Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım en hızlı gidiş şekli o diyorlar ama ben sırt üstü yatarken eşin üstte öyle yaptım sırf doktor dedi diye yapmak için yaptım ve ayaklarımı diktim canım yatağın başına ve altıma yastık koydum iyice içeri gitsin diye ama ben sanmıyorum benim ilişkiyle olduğunu, aşılamada tuttu tuttuysa kuşum

Bişey diyecem Gül'ün ama hep akiyo yani düz dursamda ters dursamda dışarı cikiyo hatta dün doktor içime yollarken bile ilkin çıktı sanırım dedi lütfen çıkma sonra tekrsr demedi hıh şimdi oldu dedi. Niye böyle hep benim bugün yine herr tarafım ıslakti ayaklarımı diksemde hiç canlanmasam da ayağa kalktım iç camasirim ıp ıslak . Giden gidiyo demi nolur içimi ferahlatın

İnşallah bu defa Sağlıkla kucağınıza alırsın canım. Özel değilse size ne diyo Dr neden olmuyormuş.

İnşallah bu defa Sağlıkla kucağınıza alırsın canım. Özel değilse size ne diyo Dr neden olmuyormuş.
Ne özeli güzel kardeşim ,zaten hepimiz olmamasından muzdaripiz . Ben pcosum ama ileri derece değil daha doğrusu hormon değerlerim hep güzel ve normal ama işte adetlerim çocukluğumdan beri düzensiz. Tedavilere ise hep güzel şekilde cevap verdi durumum ,örnek geçen sene özelde çok güzel yumurtalarim vardı aşılamada hoca ikiz olma ihtimali yüksek dedi olmadı ... Sonra tüp bebege geçtik ha geçme sebebimiz eşimin ileri hareket ve morfolojisi çok kötü idi ondan ötürü aşılama olduk ve sonra tüp bebek . Tüp bebekte de 14 yumurtanın 11 i kaliteli çıktı . merkezin embriyologu çok sevinçli şekilde aradı ki toplananlarin hepsi dolu ve kaliteli çıktı diye ama eşimin spermleri ile sadece 3 tanesi dollendi , 1 ini transfer günü açtılar hemen sönmüş ölmüş... Sonraki 2 embriyolarimi ise transfer ettiler onlarda da hamilelik kimyasal gebelik ile devam etti değerlerim güzelken bthcg birden bire düştü ve kanamam oldu . Böyle canım . Ha şimdi eşimin değerleri düzeldi çok şükür hem sayısı arttı hem hareket hemde morfolojisi. Sadece yemesine içmesine sigaraya dikkat etti birde hergun keçiboynuzu bayağı yedi .

Bebeğim ben o olayı biliyorum, o boşalma sırasında hepsi sperm değilmiş büyük bir kısmı su gibi koruyucu sıvıymış, akan kısım orasıymış, zaten sıçrıyor gibi çıktığı için spermler 1 damlası bile gitse yeterli

Oo ne güzel değerleri yükseldiyse sende olumlu cevap veriyormuşun tedaviye inşallah bu defa yüzünü güldürür Rabbim. Bol protein ağırlıklı beslen şu sıralar. Gerçi tüp bebek aşamasında demişlerdir

O zaman tutmaması için hiçbir sebep yok çok dua edelim tutsun inşallaahhhh sperm çok önemli ya ben de tecrübe ettim bebeğim

Öyle öyle de işte eşim bile diyo niye hep akiyo ,gidiyo müdür acaba vs 2 senedir deneyip olmaması artık ikimizde psikolojik olarak daha bilmiyoruz ki ne düşünelim aynen dün mesela eşim verdi 80 milyondu ama sperm yıkandıktan sonra 15 milyona inmiş . O 15 milyondan tek.birtanesi yumurtaya ulaştı mı olay bitiyordur demi yani ben böyle düşünüyorum

Düşün kardesim benim prolaktinim kglu iken 24 idi ben sırf tüp bebek yaptiricam diye ki stresten hep kg almıştım 48 beden 95 kg olmuştum tüp bebek öncesi kg verdim ama bilinçli şekilde hergun düzenli yürüyüş yaptım akşam 6 dan sonra asla bişey yemedim ,3 lt re su içtim durdum ve hep sağlıklı beslendim,kapalı yiyecekler ve un şeker tuz hepsini çıkardım 34 kg verdim tüp bebek öncesi ve düşünün ki prolaktin 24 ten 1 e düşmüştü , bende şok oldum 1 demek ne demek 1.kusurat idi , şuan da da prolaktinim 6 . Dikkat ediyorum ,çok üzüldüm inan çok yıprandım belimde fıtık patladı o düşen bebekten sonra o da patladı Kasım ayında amelîyat oldum acil felç kalıyordum çok çok çektim Rabbim gören . Şimdi de diyorum hep dua ediyorum hepimizin emeklerinin duasının karşılığı yavrularımız olsun

Aynen öyle canım benim doktorum 10 milyonla tutan hastam var diyordu hep

Merhaba hayırlı olsun Allah kucağınıza da almayı nasip etsin.. Kendiniz için neler yaptınız biraz bahsedermisiniz

Canım benim neler yaşamışsın buraya üye olmadan önce ağlar sızlanır dururdum. Buraya geldikten sonra kimler neler neler çekmiş. Sonra derdim var demeye utandım. Dualarımdasın inşallah. Cumartesi günü kandil bol bol dua et berat kandili bide o gün o sene ölecekler doğacaklar belli olurmuş. İnşallah mübarek gecesi yüzü suyu hürmetine tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin Rabbim. Seninde güzel müjdeli haberini alalım. Bize de yaz emi.

