Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Kızlar bennnn de hamileyim :KK62::KK62:Dün biraz kan geldikten sonra bir daha gelmedi Lekelenme vardı Bizde gidip test yaptıdık 9. gün değerim 147 Hala şoktayım Ama lekelenmem devem ediyor İnşallah hiçbirşry olmaz Pazartesi günü test tekrarı dediler İnşallah değerim katlanır Darısı buradaki bütün arkadaşların başına

fulya çok sevindim ,tebrik ederim.allah tamamına erdirsin inşallah :))boşuna üzdün kendini ve bizi ...

:KK64: kendını ne kadar kastın,sıkıntıya soktun... bak ne kadar guzel oldu böyleeeee :KK66: tebrık ederim,Allahım guzel bir hamilelik dönemi naip etsin.

ama bence lekenmelerini göz ardı etme ve doktorunla bunu paylaş.

Canım çok sağol Başlangıç biraz sıkıntılı oldu ama sonuç mutlu etti bizi inşallah bebişlerimizi kucağımıza da almayı da nasip eder Merkezi aradım hemşirelerin haberi var doktor bey sizi arar dediler ama aramadı unuttular galiba Yarın doktoru aramayı düşünüyorum

deryaberil nasılsın merak ettim sabahtan belli bakıyom yoksun geçen yazdım cevap yazmadın son karar ne umarım istediğin gibi olmuştur canım

kızlarrrrrrrrrr hamileyimmmmmm 11. gün değerim 155. ilk denememdi ve allah yüzümüze güldü:))) darısı hepinizin başına.. bunu gerçekten çoook içten diliyorum.

kızlarrrrr delirttiniz beni burda heycandan ... evde ardı ardına çığlık attım . kocam noluyooo yaaa dedi :)))

tatlım... değerin çok güzel ...allah sabrının sonucunu verdi . . . allah seni sağlıkla bebeğine kavuştursun. güzelim çok sevindim . çok güzel...

Kızlar bennnn de hamileyim :KK62::KK62:Dün biraz kan geldikten sonra bir daha gelmedi Lekelenme vardı Bizde gidip test yaptıdık 9. gün değerim 147 Hala şoktayım Ama lekelenmem devem ediyor İnşallah hiçbirşry olmaz Pazartesi günü test tekrarı dediler İnşallah değerim katlanır Darısı buradaki bütün arkadaşların başına

sana özelden de yazdımmmmmm delirdim hamile olduğunu okuyunca... çığlıklar koptu evde:)
allah sağlıkla bebeğini kucagına almayı nasip etsin ..harikaa

Canım teşekkür ederim İnşallah bu topikteki bütün arkadaşlardan güzel haberler alırız Eminim ki deryanın hazırladığı liste çok uğurlu gelecek ve hamile sayımız her geçen gün artacak İnan dualarım yalnız kendim için değil bu özlemi çeken bütün arkadaşlar için
kızlar çok teşekkür ederim listeme değer verdiğiniz için... inşallah listemiz coşacakkkkkk

fulya bide ne sorucam transfer gunu dahilmi 9.gun yoksa o gunu saymadanmı 9.gunde tahlil yaptın bende catlıycam meraktanda ona gore zaten erken tahlil yapıcam

ulenn sevgiii yakınımda olsan var yaaa seni evireee çevire dövcemm...kızzz biraz sakin ol...illaki ögrencen..hiç ögrenemesen de doğurunca görcen..allah aşkına böyle pimpiriklik yapma...sebat göster bak Allahın gücüne gider. sakin ol lütfen ..

kızlar gögüslerime dokunamıyorum o kadr acıyolarki bide gogus uclarımda degişim oldu kucuk kucuk kabarcıklar var niye boyle agrım var hiç anlamadım:18::18:
bu güzel haber göğüs uçlarının değiştiğini duymuştum. ama ilaçlarımız arasında östrojen hormonu da alıyoruz....onun da etkisi olabilir göğüs değişikliği . . . .fakat tek belirti göğüs değil görüyorsun fulya adet oldum sandı...sen azcık sakin ol yalvarıyorummmm sanaa

canım benim çok şükür benim tedavi bitti ben hamileyim :KK49: darısı başına inşallah bende 10.gün yaptım test 222.07 çıktı değerim güzel dediler tekrar istemediler canım.

