Umudumuz Umut olsun

dualarımız tabiki seninle aylinim inşallah çabucak atlatırsın önemli bişey yoktur bitanem bu arada ben eve geldim yemek yaptım bir bakim dedim işyerinde elektrik gitti çıktım bende :))

ayşem sen varsın sanırım geçmişi okuyorsun nasılsın bitanem alperenimiz nasıl

okuyamadım kii kaç sayfa ya bıraktım sonundaaaa:1shok:
biz iyiyiz inşallah bugün 2. tetanoz aşımızı olduk ondan mıdır nedir keyfim pek yoktu bi de antibiyotik kullanıyom grip için verdi doktorum sordum gerçi ama yine de evham yaptım işte ya bişey olursa diyee sonrada yattım akşama kadar şimdi bir bakayım dedim ama aman ben yokum ya döktürmüş cadılarrrr:eek:klava:
sen nasılsın canımm:1hug:

iyiyim ayşem yemeğe geçmiştik kusura bakma canım geçmiş olsun dikkat et kendine allah şifa versin

günaydın kızlar nasılsınız ben iyiyim işlerim var bir ara yazarım canlarım öpüldünüz
benim koca sabah 4:30 da geldi bebek yaptık biz :eek:

biraz dinlensinler....

bu arada ayakta alkışlıyorum, hafiye gibi çalışılmış yazılmış çizilmiş. Sonuca ulaşılmış veya ulaşılmamış. Konuyu uzatanların kına yakmasını rica ediyorum. Ayrıca konu sahibinin yazdıkları çok ağır olduğu için o da ceza aldı diğer arkadaşta üyeliğinin sonlanmasını istiyordu onunki de sonlandı.

sohbet tadında sohbet dilerim....

lakin yakışmadı okuduklarım...

Günaydın rahel emelcim sanırım site gerekeni yapmış olmaması gereken sözler vardı silinmiş

evet hayatım :))) Okudunmu bilmiyorum ama hiç hoş olmayan laflar dolaştı :))) Neyse böylesi daha iyi oldu...Sen nasılsın?

biraz dinlensinler....

bu arada ayakta alkışlıyorum, hafiye gibi çalışılmış yazılmış çizilmiş. Sonuca ulaşılmış veya ulaşılmamış. Konuyu uzatanların kına yakmasını rica ediyorum. Ayrıca konu sahibinin yazdıkları çok ağır olduğu için o da ceza aldı diğer arkadaşta üyeliğinin sonlanmasını istiyordu onunki de sonlandı.

sohbet tadında sohbet dilerim....

lakin yakışmadı okuduklarım...

moderatör tarafından yazılanlar silindi sanırsam, özgürce tartışma ortamına burda da sansür geldi sonunda. bakar mısınız yazılanları silenin konuşma tarzına... olur kına yakalım, sabah sabah nelere maruz kaldık...:kızgın:

kızlar tekrardan selam..
sanırım durulmuş ortalık,güzel.. unutalım.
kızlar bi konu da açtım size de sorayım, dün gece tuvalete gittiğimde 1 damla pembe akıntı farkettim. siklusun 16.günü. yerleşme kanaması yumurtlamadan sonraki 3-7. günler arası olurmuş, bu yerleşme kanaması olamaz di mi? çok erken onun için... :uhm:

moderatör tarafından yazılanlar silindi sanırsam, özgürce tartışma ortamına burda da sansür geldi sonunda. bakar mısınız yazılanları silenin konuşma tarzına... olur kına yakalım, sabah sabah nelere maruz kaldık...:kızgın:

evet konuşma tarzını ben de beğenmedim:kızgın:
sildiği mesajlardan farkı olmamış yazdığının

günaydın aylincim...İnşallah yerleşmedir :))) Ama bazen benımde öyle oluyor..Özellikle regl olmadan önce lekelenme tarsında başlıyor ise adetin bu tür pembelikler daha sık rastlanıyor :)))

Aylin ve Ayşe kız moderatör hakkında konuşmayın... Şimdi size engeller ne me lazım :))))

günaydın kızlar gerçekten sabah sabah çok kötü başlangıç oldu güne canım çok sıkıldı hayırlısı olsun ne diyelim evet kına yakmak neymiş kaş yaparken göz çıkarıyor farkındamı acaba
neysem güzeller bundan sonra böyle olaylar yaşamayız inşallah

günaydın aylincim...İnşallah yerleşmedir :))) Ama bazen benımde öyle oluyor..Özellikle regl olmadan önce lekelenme tarsında başlıyor ise adetin bu tür pembelikler daha sık rastlanıyor :)))

hayır canım ya, lekelenme yaşamadım hiç daha önce, adetim de hızlı başlar.. bazı kadınlar yumurta çatlayınca da yaşarmış ama ben hiç böyle bişeyle karşılaşmadım.. ama sanırım yerleşme diil, ama umarım önemli de diildir...benneyaptımki

X