Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım testini biraz erken yapmışsın 3. gün embriyosu ise daha belli olmaz Moralini bozma İlaçlarına devam Eminim sen de bize güzel bir sürpriz yapacaksın

İnşallah arkadaşım.Yaradandan umut kesilmiyor.Ama elimde değil.Keşke güçlü olabilsem.İnşallah mucizem süpriz yapar...

Ak Taş Diye Belediğim
Tülbendime Doladığım
Tanrıdan Dilek Dilediğim
Mevlam Şu Taşa Bir Can Ver

Tarlalarda Olur Yaba
Savururlar Gaba Gaba
Merzifon'da Piri Baba

Yoldan Geçen Yolcu Gardaş
Ben Kimlere Olam Sırdaş
Kırşehir'de Hacı Bektaş

Bebeksiz Oldum Divane
Hep Ağlarım Yane Yane
Konya'da Ulu Mevlane

Yüksekte Şahin Yuvası
Alçakta Avşar Ovası
Gelsin Yavrumun Babası
Emzireyim Nenni Nenni

Bebek Uyandı Bakıyor
Sevinci İçim Yakıyor
Gözlerimden Yaş Akıyor
Emzireyim Nenni Nenni

test mi yaptın güzelim ben kaçırdım galibaa anlamadımmm...bugun kaçıncı gündü ????

test mi yaptın güzelim ben kaçırdım galibaa anlamadımmm...bugun kaçıncı gündü ????

dün dokuzuncu günümdü canım.idrar testi yaptım 1 saate yakın sürede ikinci çizgi silik çıktı.bugün yine yaptım çıkmayınca bişey kan testi yaptırdım.sonuç 2.0 test günüm 28 si.hemşire ilaçlarına devam test günü yeniden yap dedi.değişebilirmi acaba.5. gün embriyosuydu...

Canım gerçekten nasibinde varsa ne yemeye içmeye ne de yatmaya bakar Yeterki Allahım bir kere ol desin İnşallah Allahım sana da nasip etmiştir Canım bu arada dondurulmuş embriyon kaldı mı

walla bilmiyorum ki güzellim.. allah yardımcın olsun .. . allah inşallah yüzünü güldürür...
ne gibi şeyler yaşamıştın ki agrı sızı , belirtiler ????? adet olmadın ama demi akıntı falan ????
neler yaptın bu sürede ? yattınmı hep ?

Canım gerçekten nasibinde varsa ne yemeye içmeye ne de yatmaya bakar Yeterki Allahım bir kere ol desin İnşallah Allahım sana da nasip etmiştir Canım bu arada dondurulmuş embriyon kaldı mı

öyle güzelim doğgru haklısın...

allah yardımcımız olsun...

evet 5 tane dondurulmuşum var...

canım erken yapmışsın testi. belkide boşuna moralini bozuyorsun. bence gerçek test gününe kadar sanki hiç test yapmamışsın gibi bekle sonucunu inşallah güzel sonuç alırsın. her ihtimalde sen içini ferah tut eninde sonunda bebişin sana gelir. hakkımızda hayırlısı olsun cnm.

Allah razı olsun canım.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.Adet olmadım evet.9 gün boyunca evden çıkmadım.iş falan yapmadım.süreklide yatmadım.bir arkadaş kurudut önerdi ondan yedim.tutunmayı sağlarmış.ananası fazla yemedim.Dikkat ettim herşeye ama nasip değilmiş canım.Rabbim yeterki ol desin.hiç bir şey önüne geçemez.Yanlız çok kafama taktım elimde olmadan.Hep aklım ordaydı.BU 4.denememem olmasına rağmen rahat olmayı beceremedim.Transfer öncesi derdimki hep bu defa çok rahat olacağım.nasılsa alıştım artık diye.ama hiçte alışılcak bi durum değilmiş.Dediğim gibi tatlım mevla yeterki istesin.dün hastanede testi yapan bayanında olmamış.14 kez denemiş.ya dedim nasıl dayandınız.nasıl kaldırabildiniz.her defası bir yıkım oldu dedi.offf çok zor gerçekten.Allahım hepimize yardım etsin.Yaptığımız duaları kabul eylesin.Açtığımız elleri boş çevirmesin.Allaha emanet ol tatlım bebişinle...

teşekkür ederim tatlım.Allah razı olsun.inşallaaahhh...

vallahi deryacım aslında pek bişeye baglamak istemyorum en nihayetinde allah vermedi benim sadece kafama şu takıldı fitili felan kullandım tek hatam şu olmuştur belki ilaçları saatli almadım özellikle progesteron igneyi saatli vurulmadım bana saat dememişlerdi ama sonradan baktımki herkes saatli vuruluyomuş bu igneyi bana sadece akşam vurul dediler bide ananas yiyorlarmış sende ye ben yemedim ama tutunduruyomuş diyolar ne kadr dogru bilemycem ama her ihtimale ye sen bunun dışında yeni denememde hemşireyi eve alıcam hiç yurumeyecegim ben ignelere arabayla gittim ilk gunden beri ama bunuda yapmıycam ikinci denemede gel gelelim sonuca ben herşeye ragmen allah dilese verirdi diyorum bence o bu biraz bahane gibi benm ablam normal hamile kalıyo ama o hamileliginde yatak yorgan herşey taşırdı şimdi 4 tane çocugu var :))))))))) yani ne yap et allaha sıgın ancak o veriyo yoksa 12 gun yerinden kıpırdama vermeyecekse olmaz

