Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sempatikcim çok sevindim allah sağlıkla kuacağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah

deryaberil nasılsın nasıl gidiyor dikkat et ne olur canım

saol canım ..bulantım çok ..sürekli tansiyonum düşük .. annem olmasa mafolurmuşum..
allah ondan razı olsun .

deryaberil nasılsın canım.su an hangi asamadasın,bir süredir takip edemedim de?
canım transferim oldu beklemedeyim...

canım benim sagol beni aşagıya atmamışsın :KK1: derya bilmiyorum yarın ulun bey tekrar test yap dedi şimdiden sonra ancak rabbimin mucizesini bekliyorum degerm cok duşuk cunku ama olmaz diye bişey yok tabi allah ne derse o olur dedigin gibi ya hiç embryom olmasaydı ne olurdu çok şukur yinede rabbime allahım senin bıcırıgını korusun sana tutunmuş olmayı nasip etsin şuana kadar sonuclarda bi benm negatif ben son olurum inşallah rabbim sizlere nasip etsin yarın içinde cok umutlu degilim birdaha yıkılmayayım oluruna bıraktım yarına kadar yukarda durayım yarın sonuca gore beni olmam gereken yere yollarsın:KK1:

allah yardımcın olsun . umudunu yitirme...
duanı eksik etme

sevgi her işte bi hayır vardır canım yaaa takma kafana dur bakalım bi 2 gün daha bekleeee durum ne göstercek bakalım biii....
derya aman dikkat et mercimeğe ya çok sıkma kendini kusarkennn.....
.
dikkat etmeye çalışıyorum...bakalım .. annemede söyledim . ben elimden geleni yaptım yapıyorum . allah takdir ettiyse , nasibimizde varsaa bebeğimiz gelir..

bekliyoruz dualarla....

cok cok tesekkur ettim canim benim insallah darisi sana ,diger arkadaslarima ve tum isteyenlere insallah
rabbim duanizi geri cevirmesin en kisa zamanda sizde pozitif diye bir cevap almayi nasip etsin

amin inşalahhhh

sempatik tebrik ederim arkadaşım allah tamamına erdirsin
derya transferin olmuş sanırım inşallah seninde bebeğin tutunmuştur
bana gelince uzun süredir giremedim siteye hamileliğim zor geçiyor baya..2.5 aylık olduk allaha şükür çok fazla mide bulantım oluyor yediğimi çıkartıyorum hep 5 kilo zayıfladım .. bide kanamam oldu bir ara 3 gün hastanede yatırdılar beni allaha şükür kanamam geçti yatarak geçiriyorum hamileliği bişey yemediğim için halsizlik oluyor zaten kanamam olunca da çok korktum hiç bişey yapmadan yatıyorum inşallah kucağıma almak da nasip olur

walla benim bulantılar şimdiden böyleyse hamile kalırsam etrafımda insan kalmıcak nazımı çekcek :))

tebrık ederim:KK74: Allahım saglıklı,huzurlu bir hamilelik kısmet etsin. Darısı tüm pozitif bekleyenlere :nazar:

Günaydın Hanımlar,

Hepimize hayırlı cumalar olsun. İnşallah bugun hacet kapısının acık oldugu anlara denk geliriz ve amin dediğimiz hersey hayırlısı ıle kabul olur.

amin güzelim ..bugun hepimiz adına dua ettik annemle bizde. allah dualarımızı kabul eder inşallah . .

canım darısı başına olsun inşallah az kaldı seninde inşallah halaylara devam edecez..

amin inşallah güzelim bekliyoruz bakalım . . .

sempatikcim çok sevindim allah sağlıkla kuacağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına inşallah

duygucum sen nasılsın??

KIZLAR BUGUN ANNEM "ACELE BACI HELVASI" YAPTI...ONCE YASIN OKUDUK. SONRADA DUALARINI OKUDUK HELVASINI YAPTIK. DUALARIMDA TEK TEK ISIMLERINIZI DE SOYLEDIM VE
BEBEK BEKLEYEN ARKADAŞLARIMA ANNE OLMAYI
HAMILE OLAN ARKADAŞLARIMA BIR NEFESTE BEBEKLERINE KAVUŞMAYI NASIP EYLE ALLAHIM DİYE DUA ETTİM...

ALLAHIM İNŞALLAH KABUL EDER...

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

MİDEM YİNE FENA BULANIYOR... BYEEE KIZLARRR

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- BİRAZ DAHA DUR İSTİYORUM BURADA ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

saol canım ..bulantım çok ..sürekli tansiyonum düşük .. annem olmasa mafolurmuşum..
allah ondan razı olsun .

duanı eksik etme

.
dikkat etmeye çalışıyorum...bakalım .. annemede söyledim . ben elimden geleni yaptım yapıyorum . allah takdir ettiyse , nasibimizde varsaa bebeğimiz gelir..

bekliyoruz dualarla....

amin inşalahhhh

walla benim bulantılar şimdiden böyleyse hamile kalırsam etrafımda insan kalmıcak nazımı çekcek :))

amin güzelim ..bugun hepimiz adına dua ettik annemle bizde. allah dualarımızı kabul eder inşallah . .

duygucum sen nasılsın??