güzellik listede adın var ama sen listeye adını yazdıktan sonra hiç girmedin ki . hamileliğini bizle paylaşmadın ki ben düzeltiyim listeyi. böyle güzel haber verilmez mi allah aşkınaaa

bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyor , haberine değerine çok sevindiğimi söylemek istiyorum... çok mutlu ettin güzel haberinleeee bizleri....
burdan kopmaaaaaa

canım listeye baktım orada tedavi oluyor yazıyodu deryacık degştirmeyi unutmuş heralde allahım saglıkla kucagına aldıgın gunleride gostersin inşallahhhhhhhhh...kaçıncı gun embriyosuydu canım ilk denemenmiydi yoksa birkaç embriyomu transfer edildi

kızıııııııııımmmmmm gidip gelmeyip hber etmezseniz durmlarınızı malum mu olcakkk....söyleyeni yazıyoommm işteeee..kimisi geliyo bişey yazıp gidiyo... biliyorsun bizde devamlılık baki :)))
inanıyoruz sinerjimize...
gelip bakıp gidenler sinerjiyi yakalayamaz ki ???

kızlaar, hamileliğin başında oldugum için laptopta az zaman gecırmeye calıyorum bu nedenle foruma çok sık giremiyorum ama az önce okuduklarım benı cıglıklara bogdu. hepinizin adına çok çok sevındım. :KK52:

TURUNCU,WİSEGIRL,FULYA,TLYVZ hepinizi canı gönülden tebrık ediyorum. :79: Allahım hayırlısıyla saglıklı,sıhhatli,tüm uzuvları yerınde evlatlarımızı kucağımza almak nasip etsin. :KK64: Evlatlarımız vatana,analarına,babalarına hayırlı evlatlar olsunlar.

tedavi ve transfer aşamasında olan hanımlar, yılmak yok! yola devam.Allahımın izniyle bu sene bu forumda dogurmayan kalmayacak.

fena duygunlanmış durumdayım :KK5:

hayırlı gunler,hayırlı gebelikler bizlerle olsun.

sulu gözzzzz... allah sana da tüm hamile arkadaşlarımıza da güzel gelişmeler nasip etsin... allah hepinizin dualarını kabul etsin . bizi "anne" olarak taçlanmayı nasip etsin...

Canım çok teşekkür ederim Darısı evlat hasretiyle yanan bütün arkadaşların başına

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- test günü : 23 şubat (umut-tüp):nazar:
14-ceysin---tedavisi başlayacak-uzun protokol (umut-tüp) :nazar:
15-sevgi3434--- test:25 şubat ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---(transfer için gün bekliyor / umut - tüp ) :nazar:
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-angel_78---test günü:xxx ( umut - tüp ) :nazar:
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ .
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-herasles----rapor almayı araştıracak
25-
26-

TURUNCU,WİSEGIRL,FULYA,TLYVZ

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

HAMİLELİK HABERLERİNİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM.... BÖYLE TOPLU KUTLAMA DA HİÇ OLMAMIŞTI BU TOPİCDE :)
:nazar:
ÖZELSİNİZZZ:)

HAYIRLI HAMİLELERİKLER GEÇİRMENİZİ , GÜZEL GELİŞMELER YAŞAMANIZI DİLİYORUM....
BURADAN KOPMAYIN İSTİYORUM VEEEEE BİZ TEDAVİSİ SÜREN ; TRANSFER GÜNÜNÜ BEKLEYEN , TEST GÜNÜNÜ BEKLEYEN ; YENİ DENEMESİNE HAZIRLANAN ; LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZA "ANNE " OLABİLMEK İÇİN ETTİĞİMİZ DUALARA SİZİN DE EŞLİK EDİP , AMİN DEMENİZİ RİCA EDİYORUM....

ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN.. DUALARIMIZI KABUL ETSİN...

ALLAH HEPİMİZİ "ANNE- BABA " OLMAKLA TAÇLANDIRSIN İNŞALLAH...

16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile ( umut - tüp )
18-deryaberil---(transfer için gün bekliyor / umut - tüp )
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)

kızlar şu listede bir şey farkettiniz mi ????

16-17 : HAMİLE
18 : BEN
19: HAMİLE

SİZCE NASIL BİR DURUM BU ????

NE DİYORSUNUZZZ?????????????????????

deryaberil nasılsın merak ettim sabahtan belli bakıyom yoksun geçen yazdım cevap yazmadın son karar ne umarım istediğin gibi olmuştur canım

yawrucum bir iki gündür kafam karışık gözümden kaçmıştır kasti değil nolur yanlış anlama... Yazmadımsa dalgınlığıma gelmiştr...

Canım şu anda pzt embriyologların aramalarını bekliyorum. Muayenem güzel geçti . Ohss olmaz sende yağların korumuş dedi doktor :))) ulun bey çok güler yüzlü güleç bir doktormuş bu arada:)))
embriyolarımın gelişmesi normal ve güzel ise allah nasip ederse 5.gün emriyosu olup transfer gerçekleşecek ...

Dualarınızı gönderin kızlar... Allahım yardımcı olsun

16-17 : Hamile
18 : Ben
19: Hamile

sizce nasıl bir durum bu ????

