Umudumuz Umut olsun

selam sinemcim hoşgeldin örtmenima.s.
hoşbuldummmmmmmm

Yok gÜzelİm tarÇın-ÇÖrekotu ve bak karıŞımını yaptım ben eldende İncİr yedİm. Ama ÇÖrekotunu ezİn Öle koyun bÖbreklerİ ÇİzİyormuŞ sabah akŞam aÇ karnına 1 Çay kaŞıĞı yedİm ben
ya ben onu iki gün yiyebildim sadece

aslında adetin 2. günü başlanıp 12. günü sonlanması gerekiyormuş ama ben 9. gün doktora gittim klomen kullanmıştım 15 mm 2 tane yumurtan var dedi 13. günü gittim 16 olmuşlar büyümemişler dedi bende bu kürü duymuştum eşime dedim nasılsa 3 gün sonra gene doktora gidicem deneyeyim dedim denedim 16. gün gittim 30 mm olmuş dedi iğne vurdurdu beklemedeyim bakalım işe yaradı mı

inş yaramıştır canım

şabbom işte bu senin gitmeni gerektiren hiçbirşey yok sen daha burda olki bizde senden tecrübe kazanalım demi ama sonrada gelsin bebişler:emir_bebek:

beyzam inşallah işe yarar sen dene bakalım hem ispatlanmış olur yumoşlar üstündeki etkisikaydirigubbakcemile5

inş işe yaramıştır canım yaa önce sana senden sonra da bana yarar inş bende hemen bu akşam yapayım bari beni de 3 gün sonra yine çağırdı bakarsın benimkilerde büyür Allahım hayırlısını nasip et yarabbi

asiş sen gelişmelerden haberdar et tamam mı inş işe yarar

tamam canım mutlaka haberdar ederim inşallah seninde yumoşlar büyür bebek olur cnm

ben bu ayı da boş geçmek zorundayımmmmmsenağlama
birden hatırıma geldii de bi bunalım yapim dedimnaniknanik
halbuki soğan sularını da içiyodum, yumurtladım daaa:roflol:

inş canlarımm ben bu akşam eve giderken malzemeleri alıp yapayım amann boşver isterse tadı kötü olsun şifa niyetine inş tastikleyip onaylayalım bu karışımı inş

ben bu ayı da boş geçmek zorundayımmmmmsenağlama
birden hatırıma geldii de bi bunalım yapim dedimnaniknanik
halbuki soğan sularını da içiyodum, yumurtladım daaa:roflol:

canım benim :1hug:herşeyde vardır bir hayır diyelim demi ama önce sağlık sonra bebişler gelsin çifter çifter:teytey:

inş canlarımm ben bu akşam eve giderken malzemeleri alıp yapayım amann boşver isterse tadı kötü olsun şifa niyetine inş tastikleyip onaylayalım bu karışımı inş
valla gülüm soğan kürünün ilk günü ben bunu nasıl içicem 15 gün demiştim, sonra nefes almadan tek dikişte içmeye başladım, şimdi de arıyorum yaaaa:roflol:sırnaşık şey şifa niyetine işte,alışıyo insan..
canım benim :1hug:herşeyde vardır bir hayır diyelim demi ama önce sağlık sonra bebişler gelsin çifter çifter:teytey:
doğrusun gülüm. dua edin de sonuçlarım iyi olsunn

asiyecim ya ben sana sormuşmuydum hatırlamıyorum sen karışımı ölçü olarak nasıl yaptın?
canımm ya:teselli: hadi inşallah bebiş versin Allah... bugün o kadar karıştı ortalık, sen habire bu kürü sordun, inşallah emeklerin boş çıkmasın:Saruboceq:
tabi hepimizin olsun sağlıkla bebişleri....

asiyecim sağol canım bende öyle yapayım

evet aylin bende kendime şaşıyorum aklım bebişte ya dail olamadım konulara odaklandım bu küre bide moralim bozuldu yumoşlar büyümediği için inş Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz burdan hepimiz hamiş haberleri veririz

asiyecim sağol canım bende öyle yapayım

evet aylin bende kendime şaşıyorum aklım bebişte ya dail olamadım konulara odaklandım bu küre bide moralim bozuldu yumoşlar büyümediği için inş Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz burdan hepimiz hamiş haberleri veririz

Allah gönlüne göre versin canım

bak ben eve geldim siz hala çıkamadınız mı??? herkese iyi akşamlar kızlar, soğan kürüm ılımıştır, gideyim de içeyim :KK43:(((

X