Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım biz zor yumurtluyoruz evet ama sonuçta ilaçla filan da olsa yumurtluyoruz, eşine keçiboynuzu çakşır havuç yedir içir, ben çayı kesmiştim kendisi de 14 gün içmedi mesela, çay da hızı etkiliyormuş mesela, bence spermler de kalitesiz geliyordu bizimkinde, ama emodex ve çakşırla kendisi de fark etti ilaçların etkisini, inşallah tedavisiz olur canımm senin ama eşine bir şeyler yedirmeyi içirmeyi ihmal etme, benim eşimin alkol sigara hiçbir şeyi yok etkileyecek ama kalite durumu çok hassas bir konuymuş işte günümüzde

Canım inşallaaahhhh bu aşılaman tutar ve kesinlikle haklısın tutan tutuyor, ben de eğildim botlarımı giydim tek başıma gitmiştim hastaneye araba sürdüm ve sadece ilk gün eve geldikten sonra 1-2 saat uzanmışımdır, sonraki günler hep aynı tempodaydım hatta eşime dedim ki ilkinde çok dikkat ettim günlerce yattım tutmadı bu sefer de böyle deneyelim tutmayan zaten tutmuyor dedim, saçımı boyattım saatleeeerce koafördeydim boynum koptu düşün gibi gibi koşturmadık ama çok da dinlenmedim de canım

Canım bir de ben bool bol su içtim, burada okumuştum bir arkadaşımız yazmıştı su çok etkiliyor diye, her fırsatta su içtim ve her gün günde 1 tane avakado yedim. Hatta hayatımda ilk kez yedim tadını da beğenmedim ama yedim, hala da yiyorum çok faydalıymış rahime

Aynen bence de tutan tutuyor amuda da kalksa düşmüyor . Bende dün çok yoruldum bugünde hatta eczaneye gittim ilaçları aldım 1 2 saat yürüdüm öyle eve geldim yürüyüşün bir kötü etkisi olacağını zannetmiyorum çünkü bizim şuan normal hamile kalanlardan farkımız yok ki onlarda ayakta ve sürekli günlük tempolarindalar . Ne bileyim kafaya takmadan devam etmek önemli kesinlikle . Rabbim nasip etsin inşallah bizlere

Ayyynen öyle normalden farkımız yok canım ha normal ilişki ha içeri fışkıttırma, daha biz progestan kullanıyoruz rahim iyice hazırlanıyor, o yüzden giden gidiyor döllüyor eğer Rabbim nasip edecekse de tutuyor canım

Onu da dedi doktoe ama dün bende eşimde çok yorgunduk . Valla doktor 15 dk yatmna yeterli dedi hastanede ben bilinçli yarım saat kalkmasın ayağı giden gitmiştir zaten inşallah hepimiz kavuşuruz

Benim yumurtalarım çatlamıyor kuzum eşimde çıkmadı bişey de işte bende napsam etsem çatlatamadım. hayırlısı tabi onunda vakti saati vardır.
Onu da dedi doktoe ama dün bende eşimde çok yorgunduk . Valla doktor 15 dk yatmna yeterli dedi hastanede ben bilinçli yarım saat kalkmasın ayağı giden gitmiştir zaten inşallah hepimiz kavuşuruz
Kesinlikle canım o yüzden aşılama dan sonra dinlendiriyorlar. İnşallah müjdeler ile gelirsin sende

15 dk çok az gizlice 30 durdum ben . inşallah canım hepimiz o müjdeli haberi alırız . Yumurtalarimda kasığımda aşırı.gaz var bugün . Kızlar bişey diyecem ama zorunlu diyorum evet ayıp ama. İlişkide siz nasıl.bekliyorsunuz.ya da hamiş olan Y yellowaseline sen nasıl.durdun bugün ilk oldu aramızda bizim , dogg diyolar ya ondan yaptık ters yüzüstü bekledim . En iyisi bu mu acbaa

En iyisini yapmışın bende rica edip fazla yatardım
Aşılaman nerde yapıldı yani benimki doğumhane de yapıldı o doğum masasında işlem bitince ayak ayak üstüne atıp bekletmişlerdi. Bende ondan esinlenerek belimin altına yastık koyup ayak ayak üstüne atıp bekliyorum
Diğer dediğin pozisyonu hiç denemedim

Benide öyle beklettiler ..ben rica ettim yok 15 dediler sonra doktor amelîyat a gitti yanında ki hemşire de gitti bende hazır onlar yokken kimse de yok kaldım öylece daha fazla yatardim ama dedim zaten Rabbim nasip ettikten sonra 10 dk da dursan yeter .
Bende ilkkez denedim burada okudum diye ama sen dedin ya ayak ayak üstüne attirdular benide ilkkez öyle attirdular diye onu da yaptım . Bunu devlet üniversitesi Hastanesi'nde yaptırdım . Sen peki ?

30 dk yattım aama çatal denen şeyde

Birde sana da sorucam , sana zahmet hani yumurtam örnek dün öglen 11 gibi çatlaması lazımdı . Muhtemelen bu yumurta kendisini kaç gün boyunca sperm alacak geçecek hale geliyo demi devam ediyordur o yüzden ilişkiyi öneriyorlar ?

Ben özelde yaptırmıştım
Valla çatladıktan sonra 24 saat miydi 48 saat miydi öyle Bi süresi var ha bide geç çatlama durumu da olabilir tabi
O yüzden ilişki de öneriyorlar ki gebelik ihtimali artsın

Ben özelde yaptırmıştım
Valla çatladıktan sonra 24 saat miydi 48 saat miydi öyle Bi süresi var ha bide geç çatlama durumu da olabilir tabi
O yüzden ilişki de öneriyorlar ki gebelik ihtimali artsın
Ben geçen sene özelde yaptırdım nasip olmadı şansım yüksekti doktora göre şimdi o doktorun(prof idi ) öğrencisi yeni yar doç olmuş birindeyim ama bukez devlette . İnşallah canım ,ben birde özelde geçen sene aşılama dan sonra tüp bebek tedavisi gördüm kimyasal gebelik yaşadım. Sonra da şimdi aşılama yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…