Merhaba hayırlı olsun Allah kucağınıza da almayı nasip etsin.. Kendiniz için neler yaptınız biraz bahsedermisiniz
Amin canım rabbim hepimize nasip eylesin Ben aklına gelebilecek heeer şeyi kullandım, clife arısütü bal polen propolis hayıt suyu soğan suyu kekik suyu, bal tarçın çörekotu kürü, şekeri kestim ama olmadı canım kendi halimde yumurtlayamadım. Hatta dengem bile bozuldu diyebilirim ara kanamalar yaptı hep bu kullandıklarım 2 yıldır deneyince her şeyi kullanıyorsun.. sonra bir arkadaşım aynı ben gibi pco olan beralife diye bir siteden gebelik setiyle hamile kaldığını söyledi ben de aldım 2 ay düzenli kullandım ama yine olmadı tabi bu aralarda adet de olamıyorum yumurtlama da olmuyor hep testle takip ediyorum. İlk aşılamada hiçbir şey kullanmadım ve tutmadı. 2. Aşılamada bari kaliteli yumurta olsun dedim adetin 1. Gününden aşılama gününe kadar beralife ın setini düzenli içtim ve yanında ımpryl diye bir vitamin aldım biraz pahalı onu da içtim, geri kalan bir şey yapmadım ama yok şeker yemeyeceğim yok doğal besleneceğim diye de hiç takmadım valla yedim hatta burgerking yedim 1 kere ve sütlü tatlı yedim. Normalde ağzıma almazdım. Ve bu şekilde tuttu canım

Amin amin canım kardeşim inşallah . İnsan üzülüyor üzülmüyor değil çünkü hep bir sinanma , 32 ne girmeme az kaldı 1 ay sonra . Küçük değilim ki erteleyiyim şuan var olan kaliteli hal 1 sene sonra olur mu bilmem ,eşimde bende biran önce evladımız olsun istiyoruz 8 senedir birlikteyiz 2 yıldır evliyiz hep bu günü bekledik durduk hani esim belki çocuğumuzun olmamasını bu kadar onsemsemese bu kadar üzülmem ama üzülüyorum örnek dün çok mahsun ve içli idi gördüm ve hep dua ediyor artık olsun diye . Ne bileyim bu aşılama ilkkez devlette oldu ama herşeyi mi aksi gider bir insanın ilaçlara rapor çıktı gonal f ve ovitrelle ye ama raporu ya islemediler bir gittim hastaneye ezcaneden sonra tekrar eczaneye ,sonra barkotu yanlis tarih vurmuşlar hastaneye tekrar gittim sonra orda saatlerce bekledim sonra tekrar eczane . Sonra o gün yolda ağladım koştur koştur işe yetişmeye çalıştım ,sonra o dalginlikla ilaclari sebzelige koyacagima buzluk kısmına koydum sonraki gün açtım ki hepsi donmus çöpe attım . .. ne emekle aldığım ilaçları kendim mahvettim ,sonra o özel tüp bebek merkezinde tedavi olurken tanışıp arkadaş olduğum hemşireyi aradım o 5 dozluk yollayabildi anca onlar kılı kılına nasip oldu da yetti . Vs ... Yani bukez çok sıkıntılı idi herşey . Dünde çok zordu sabah 8 de gittim ordan oraya yolladılar hiç kimse aşılamayı yapmadı tekrar kendi doktorumu bekledim o da amelîyat ta idi filan anca çıktı catladiktan 1.5 2 saat sonra yapıldi aşılama . Hep ters idi ne garimetliyim demi bende gülüyorum valla

Hee şimdi hatırladım sen konu açmıştın yorum yazmadım ama üzülmüştüm okuyunca. Ya hep ters giden zamanda geliyor o minik mucize bi kaç kişide gördüm öyle. İnşallah seninki de bu ay olur. Bende herşey yolunda gidince çok umutlanırdım aha derdim yollar açılıyor her işim rast gidiyor herhalde bu ay olacak ama yok sonra zamanla insan kabulleniyor nasip diye bişey var çok şükür burası sayesinde burada tanıdığım arkadaşlar sayesinde eskisinden daha güçlüyüm.

Amin canım benim rabbim hepimize nasip etsin inşallah bende sende diğer kardeşlerimiz de hep güzel haber versinler amin doğrudur ben konu açmıştım sen sanırım yazmıştın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…