KIZLAR BUGUN ANNEM "ACELE BACI HELVASI" YAPTI...ONCE YASIN OKUDUK. SONRADA DUALARINI OKUDUK HELVASINI YAPTIK. DUALARIMDA TEK TEK ISIMLERINIZI DE SOYLEDIM VE
HAMILE OLAN ARKADAŞLARIMA BIR NEFESTE BEBEKLERINE KAVUŞMAYI NASIP EYLE ALLAHIM DİYE DUA ETTİM...

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

allah kabul etsin canım benim.deryacık test yaptık olmadı nasip degilmiş beni listede dondurulmuşlara kaldı zavallı:KK1:diye yazabilirsin:KK1:

deryacıgım, sana ve özellikle anneciğine çoook teşekkür ederim. Ellerine,yüreğine saglık olsun.Ellerinden öpüyorum. Derya,un helvası mı yaptınız?

hoşgeldin
gzelimmmmmmmmmmmm

allah
razı olsun....

canım benim sen gönlünden duanı eksik etme yeter. Sayıyı tamamladık ... Eksik olursada ben okuyup tamamlıcam... Sen yorma kendini. Allah razı olsun.. Sen hamişsin.. Içinden tedavimin tutmasını dile kafi güzelim..... Bu arada ceviz badem yemeyi ihmal etme ilk 3ay... Somon balığı ye omega3 alman gerek ...

saol tatlım .. Dua sayım tamamlandı.okunacakları da yazdım :) eksik kalırsa da ben tamamlıcam eksiği..
Saol güzelim..........

listeye ekliyorum seni de.. Hoşgeldin...

Benide aranıza aldığınız için teşekürler uzun süredir girememiştim bu arada transferin yapılmış HAYIRLI OLSUN canım

Son düzenleme:
allah ondan razı olsun .

duanı eksik etme

.

bekliyoruz dualarla....

amin inşalahhhh

duygucum sen nasılsın??

HEPİNİZİ SEVİYORUM...

canım allah razıolsun dualarını kabul etsin allahım anneninde ellerinden öpüyorum sağol canım dualarında bizleri unutmuyorsun..

allah kabul etsin canım benim.deryacık test yaptık olmadı nasip degilmiş beni listede dondurulmuşlara kaldı zavallı:KK1:diye yazabilirsin:KK1:

deli kızzz.... bu neşen muzipliğin hep olsun emi .. peki sevgi ne sorcam sana? sebep ne biliyor musun ? yada sen şunu yapsaydım belki olurdu yada şunu yapmasaydım keşke falan dediğin bişey var mı ? bi arkadaşım mesela progesteron fitilini kullanamamış ona bagladı .. hani sen böyle bi tespitin varmı ???
listeye ne yzcamı ben karar veririm hatun benim listem :)))

deryacıgım, sana ve özellikle anneciğine çoook teşekkür ederim. Ellerine,yüreğine saglık olsun.Ellerinden öpüyorum. Derya,un helvası mı yaptınız?
canım benim hepimizin duaların kabul olur inşallah... saol güzelim anneme ilettim . . .
canım sana dün msn de yazdım küt diye kapadın davet ettim gel diye ... :) yarın gündüz yanlızım :) gell :) ama yatarım walla hizmet bekleme :))) hafta içi annecim varken gel istersen..
bu arada irmik helvası yaptık . . evden dışarı çıkmadan bitmesi gerekiyormuş o yüzden üsgünüm dagıtamıyosss:))

Benide aranıza aldığınız için teşekürler uzun süredir girememiştim bu arada transferin yapılmış HAYIRLI OLSUN canım

güzelim kalbi bizimle çarpan herkesi listemize ekliyorum ...
saol teşekkürler. evet bekleme sürecine girdim şükürler olsun ki . . .

canım allah razıolsun dualarını kabul etsin allahım anneninde ellerinden öpüyorum sağol canım dualarında bizleri unutmuyorsun..

allah hepimizden razı olsun ... saol canım anneme ilettim dileklerini ...

