlere insallah
rabbim duanizi geri cevirmesin en kisa zamanda sizde pozitif diye bir cevap almayi nasip etsin

canım bende 250 başladııı cumartesi kontrele çağırdı benide....

ceysınn senin ilk denemen mi? bizim ilk ,inşallah son olur :)) senin iğneyi kim yapıyor ?benimkini eşim yaptı.pöfffff((çok komik ya..doktor bey hadi iğne zamanı diyorum.uzan diyor ,normal bir iğne gibi bişey zannetti.sonra görünce bu muuuu dedi...ne bekliyorsa:)))oofff offff herşey kadınlar için wallla...erkek olmak varmış..

Son düzenleme:
sempatik tebrik ederim arkadaşım allah tamamına erdirsin
derya transferin olmuş sanırım inşallah seninde bebeğin tutunmuştur
bana gelince uzun süredir giremedim siteye hamileliğim zor geçiyor baya..2.5 aylık olduk allaha şükür çok fazla mide bulantım oluyor yediğimi çıkartıyorum hep 5 kilo zayıfladım .. bide kanamam oldu bir ara 3 gün hastanede yatırdılar beni allaha şükür kanamam geçti yatarak geçiriyorum hamileliği bişey yemediğim için halsizlik oluyor zaten kanamam olunca da çok korktum hiç bişey yapmadan yatıyorum inşallah kucağıma almak da nasip olur

canım ben kendi iğnemi kendim yapıorum inan hiç acısını hissetmiorum bileee... benimde ilk denemem biz hiç aşılama da yaptırmadık çünklü sperm sayımız azzz yani herşeyiyle ilk Allahım inşallah cümlemizin yardımcısı olur veee evlatlarımızı kucaklarımıza almayı nasip eyler...

Günaydın Hanımlar,

Hepimize hayırlı cumalar olsun. İnşallah bugun hacet kapısının acık oldugu anlara denk geliriz ve amin dediğimiz hersey hayırlısı ıle kabul olur.

Canım linkinden hikayeni okudum ve seninki gerçekten muzice gibi bişi Rabbim Ol desin yeterki ya Rabbime şükürler olsun sanada evlat meyvesinin tadını yaşatmış hayırlısıyla sonuna güzel ulaşırsın inşallahhh...Rabbim Bizede nasip eyle bu güzel mutluluğu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…