Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kizlar sevincten yazamadim telefonu kapattim yazdim buraya

allahim isteyen herkese versin tum dualarinizi dileklerinizi kabul etsin
bilen bilir senelerdir ugrasiyoruz sonunda yuzumuz guldu
insallah sizlerinde olurda bin kat sevinirim
suan ellerim titriyor
daha sonra yazarim :KK66::KK64:

ayrica cok cok tesekkur ettim size
ikizmi degilmi onu ogrenmek var sirada:KK66:

çok çok tebrik ederim,darısı hepimizin başına .
bu arada ben gündüz işyerinden giremediğim için ancak gece evde girebiliyorum nete ,ve hep en geç ben öğreniyorum haberleri..pöfffff:KK43:(((

kızlar moralim cok bozuk bugün kontrolüm vardı. Cumartesi yumurtalarım toplanacak ama tranferim yapılmayacakmış.bugün kan verdim ,progesteron yüksek çıkmış,transfer yapılsa bile başarısız olur dedi doktorum.yani transfer ertelendi ,donduracaklarlar ve daha sonra dondurulmuşlarla transfer yapılacak.ayrıca toplama işleminide doktorum ulun bey değil süleyman bey yapacakmış.kendidiyle hiç görüşmedik çekiniyorum biraz.bilmiyorum ya öle işte hiç beklemediğim şeyler oluyor kafam çok karışık.:18:

:KK49:canım hiç üzülme ben ilk tedavimde gebe kalmıştım sonra ne yazık ki kaybettim sonra dondurulmuş embriyo transferi yapıldı ve yine hamileyim ben dondurulmuşlardan pek ümitli değildim ama doktorum ve ordaki kişiler bana dondurulmuş embriyoda başarı şansının yüksek olduğunu söylemişlerdi ve gerçekten haklı çıktılar inşallah canım seninde güzel haberlerini alacağımız günler gelecek

arkadaşlar hepinizdem allah binlerce kez razı olsun...çok sagolun desteginiz için ama umut yokmuş demn daha once gittigim bi kadın dogum doktorum var sagolsun ilgilendi testi fakx cektim geri donuş yaptı sevgicim olmamış deger sıfır sayılır eger 0.5 bile olsaydı umut olurdu dedi kendini yeni bir denemeye hazırla dedi napayım evet biraz agladım haliyle zormuş ama şimdi guclu olmaya calışmalıyım artık onume bakıcam benm umudum dondurulmuşlarda şimdi tek merak ettigim beklemem gerekiyormu bir kaç ay yoksa hemn bu ay yapabilir miyim?bide 2 embriyo koymazlarmı kızlar ikinci denemeye:18::18:

Canım herşeyin hayırlısını dileyelim inşallah dondurulmuş embriyolarda sende bu mutluluğu yaşarsın

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar uzun bir süre buraya yazmadım benim hamileliğim biraz sıkıntılı geciyor hiçbirşey yiyemiyorum ayrıca birkaç kez ara kanamalar oldu eşimde bana internete girmeyi yasak etti o şuan uyuyor bende fırsat bu fırsat deyip neler yapıyorsunuz dedim

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(TEST GÜNÜ : 5MART / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:28 şubat ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-
25-
26-

liste çok güzel olmuş nekadar çok hamile arkadaşım olmuş

canim tam anlamadim yeni tedavi icin bekleme suresini diyorsan 2 ay dedigin ne ki goz acip kapayana kadar, simdi bu ay adet gordukten sonra 2. adette tedaviye baslarsin
elincim bende iki adet gecicek sandım 3 adeti beklycem sandım olsun gec olsun bu defa sonucu guzel olsun inşallah

Sevgicim

Canım benim İnan ne diyeceğimi bilemiyorum Senin üzüntünü anlıyorum Allahım sabırlar versin İnşallah üzüntün benim yaşadığım üzüntü kadar kısa sürer Allahım sana da en kısa zamanda anneliği nasip etsin

iyi dileklerin için sagol fulyacım bilemiyorum vallahi cuma teklrar yapıcaz test ulun beyi aradım ilaçları kesme dvm et cuma testi yapdedi ama deger cok cok duşuk neden hala umut varmş gibi baktı anlamadım hayırlısı sadece rabbimin mucizesine kaldı verirse yanlız o verir

sevgi ,zor bir durum olduğuna eminim ama güçlü olmak lazım.Allah sağlık versin ,sana ve eşine .bekle bir sonraki deneme inşallah olur ya da bakarsın sen tedavi gününü beklerken kendiliğinden oluvermiş.belki de fulya gibi 2 gün sonra bize güsel haberler vereceksin.Allah hakkınızda hayırlı yazılar yazsın inşallah.

inşallah canım inşallah ama umutsuzum heveslenmiyorum artık ikinci kez uzulmeyeyim diye artık rabbim bilir ne desem boş

inşallah nihancım dedigin gibi olur...tek temennim ikincide 2 embriyo koyulması inşallah kabul ederler

sevgicim geçmiş olsun canım bacım çok üzgünüm inan demekki vakti gelmemiş rabbim hayırlısını versin bugün iki üzüntü biden yaşıyom bugün eşimdi sperm tahlili verdi 17 milyondan 7 milyona düşmüş hala kendime gelemedim rabbim bundada vardır bir hayır diyom öyle teselli veriyom kendime

kızlar moralim cok bozuk bugün kontrolüm vardı. cumartesi yumurtalarım toplanacak ama tranferim yapılmayacakmış.bugün kan verdim ,progesteron yüksek çıkmış,transfer yapılsa bile başarısız olur dedi doktorum.yani transfer ertelendi ,donduracaklarlar ve daha sonra dondurulmuşlarla transfer yapılacak.ayrıca toplama işleminide doktorum ulun bey değil süleyman bey yapacakmış.kendidiyle hiç görüşmedik çekiniyorum biraz.bilmiyorum ya öle işte hiç beklemediğim şeyler oluyor kafam çok karışık.:18:
belki boylesi senin için daha hayırlı canım uzulme gec olsun ama hakkında hayırlısı olsun

sevgicim geçmiş olsun canım bacım çok üzgünüm inan demekki vakti gelmemiş rabbim hayırlısını versin bugün iki üzüntü biden yaşıyom bugün eşimdi sperm tahlili verdi 17 milyondan 7 milyona düşmüş hala kendime gelemedim rabbim bundada vardır bir hayır diyom öyle teselli veriyom kendime

teşekkur ederim canım allahtan umit kesilmez napalım daha genciz deneriz herşeye ragmen rabbime binlerce kez şukurler olsun...onun verdigi her şerde bir hayır vardır...bu arada 7 milyon tup bebek için cok cok iyi bir rakam hiç boşuna uzulme uzulecek bişey yok

bilmiyom sevgi ama tek bildiğim dr yarın ne önerecek ya 28 başla diycek yada dur diycek düşünmekten başım uyuştu rabbim ben ve benim gibi kapına gelenleri boş çevirme yarabbim kudret sahibi olan rabbim sevginin de fulya arkadaşımız gibi cuma günü deyerleri artsın inşallah sen verensin DR FALAN BAHANE <AMİN ECMAİN<

X