Ne diyorsunuzzz?????????????????????[/quote]

TURUNCU,WİSEGIRL,FULYA,TLYVZ

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

HAMİLELİK HABERLERİNİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM.... BÖYLE TOPLU KUTLAMA DA HİÇ OLMAMIŞTI BU TOPİCDE :)
:nazar:
ÖZELSİNİZZZ:)

HAYIRLI HAMİLELERİKLER GEÇİRMENİZİ , GÜZEL GELİŞMELER YAŞAMANIZI DİLİYORUM....
BURADAN KOPMAYIN İSTİYORUM VEEEEE BİZ TEDAVİSİ SÜREN ; TRANSFER GÜNÜNÜ BEKLEYEN , TEST GÜNÜNÜ BEKLEYEN ; YENİ DENEMESİNE HAZIRLANAN ; LİSTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZA "ANNE " OLABİLMEK İÇİN ETTİĞİMİZ DUALARA SİZİN DE EŞLİK EDİP , AMİN DEMENİZİ RİCA EDİYORUM....

ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN.. DUALARIMIZI KABUL ETSİN...

ALLAH HEPİMİZİ "ANNE- BABA " OLMAKLA TAÇLANDIRSIN İNŞALLAH...

Canım kutlamalar ve dileklerin için çok teşekkürler İnşallah 10-15 gün sonra aynı kutlamaları biz de senin için yapacağız Allahım sağlıcakla da kucağımıza almayı nasip eder

Canım süperrrrrrrrrr Hamilelerin arasında kalmışsın İnşallah bizim uğurumuz sana da bulaşacak En kısa zamanda hamileyim diye haberlerini alırız
Bu arada ben de sana özelden yazdım ama gelir mi bilmiyorum

canım kutlamalar ve dileklerin için çok teşekkürler inşallah 10-15 gün sonra aynı kutlamaları biz de senin için yapacağız allahım sağlıcakla da kucağımıza almayı nasip eder

walla sizlerden süper bir kutlama bekliyorummmmm

allahım inşallah o günü banada nasip eder...

canım süperrrrrrrrrr hamilelerin arasında kalmışsın inşallah bizim uğurumuz sana da bulaşacak en kısa zamanda hamileyim diye haberlerini alırız
bu arada ben de sana özelden yazdım ama gelir mi bilmiyorum

gelmemiş yawrukuşum... Msj atarken altta tıklanacak bir kutucuk var orayı tıklarsan olur...

16-17 : Hamile
18 : Ben
19: Hamile

sizce nasıl bir durum bu ????

Ne diyorsunuzzz?????????????????????

tüm yüreğimle diliyorum yüce mevlamdan istiyorum o tatlı ve güler yüzüne bide annelik oldumu süfer olursun deryacım

inşallah o arada sende kaynarsın inşallah senin benm hepimizin hamiş oldugunu yazarsın...bu arada bana fena giydirmişsin:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK66::KK66::KK66::KK1::KK1::KK1::KK1: tamam dedük 10.gun yaptırcam ben sadece ortalıgı kontrol ediyodum ondan sordum fulyaya :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: inşallah en hayırlı gunde transferin olur bacım en iyi kalitede embriyoların olur inşallah

Eşimde sperm sayısı 17 milyon en son 2 kez aşılama tutmadı tüp bebekte bu sayılar da olupta hamile kalan var mı sanki biraz korkuyom kafamda sorun işaretleri var pazartesi tekrar yaptırcak eşim tahlil inşallah biraz sayı çıkmıştır cevap verirseniz sevinirim canyoldaşlarım

Eşimde sperm sayısı 17 milyon en son 2 kez aşılama tutmadı tüp bebekte bu sayılar da olupta hamile kalan var mı sanki biraz korkuyom kafamda sorun işaretleri var pazartesi tekrar yaptırcak eşim tahlil inşallah biraz sayı çıkmıştır cevap verirseniz sevinirim canyoldaşlarım

canım benim 17 milyon maşallah cokk cok guzel bir rakam neredeyse normal gebelik bile cok mumkun tabiki tup bebek olucak derecede hemde fazlasıyla benm eşimin 1 milyon sperm sayısı bana ulun bey tup bebek için çok iyi bi rakkam dedi düşün yani

canım benim 17 milyon maşallah cokk cok guzel bir rakam neredeyse normal gebelik bile cok mumkun tabiki tup bebek olucak derecede hemde fazlasıyla benm eşimin 1 milyon sperm sayısı bana ulun bey tup bebek için çok iyi bi rakkam dedi düşün yani

seni çok seviyorum sevgi bana çok güzel morel oldun tatlım ya aşılamadan belli hep kafamda olmiycak demekki sayı az diyodum ondan tutmiyor süleyman beyde normal yoldan bile olur ama neden olmuyorki dedi tekrar tesler istedi yaptırdık birtek perm testi kaldı bide doktor izindeymiş pazartesi büyük gün benim içinde inşallah tahliller temiz çıkar ama cevabına çok sevindim canım tekrardan teşekkürler

X