Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

evet canım ya musavvir i bende sürekli okuyorum canım.seninde tedavin hayırlı olur inşallah canım.ilk denemende kavuşursun meleğine inşallah....

inşallah canım :)) hayırlısı neyse o olsun die dua ediyorum.tabii herkes için.biraz heyecanlıyım ....

allahım sag saglim gelişim nasipo etsin evladına inşallah sersemlik mide bulantıları vız gelir insana yeterki allah evlat sahibi olmamızı nasip etsin onlar insana guzel bile gelir rabbim seni ve evladını korusun bacımm

ay sevgiciğim,kocaman amin diyorum cümlemiz için.dıyorum ya isterse doguma kadar boyle gıtsın bunlar guzel sersemllikler...Allahım gönlümüze göre versin.

deryaberil dualarım seninle ,umarım rabbim yumurtana can verir:))bolbol dinlen ve dua et...hep ii şeyler düşün ve hayal kur...gelecekteki mutlu günlerinizin...bu arada kaç gün evdesin ;?iş başı yapıcakmısın ?

canım ne kadarlık oldu senin şuan bendede bugün başladı sersemlik 6+5 olduk bizde Allaha şükür şimdilik herşey yolunda gidiyo bulantı felan yok senin nasıl gidiyo

hemen hemen aynı gundeyız ama benım 1.5 sene sonra kendiliğinden oldugu için tam gun bilemiyoruz malum pco da var.bakalım 5 mart'ta belli olacak.glucophage ı da bıraktıgım oldukça zorlanıyorum.baş agrım cok oldu bugun ve baş donmesi...mide bulantısını saymıyorum zaten:KK50:

şikateyçi degılım,Allahım bu hıslerı hepimize yaşatsın...istanbul da mısın? hanı hastaneye gıdıyorsun?

sevgi ne alemdesin canım.yarın yapacakmısın test....

canım malıum yarın test yaptırıcam transfer dahil 11.gunum olucak yarın benm transferim sabah yapıldıgı için 11 gun sayılır neredeyse yani eger yarın 0.5 yada altında olursa buda hamile olmadıgımı gosterirki inşallah oyle olmaz tabi rabbim yardımcım olsun.canım ben ne sorucam sana 3 denemn oldugu için belki biliyorsundur dedim eger tutmazsa 7 embriyom var dondurulmuş hemen bu ay deneyebiliyormuyum yoksa 1 ay dinlendiriyorlar mı bu bir bide bacım sana zahmet şimdi ikinciyi deneyince hepsini aynı andamı cozduruyolar yani ikinciden sonra tutmazsa birdaha baştan aynı paralarımı vermek zorunda kalıcam yoksa embriyoların hepsini kullanmıyolar mı nasıl oluyo bunu merak ettim sana zsahmet cok soru oldu ama allah rızası için cvp verrsen cok sevinirim canım

deryabacım nası gidiyo yatışlar ayyyyy ben bunalıma girmiştim 3 gunde ama napak sabır eeeee bacım şimdi bende seni goriyim bakalım martın 5 i gelirmi o bebek içine girince saatler bile gecmiyo allahım bebişinin sana sımsıkı tutunmasını nasip etsin

Son düzenleme:
canım malıum yarın test yaptırıcam transfer dahil 11.gunum olucak yarın benm transferim sabah yapıldıgı için 11 gun sayılır neredeyse yani eger yarın 0.5 yada altında olursa buda hamile olmadıgımı gosterirki inşallah oyle olmaz tabi rabbim yardımcım olsun.canım ben ne sorucam sana 3 denemn oldugu için belki biliyorsundur dedim eger tutmazsa 7 embriyom var dondurulmuş hemen bu ay deneyebiliyormuyum yoksa 1 ay dinlendiriyorlar mı bu bir bide bacım sana zahmet şimdi ikinciyi deneyince hepsini aynı andamı cozduruyolar yani ikinciden sonra tutmazsa birdaha baştan aynı paralarımı vermek zorunda kalıcam yoksa embriyoların hepsini kullanmıyolar mı nasıl oluyo bunu merak ettim sana zsahmet cok soru oldu ama allah rızası için cvp verrsen cok sevinirim canım

içini ferah tut canım.bence olcak bak görceksin.inşallah tutacak.eğer dediğin gibi tutmassa hemen arkasından deneyebilirsin.hatta benim bir akrabam ilk denemesi tutmadı ara vermeden ikinciyi denedi dondurulmuşla şimdi 5.5 aylık hamile tatlım.hepsini aynı anda çözdürmezler canım.gerçi bu merkezden merkeze değişiyor bildiğim kadarıyla.zahmeti olurmu canım yaa.Allah sendende razı olsun canım.dua edeceğim bu gece sana.İnşallah rabbimin izniyle güzel haberler verceksin bize....

içini ferah tut canım.bence olcak bak görceksin.inşallah tutacak.eğer dediğin gibi tutmassa hemen arkasından deneyebilirsin.hatta benim bir akrabam ilk denemesi tutmadı ara vermeden ikinciyi denedi dondurulmuşla şimdi 5.5 aylık hamile tatlım.hepsini aynı anda çözdürmezler canım.gerçi bu merkezden merkeze değişiyor bildiğim kadarıyla.zahmeti olurmu canım yaa.Allah sendende razı olsun canım.dua edeceğim bu gece sana.İnşallah rabbimin izniyle güzel haberler verceksin bize....

allah binlerce kez razı olsun inşallah rabbimde sana bunca cektigin emeginin karşılıgını verir.allah hepimizi sınava sokmuş bunlar hep bizim sınavımız ben herşeye ragmen şukrediyorum rabbim senin bu 4. sınavınıda beygamberimizin hatrına gecmiş olmanı nasip etsin benm tutmasa bile ilk denemem yine denerim ama sen cok ugraşmışsın rabbim emeklerini boşa cıkarmasın

DERYAAAAA bebeişinne çok sevindim canım o orda sımsıkı tutunacak sana göirceksin bakkkk....
benimde tedavim dün başladıııı 250 mg başladı kızlarrrr Süleyman beyyy başka ilaçta vermedi...

allah binlerce kez razı olsun inşallah rabbimde sana bunca cektigin emeginin karşılıgını verir.allah hepimizi sınava sokmuş bunlar hep bizim sınavımız ben herşeye ragmen şukrediyorum rabbim senin bu 4. sınavınıda beygamberimizin hatrına gecmiş olmanı nasip etsin benm tutmasa bile ilk denemem yine denerim ama sen cok ugraşmışsın rabbim emeklerini boşa cıkarmasın

Canım benim yaa.Güzel duların için rabbim bin kere razı olsun senden.İnşallah seninde güzel haberlerini alacağızz...

DERYAAAAA bebeişinne çok sevindim canım o orda sımsıkı tutunacak sana göirceksin bakkkk....
benimde tedavim dün başladıııı 250 mg başladı kızlarrrr Süleyman beyyy başka ilaçta vermedi...

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım tedavin.Yüce Allahım hayırlı güzel mutlu sonlara erdirmeyi nasip etsin inşallah.

merhaba, tedavin hayırlı olsun. umarım transfere kadar olan surecın sular gıbı tertemız olur ve sonrasına hamiş haberlerini bizlerle paylaşırsın.

Kızlarrrr bçok teşekkür ederim dilekleriniz ve temennileriniz için ilk iğnemide kendim vurdum hemşireye vurdurmadım üstelikkkk :))
Rabbim İnşallah Hepimizin Karnında Bebişlerimizin büyümesini tutunmasını nasip eder ....

X