Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

inşallah dedigin gibi olur canım 2 embriyo transferini kabul eder doktorum ama süre uzuyormuş ona uzuldum oyle derlerse napayım beklerim

Allahım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin arkadaşım.ikincisinde olcak inşallah canım.Rabbim yar ve yardımcın olsun...

kizlar simdi esim aldi geldi kagidi
deger 165.9 yaziyor
ve altta bir daha ayni yazilardan var ou anlamadim

ikiz oldugu testte belli olurmuki
cunku ilk testimiz

kızlar moralim cok bozuk bugün kontrolüm vardı. cumartesi yumurtalarım toplanacak ama tranferim yapılmayacakmış.bugün kan verdim ,progesteron yüksek çıkmış,transfer yapılsa bile başarısız olur dedi doktorum.yani transfer ertelendi ,donduracaklarlar ve daha sonra dondurulmuşlarla transfer yapılacak.ayrıca toplama işleminide doktorum ulun bey değil süleyman bey yapacakmış.kendidiyle hiç görüşmedik çekiniyorum biraz.bilmiyorum ya öle işte hiç beklemediğim şeyler oluyor kafam çok karışık.:18:

kizlar simdi esim aldi geldi kagidi
deger 165.9 yaziyor
ve altta bir daha ayni yazilardan var ou anlamadim

ikiz oldugu testte belli olurmuki
cunku ilk testimiz

canım tebrik ederimmmmm... allah tamamına erdirsin inş:)) ikiz olduğu ultrasonla bakılmadan kesin söylenemiyor bildiğim kadarıyla. yani 2 hafta beklemek zorundasın:)))

canım üzme kendini. geç olsun sonu güzel olsun inşallah. benimde drum ulun bey ama yumurtalarımın toplandığı gün ulun beyin işi olduğu için süleyman bey yaptı işlemi. ama bana uğurlu geldi. şu an hamileyim ve kesenin görünmesini bekliyorum. umarım sanada uğurlu gelir.

canim hakkinizda hayirlisi olsun bi laf vardirya gec olsun guc olmasin
insallah sorun giderildikten onra transferin olur ,herseyde vardir bi hayir
benim doktorun Ulun beydi cok iyi bi doktor cekinmene gerek yok sonucta oda ayni doktor

canım değerin çok güzel.değerine göre büyük ihtimalle tek.
saglikli ve hayirli olsunda tek olsun :)
ben merak ettim :)
canım tebrik ederimmmmm... allah tamamına erdirsin inş:)) ikiz olduğu ultrasonla bakılmadan kesin söylenemiyor bildiğim kadarıyla. yani 2 hafta beklemek zorundasın:)))

tesekkur ederim canim insallah darisi sizin basiniza
pozitif oldugunu ogrendikya 2 hafta olsun bekleriz :)

bendede aynı şey olmuştu canım.e2 yüksek çıkmıştı.büyük ihtimalle lucrin diye bir iğne var kendin göbekten oluyorsun ondan verirler.geç olsun güç olmasın arkadaşım.süleyman beyde çok iyi ve cana yakın bi doktordur.hiç çekinmene gerek yok.rahat ol...

saol canım inşallah banada uğurlu gelir. umarım sende hayırlısıyla bebeişini görürsün .

saol arkadaşım desteğin için içim rahatladı biraz.
henüz kesin bir ilaç adı vermediler ama hap vereceğiz dedi.e2 ile progesteron aynı hormon mu ?benim pregesteron yüksek çıktı riske atmak istemedi doktorum.

canim hakkinizda hayirlisi olsun bi laf vardirya gec olsun guc olmasin
insallah sorun giderildikten onra transferin olur ,herseyde vardir bi hayir
benim doktorun Ulun beydi cok iyi bi doktor cekinmene gerek yok sonucta oda ayni doktor

haklısın saol desteğin için herşeyde vardır bir hayır çok stresliydim zaten. belki bu bekleme kendimi rahatlatmam için bir fırsat olur.evet ulun bey çok iyi bir doktor,süleyman beyi hiç tanımıyorum ama onunda iyi bir doktor olduğunu hep duyuyorum.

bu arada senide tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah.

Sevgicim

Canım benim İnan ne diyeceğimi bilemiyorum Senin üzüntünü anlıyorum Allahım sabırlar versin İnşallah üzüntün benim yaşadığım üzüntü kadar kısa sürer Allahım sana da en kısa zamanda anneliği nasip etsin

ceysınnnnn bende bugün başladım...hadi bakalım ikimiz içinde inşallah hayırlı olur.tabii hepimiz için :))bana 225 verdiler.pazartesi kontrole gidicem .ya sen ?

evet canım aynı oluyor.benimde o yüzden iptal olmuştu.yüksek çıktığı için tutmaz demişlerdi.bende üzülmüştüm hatta.ama kısmet bu ay'a imiş.hakkında hayırlısı arkadaşım.hiiç sıkma canını süleyman beyde çok iyi inan.boşuna dert etmişim diceksin.

sevgi ,zor bir durum olduğuna eminim ama güçlü olmak lazım.Allah sağlık versin ,sana ve eşine .bekle bir sonraki deneme inşallah olur ya da bakarsın sen tedavi gününü beklerken kendiliğinden oluvermiş.belki de fulya gibi 2 gün sonra bize güsel haberler vereceksin.Allah hakkınızda hayırlı yazılar yazsın inşallah.

fındık faresi,sende üzülme her işte bir hayır vardır.1 ay daha bekle,sonu güzel olsun inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…