Umudumuz Umut olsun

"bir iki kaşık bala bir tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı çörekotu karıştırılıyor. adetin ikinci günü başlanıyormuş ve 12. güne kadar devam ediliyormuş sabah bir tatlı kaşık akşam bir tatlı kaşık olarak kullanılıyormuş."
canım biri böyle yazmış...

yaaa ben şimdi içsem ne olur olmaz mı acaba?
benim bugün 11. günü bugün yarın içerim oluuuur heralde ohhh kendime çözümde buldum sağol aylincim akşama hazırlayıp içeyim

Canlarım ben kürü bu siteden buldum deneyeyim dedim doktorum 15-16 mm büyümemiş fazla yumurtan demişti 3 gün sonra yeteri kadar büyümüş 30 olmuş dedi. iğne yaptırdı belki faydası olur diye düşündüm size kürü önerdim ama bilemiyorum 3 günde büyütür mü rastlantı mı diye

Canlarım ben kürü bu siteden buldum deneyeyim dedim doktorum 15-16 mm büyümemiş fazla yumurtan demişti 3 gün sonra yeteri kadar büyümüş 30 olmuş dedi. iğne yaptırdı belki faydası olur diye düşündüm size kürü önerdim ama bilemiyorum 3 günde büyütür mü rastlantı mı diye

hangi kür bu asiş incir kürümü

Yok gÜzelım tarÇın-ÇÖrekotu ve bak karıŞımını yaptım ben eldende ıncır yedım. Ama ÇÖrekotunu ezın Öle koyun bÖbreklerı ÇızıyormuŞ sabah akŞam aÇ karnına 1 Çay kaŞıĞı yedım ben

aslında adetin 2. günü başlanıp 12. günü sonlanması gerekiyormuş ama ben 9. gün doktora gittim klomen kullanmıştım 15 mm 2 tane yumurtan var dedi 13. günü gittim 16 olmuşlar büyümemişler dedi bende bu kürü duymuştum eşime dedim nasılsa 3 gün sonra gene doktora gidicem deneyeyim dedim denedim 16. gün gittim 30 mm olmuş dedi iğne vurdurdu beklemedeyim bakalım işe yaradı mı

aslında adetin 2. günü başlanıp 12. günü sonlanması gerekiyormuş ama ben 9. gün doktora gittim klomen kullanmıştım 15 mm 2 tane yumurtan var dedi 13. günü gittim 16 olmuşlar büyümemişler dedi bende bu kürü duymuştum eşime dedim nasılsa 3 gün sonra gene doktora gidicem deneyeyim dedim denedim 16. gün gittim 30 mm olmuş dedi iğne vurdurdu beklemedeyim bakalım işe yaradı mı
yaramıştır inşallah:Saruboceq:

ama dediğim gibi rastlantıda olabilir etkide edebilir sitede hep yazmışlar kullandık hamile kaldık diye ondan etkilendim ben

inş işe yaramıştır canım yaa önce sana senden sonra da bana yarar inş bende hemen bu akşam yapayım bari beni de 3 gün sonra yine çağırdı bakarsın benimkilerde büyür Allahım hayırlısını nasip et yarabbi

asiş sen gelişmelerden haberdar et tamam mı inş işe yarar

X