Aşılama UMUT OLSUN🎈 2.AŞILAMA İLE GEBELİK

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Insallah vardır inşallah Rabbim kimseyi bekletmesin çok zor
Aynen canım etrafımda kim varsa ya hamile ya yeni doğum yapmış eskiden çocukları çok severdim halada seviyorum günahsız masumlar ama görmeye dayanamıyorum artık öyle tuhaf bi hale geldim Allah yardımcımız olsun inşallah

Rabbim hayırla kucağını doldursun inşallah olumlu düşün hep

Tebrik ederim sizi hamilelerin duası kabul olur derler darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah benim için de dua eder misiniz lütfen çok ihtiyacim var dualarınıza çok yoruldum artık...

Tebrik ederim sizi hamilelerin duası kabul olur derler darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah benim için de dua eder misiniz lütfen çok ihtiyacim var dualarınıza çok yoruldum artık...
Canımm Rabbim en kısa zamanda en hayırlı şekilde sana da ve tüm isteyenlere nasip etsin, seni çok iyi anlıyorum ama inan ki bir bakıyorsun olmuş.. sadece bekleyip çaba harcamak gerekiyormuş. Allahım gönlündekini versin inşallah

Amin inşallah, inanıyorum ki Allah en güzel zamanda en güzelini veriyor bizlere ama biz sabır etmeyi bilmiyoruz teşekkür ederim size de sağlıkla kucağına almayı büyütmeyi nasip etsin güzel günlerde

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Canım beta değeri aşılama günü dahil 11. Gün yükseliyor o yüzden erken tahlil vermişsin, benim 9. Günde testte hiçbir çizgi yoktu ama 11. Gün silik çizgi ile hastaneye koştum ve pozitif. Yumurtanın çatlatma iğnesi ile ne zaman çatladığını da bilemiyorsun o yüzden 1 gün oynama olabiliyor. Ben bu sitede 14. Gün bile yükselen gördüm ki benim 2 yumurtam oluşmuştu ve 2. Si de tutmuş ama boş kese olarak kaldı. Ve kontrolde ikinci keseyi, ilk keseden yaklaşık 1 hafta sonra gördük şok olduk. Yani sonradan büyüyüp çatlamış ve tutmuş. Aşılamada böyle şeyler olabiliyor

Yaaa insalalh ya inşallah benim de yükselir burda bir arkadaş kesinlikle negatif dedi o yüzden çok üzüldüm moralim bozuldu insalalh yükselir ve bu güzel haberi burda veririm moralimi yükseltiniz çok teşekkürler dualarınızı eksik etmeyin inşallah rabbim herkesim gönlüne göre versin inşallah

Amin canım inşallah

Kızlar bende bugün 11.günüm. Dün test yaptım negatif. 10.gün ama iğne etkisi geçmiş silik hayalet bile yoktu. İnşaallah artar 2.5 yıldır savaşıyoruz. Çok zor gerçekten çok iyi anlıyorum sizleri

cuma test yapıştım 1.61 pazartesi yani bugün yaptım 41.22 evet pozitif ama doktorum neden Çarşamba bir daha test yap dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…