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hamileeee kalanlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr ; kalamayıp eksik ne hata ne bilenlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yawwww neler hissettiniz? neler yaşadınız bi deyin heleeeeeeeeeee.......garip garip hislerdeyimmmmmmm... erken mi paronayak mı oldummmmmmmm :)))

görüşürükkkkkkkkkk kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Merhaba arkadaşlar.Dün dokuzuncu günümdü idrar testi yaptım.40 dk ya yakın bir süre hiç bişey çıkmadı.Altüst oldum.Sonrasında ikinci çizginin silik çıkmasıyla umudum arttı yeniden.Bugün yeniden idrar yaptım.bu defa ne silik hiç bişey çıkmadı.tek çizgi harici.gittim kan verdim.sonuç 2.0.Çok kötüyüm.Merkezi aradım test günüm olan 28 şubata kadar ilaçlarıma devam etmemi söyledi hemşire.Akşam üzeri baktığımda idrar testine ikinci çizgi silik.ama kan negatif.Çok yoruldum çok.Dondurulmuşumda kalmadı.Ne yapıyacağımı bilemiyorum.Dilerim rabbimden sizlerin yüzü güler.Kendinize iyi bakın arkdaşlar.....

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-yeni tedaviye başlayan bir arkadaşımı eklicem ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-

Deryaycım Bence en iyi yöntem tedavi gördüğünü unutmak Ben ancak eşim elini karnıma koyduğunda hatırlıyordum tedavi gördüğümü Evde sadece 4 gün yattım Okullar açıldığı için mecburen işe başladım Öğrencilerle uğraşmak iyi geldi Çevremdeki kimseye de söylememiştim Doğal olarak bu konuda muhabbet etmedim tabi sizler hariç Ev işleri yapmadım Herşeyle eşim ilgilendi İlaçlarımı ve iğnelerimi aynı zamanlarda yaptım Ananas mutlaka yedim Kanamam olmasaydı testimi 12.gün yapacaktım Olmazsa ne olur diye hiç düşünmedim Canım inşallah güzel haberlerini alırız

yaptım bacım negatif cıktı hayırlısı olsun artık ikinciye kaldı

Canım hayırlısı böyleymiş demek Lütfen olumlu düşünmeye çalış en azında dondurulmuşların var Donmuş bebişlerin sana daha uğurlu gelecek inşallah En kısa zamanda bebeklerini kucağına alırsın inşallah

Merhaba arkadaşlar.Dün dokuzuncu günümdü idrar testi yaptım.40 dk ya yakın bir süre hiç bişey çıkmadı.Altüst oldum.Sonrasında ikinci çizginin silik çıkmasıyla umudum arttı yeniden.Bugün yeniden idrar yaptım.bu defa ne silik hiç bişey çıkmadı.tek çizgi harici.gittim kan verdim.sonuç 2.0.Çok kötüyüm.Merkezi aradım test günüm olan 28 şubata kadar ilaçlarıma devam etmemi söyledi hemşire.Akşam üzeri baktığımda idrar testine ikinci çizgi silik.ama kan negatif.Çok yoruldum çok.Dondurulmuşumda kalmadı.Ne yapıyacağımı bilemiyorum.Dilerim rabbimden sizlerin yüzü güler.Kendinize iyi bakın arkdaşlar.....

Canım testini biraz erken yapmışsın 3. gün embriyosu ise daha belli olmaz Moralini bozma İlaçlarına devam Eminim sen de bize güzel bir sürpriz yapacaksın

deryaycım bence en iyi yöntem tedavi gördüğünü unutmak ben ancak eşim elini karnıma koyduğunda hatırlıyordum tedavi gördüğümü evde sadece 4 gün yattım okullar açıldığı için mecburen işe başladım öğrencilerle uğraşmak iyi geldi çevremdeki kimseye de söylememiştim doğal olarak bu konuda muhabbet etmedim tabi sizler hariç ev işleri yapmadım herşeyle eşim ilgilendi ilaçlarımı ve iğnelerimi aynı zamanlarda yaptım ananas mutlaka yedim kanamam olmasaydı testimi 12.gün yapacaktım olmazsa ne olur diye hiç düşünmedim canım inşallah güzel haberlerini alırız

canım benim saol paylaşımın için.. Walla ben de aradayım .. Genelde düşünmüyorum hatta unuttugumda oluyor.. Hani kasmıyorm kendimi... Ilaçlarımı vaktinde alıyorum . Iğnelerimi saatinde yapılıyorum . Yiyeceklerime dikkat ediyorum . Dinlenmeye çalışıyorum . Yormamaya çalışıyorum kendimi .. Diyorum ki ben elimden geleni yaptım ; yapıyorum ... Allahım eğer bana anne olmayı yazdıysa olur.. Allah inşallah ruhunu üflemiştir bebeğimin bana gelir...
Canım bi arkadaşım doktoruna sormuş ananası doktor demişki içinde bir asit var ve o asit kanınızdaki bir maddeyle etkiye girer kanama , düşük riskine yol açabilir.. Eger ananasla tutsaydı otur bütüngün ananas ye derdim demiş. O yüzden yemedim ...

X