Umudumuz Umut olsun

kızlar esımın bankasından geleceklermıs en az 20 kısı ben onlara ne yapayım su lıste nasıl canınız çekmesın çekersede gonderırım valla soyleyın yeter

patatesli börek - zeytınyaglı yaptak sarması - susamlı simit -tarçınlı kurabıye-elmalı kurabıye -meyveli kek
önerılerınızı beklerım

daha nolsun gülüm, 20 kişiye bu menüyü yapıcan...

Şebnemcim mervecim hayırlısı olsun diyorum ben bakalım süpris olursada fena olmaz tabi.
Aylincim ben denedim öle oldu bilmiyorum kadınlar kulübünde öle bi topic var bi bak istersen ne bilim ben yaptım sizede sölim dedim.
ınşallah iyisinizdir hepiniz özlüyorum sizleri akşam girerim diyorum akşam eve gidince iş güç unutuyorum şimdi müdürüm toplantıda o yokken girim dedim.

kızlar esımın bankasından geleceklermıs en az 20 kısı ben onlara ne yapayım su lıste nasıl canınız çekmesın çekersede gonderırım valla soyleyın yeter

patatesli börek - zeytınyaglı yaptak sarması - susamlı simit -tarçınlı kurabıye-elmalı kurabıye -meyveli kek
önerılerınızı beklerım
ben de gelim mi sana,21 kişi olsaaacokacimcoook

bencede emell süper bi menüü allah yardımcın olsun epey bi kişi geliyomuşşş kızlarrrrrrr size damadımı koyayımda azcuk neşelenin bakın benim yakışıklımaa

Eklentiler

• $Esma&ibo0263.jpg
    $Esma&ibo0263.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 34
daha ne olsun emel anne yeterde artar bile bi çocuklu kadınsın sen artık idare etsinler bebek ziyaretimi bu peki ?

ama size şunu söyleyeyim bu tarçınlı+çörekotu+bal tarifi var netten buldum yumurtaların az büyüdü demişti doktor 2-3 gün yaptım doktra gittim iyi büyümüş dedi çatlama iğnesi yapıldı geçen hafta o karışımdan mı oldu anlamadım

:KK43: bende şimdi dr dan geldim bana yumurtaların büyümemiş dedi çok üzüldüm bişey diyemedim kaldım öyle perşembe tekrar çağırdı son bir kez daha bakayım dedi olmazsa bi dahaki ay ilaçla büyütürüz dedi Allahım ne olur büyüsünler hayırlısıyla

yaa bende senin şu tarçınlıdan yapsam nasıl oluyor bi tarif etsen

evet bebek zıyaretı ben esıme dıyom benım oglana bı kunye gelır artık bu gruptan dıye guluyo gel aylınım 21 degıl 22 bıle oluruz

Merhaba kızlar nasılsınız bakalım iyi haftalar dilerim hepinize.
ben ctesi doktora gittim sağda ve solda 1 yumurtam vardı çatlamış Allah a şükür adetin gecikince ara dedi bakalım.
Sizlerden naber bide anlamadım ya bizi kim kandırıyormuş
hoşgeldin asiyem ohh ohh :sm_cool::teytey:hihoyyytmaşallah hayırlısıyla bebekte gelir inşallah canım :1hug:
mrb fıstıklar yeni gelenler hoşgeldiniz öncelikle.şuan ben evdeyim.dr gittim yumurtam gelişmiş yarın çatlatma iğnesini olacam hayırlısıyla.rabbim devamına erdirsin inşallah.:sm_cool::teytey::dance:
:sm_cool::teytey::sm_cool:hihoyyyt süper bir haber daha allahım sperm beyle karşılaşır inşallah çalışın çalışın :eek:
:KK43: bende şimdi dr dan geldim bana yumurtaların büyümemiş dedi çok üzüldüm bişey diyemedim kaldım öyle perşembe tekrar çağırdı son bir kez daha bakayım dedi olmazsa bi dahaki ay ilaçla büyütürüz dedi Allahım ne olur büyüsünler hayırlısıyla

canım üzülme inşallah önümüzdeki ay ilaçla büyüyecek canım sende incir kürü yap yumurtalığını çalıştırır ilaçla falan büyür allahın izniyle :teselli:

bencede emell süper bi menüü allah yardımcın olsun epey bi kişi geliyomuşşş kızlarrrrrrr size damadımı koyayımda azcuk neşelenin bakın benim yakışıklımaa
kimdi senin damadın kız?? pek yakışıklıııı:nazar:

bence de dene canım, belki işe yarar, Allahtan dile ama, vesile olsun o kür...
evet bebek zıyaretı ben esıme dıyom benım oglana bı kunye gelır artık bu gruptan dıye guluyo gel aylınım 21 degıl 22 bıle oluruz

canım bence çokk bile, zor olmicak mi, iki tatlı iki tuzlu yetmiyo muu, bebişin de var. gerçi annen falan yardım eder di mi..

:nazar::nazar::nazar: maşallah berakallah senin damat kocaman adam olmuş mervem esmam uğrasa bir de anlatsana bize :dilcikar::emir_bebek: batuşumuzu nasıl yaramazmı annesine eziyet ediyormu esmam duy sesimizi hadi gel sende cee de
ayşee bu arada sen nerelerdesin gelmedin :CüvCüv:

beyzacım canm bencede yap bu kürü iyi gelir mutlaka..
raziyecimm cnm kartı yemişin cnm benim hayırlısı olsun.
aylincim sanada geçmiş olsn cnm olsn sağlam olsun bi aydaha bekle hayatm

vallahı konu ıle bılgım yok bakarsanız zaten ne ıle ılgılı dıye yazdım ona bu arada bana yardıma gelın bu bıcırıga bakın bende pasta yapayım

ya kızlar ben bu kürü yapayımda nasıl olacak ölçüler falan nasıl hiç bişey bilmiyorum baktım biraz ama bulamadım bilen varsa bana yardım etsin :KK43:

yaa burda göz kararı diyo senağlama ben hiç anlamam göz kararından
"bir iki kaşık bala bir tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı çörekotu karıştırılıyor. adetin ikinci günü başlanıyormuş ve 12. güne kadar devam ediliyormuş sabah bir tatlı kaşık akşam bir tatlı kaşık olarak kullanılıyormuş."
canım biri böyle yazmış...

"bir iki kaşık bala bir tatlı kaşığı tarçın ve bir tatlı kaşığı çörekotu karıştırılıyor. adetin ikinci günü başlanıyormuş ve 12. güne kadar devam ediliyormuş sabah bir tatlı kaşık akşam bir tatlı kaşık olarak kullanılıyormuş."
canım biri böyle yazmış...
çörek otunu ezicen ya da çiğnicen galiba

X