Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba 16 haftalık hamileyim bu hafta kasiklarimda adet sancısı gibi bir ağrı vardı yürür canım yanıyor uzaninca birşey yok yarın kontrolüm var size de sormak istedim nedeni ne acaba ?

Merhaba 16 haftalık hamileyim bu hafta kasiklarimda adet sancısı gibi bir ağrı vardı yürür canım yanıyor uzaninca birşey yok yarın kontrolüm var size de sormak istedim nedeni ne acaba ?
Canım kasılma gibiyse magnezyum veriyor doktor, eğer dinlenince geçiyorsa rahim genişliyordur. Kanama olmadıktan sonra korkma bende de ağrı oluyor

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Salih hayırlı bir evlat olsun. Bende 2. Aşılamamı yaptırdım. İnfertilite olunca tedavimiz de yok evleneli ağostosta 2 yıl olacak. 2. Aşılamam ve 3 yıldan önce tüp bebek yaptıramıyoruz devlette. Rabbim her zaman hakkımızda en hayırlı olanı versin evladın da hayırlısını versin

İnşallah senin de benim gibi bu sefer tutar canım Pes etmeden beklemekten başka çaremiz yok..

Benimde bugün aşılamamın 10. Günü test yaptım silik çıktı ovitrelleninde 12. Günü varmıdır kızlar 4-5 gün daha bekleyip öylemi kan versem 2 yıl oldu bekleyemiyorum hayal kırıklığı da yaşamaktan korkuyorum

Inşallah vardır canım kan verirsen çıkar yada yarın tekrar kaset test yap koyulaşma varmı gör ona gore kan verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…