Umudunu Mart Ayına Bağlayan Anne Adayları....

Susuz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
909
1.102
Evettt şubatta geçti marta bakalım şimdi...5 yıldır evliyim ve 2.denememizdi.Adet günün gecikecekmi diye beklerken 5 gün erken oldum :KK43: Neyse üzmüyoruz kendimizi....Mart ayına bakıyoru
z.Adet bittikten sonra soğan kürü yapmayı planlıyorum kızlar..Birde şu yumurtlama dönemlerimi bir türlü mıyorum.Mesela bugün reglimin ilk günü...Mart ayı hepimize uğurlu olsun İNŞALLAHHH...Bebişlerimizi martta bekliyoruz Allah kısmet ederse....

Evettt şubatta geçti marta bakalım şimdi...5 yıldır evliyim ve 2.denememizdi.Adet günün gecikecekmi diye beklerken 5 gün erken oldum :KK43: Neyse üzmüyoruz kendimizi....Mart ayına bakıyoru
z.Adet bittikten sonra soğan kürü yapmayı planlıyorum kızlar..Birde şu yumurtlama dönemlerimi bir türlü mıyorum.Mesela bugün reglimin ilk günü...Mart ayı hepimize uğurlu olsun İNŞALLAHHH...Bebişlerimizi martta bekliyoruz Allah kısmet ederse....

öncelikle merhaba :)
bnmde bu ayın 26sında 6. senem dolucakk :) ve 6 senedir bekliyorum kuzum gelsin diyee sana tavsiyem googledan yumurtama günü hesaplama yaz adet tarihleri girip günlerini öğrenebiliyorsun pazartesi günü hsg çektiricem çok heycanlı ve stresliyim:18::18::18::18::18::18::18: hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz..:emir_bebek::emir_bebek:

bnmde bu ayın 26sında 6. senem dolucakk :) ve 6 senedir bekliyorum kuzum gelsin diyee sana tavsiyem googledan yumurtama günü hesaplama yaz adet tarihleri girip günlerini öğrenebiliyorsun pazartesi günü hsg çektiricem çok heycanlı ve stresliyim:18::18::18::18::18::18::18: hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz..:emir_bebek::emir_bebek:

Ayyy hadi canım hayırlısı bakalım,inşallah martta güzel haberler veririz.... Tamam caım söylediğini yapacağım ve uyacağım bakalım inşallah bu sefer olur :KK43:

canım ben hsg çektirdim hemde anestesi olmadan sana sadece şunu söleyeyim tamamıyla rahimin yapısıyla alakalı eğer vajinan esnek b yapıya sahipse hissetmeden atlatırsın ama benmkisi gibi dar ve esneme payı çok azsa allah yardımcın olsun.

bu arada bende 3.5 yıllık evliyim hiç korunmadım gebe kalamam diye çünkü ergenlik çağımdan beri testesteron hormonu ile başım dertte o zamanlar sadece tüylenme yapıyor diyordum ama öğrendimki kısırlıkta yapıyormuş bi türlü düşmedi gitti biraz da ara vermek istedim tedaviye çok yıprandım çünkü.
doktorumun dediği gibi yapıyorum stres yapma bu ay tutmasa bile bi ay mutlaka tutar sen her ay yumurtlama döneminde deneme yap bende öyle yapıyorum.

canım ben hsg çektirdim hemde anestesi olmadan sana sadece şunu söleyeyim tamamıyla rahimin yapısıyla alakalı eğer vajinan esnek b yapıya sahipse hissetmeden atlatırsın ama benmkisi gibi dar ve esneme payı çok azsa allah yardımcın olsun.

inşallah bi sorun olmadan atlatırımm z. benm canım cok kıymetli oldugundan eşimde istemedi anestesiz olmasını hissetme dedi anestezili, olsun diyince bende öyle yaptırmaya karar verdim . bi sorun cıkmamıştır inşallah sende bende bişey yok diyolar ama 6 senedir bekliyorumbakalım tüpler ne durumda cıkıcak yarın sabah gidicem uyku tutmadı :)

X