süpermiş

doğru diyorsun güzelim . ben de transferden evvel yerimden kalmıcam ayaklarımı dikip yatcam yemeğimi bile yerimde yicem dedim ama mümkün olmuyor. doktorda hemşirlerde zaten sadece dikkat et ilk 3 gün sonra normal hayatına dön sadece agır kaldırma zorlama kendini dediler. işe gitmiyorum evimdeyim ama sadece dinleniyorum paso yatmaca değilde yürüyorum anneme yardım ediyorum . oturuyorum . işlerimi takip ediyorum . hobiilerime yer veriyorum :)
ananas bende yicektim ama korktum bi arkadaşıma doktorunun dediklerinden sonra.. kalsın boşver eskiden ananasmı varmış . . .dut kurusu yiyorum ben de... kayısı kompostosu içiyorum . allaha şükür kabızlık falan yok . ilaçlarımı vaktiyle alıyorum . benim tek derdim bulantım fazla onu da yediklerim bebeğime yarasın diye yiyorum geçiyo :)
birde konuşuyorum onunla.. ordamı bilmiyorum ama...

allah inşallah bana bağışlar.. bebeğim gelirse şimdi , hayatımızı ona göre değiştiricez.. hemen istifa edip , izmire taşınıcaz . eşim ordaki işine başlıcak . falan tüm bunlar bebeğimizin bize gelmesiyle olcak . . .
allah inşallah dua eden kullarının dualarını kabul eder. el açan kullarına yardım eder inşallah...

umut kesmeden allaha sığınmaya devam etmek gerek . . .

walla yukarda yazdıklarım ikinize de cevaben aslında....

ben elimden gelen dikkati yapmaya çalışıyorum . raporumu alma anından bugunume kadar bir çok zorluklar atlattım . allahım beni bugunlere getirdi şükürler olsun . inşallah bebeğime kavuşacağım günleri de göreceğim . inanıyorum . allahım inşallah el açan anne olmak isteyen tüm arkadaşlarımın dualarını kabul eder , sesimizi duyar yüzümüzü güldürür inşallah...
hamile olan tüm arkadaşlarımın bebeklerine bir nefeste kavuşmaları için allahım hepsine yardım etsin inşallah...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp)
15-yeni tedaviye başlayan bir arkadaşımı eklicem ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp )
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- 7cücelerinden biri kesin onun olacak pimpirikimmminn
25-

Canım benim ne güzel demişsin umut kesmeden ALLAH' a sığınmaya devam diye.Çıkmadık candan umut kesilmezmiş.Sakın aklına kötü şeyler getirme.Bebeğin seninle inanıyorum ben.Dualarımdasın....

deryacım önce annene ve sana ettiğiniz dualar için çok teşekkür ederim..Allahım bekleyen herkese pozitif sonuçlar göstersin ve sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin..transfer sonrası bende ilk 3 gün sadece tuvalete ve yemeğe kalktım.yemeğimi mutfakta yedim.ama onun dışında yattım..ama 3.günden sonra yavaş yormayan işler yaptım..saolsun her işimi eşim yaptı ama bende sofrayı topladım makinayı yerleştirdim..hatta çamaşırlığa çamaşır bile astım..ama zorlamadan..protein alın bol bol..ilk zamanlar hergün yumurta yedim ve süt içtim..açıkcası meyve ile pek aram yok ama yemeye çalıştım..dualarınızı eksik etmeyin..Allah herşeyin hayırlısını versin...

ay canim benim acele etmissin, insallah yukselir degerin...
hayirlisi neyse Allah onu nasip etsin

canım benim ben 10.gun idrar testi yaptım vallaha 10 saat gecti genede tık yok senn cift cıkması cok guzel bir haber kan tahliline gelnce ben 10.gun kan tahlili verirken bile ordaki hemşire boşuna yapıyosun belli olmaz dedi bişey bilmeseler konuşmazlar biz erken yapıyo cok hata ediyoruz ayın 28 inde inşallah guzel haberler alıcaz senden inşallah bol bol dua et

deryacim onemli olan ilaclarini zamaninda alman.. sadece gaz yapan seylerden uzak dur..
bol bol Allaha dua et.. nasibinde varsa zaten Allah sana nasip edecektir..
olacagina birak, hersey gonlunce olsun

deryacim onemli olan ilaclarini zamaninda alman.. sadece gaz yapan seylerden uzak dur..

ah bacım ben ilaçlarımı saatli almadım ignemi saatli vurulmadım acaba ondan mı tutmadı benimki bana hiç kimse saatli al demedi:44:

elincim ben ilaçları saatli almamıştım kimse bana saatli al demedi belkide ondan tutmadı benim :44: igneyide saatli vurulmadım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…