Umudumuz Umut olsun

hihhhh ne güzel olur, ben bebekken barbielerim vardı birbirine benzeyen 3 tane, 3üzlerimdi onlar, ela eda seda diye, amaneeey pek bi severdim onları, annem de biz küçükken aldırmıştı ikiz erkek, karnında ölmüşler bebişler( belkim benim de ikizim olur, genetik yatkınlık var değil mi kızlar?
o zaman bir erkek bir kız da olursaaaaaaaa değmeyin keyfime beeeedelikafaduldenşakkıdı

ayşecim güzel dileklerin için sağol canım... Hepimiz ayrılmaz dostlar olduk haklısın...Bu arada Merve kız neden herkesi öpüp duruyorsun.. Ne oldu ki :))))
içinden gelmişşşşşkaydirigubbakcemile3
ne o kıskandın mııııı
gel bende seni öpimmmmmmmmŞenizŞeniz
Allah analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı uzun bir ömrü olsun inşallahhh :Saruboceq:gözün aydın bu aradaaaa.s.
senin ikiz doğurma şansın çok yüksekk hadi bakalım hayırlısııııııııı:1hug:

evet kıskandım :))) Neyse sende beni öp belki hamişlik bulaşır Ayşem :))))
Cetrefilli Ayşem neyse sende ikiz yap.. böylece dünürlük sorunu yaşamayız :))) Herkes ikiz yapsın. BU kadar bekledik artık ikiz üçüz olsun anca kurtarır bizi :))))

bebek kadar güzel bir şey varmı bu dünyada o günleride göreceğiz dimi kızlar kız ayşee sen hamile kalmadan önce test yapmadan önce hissetinmiydi hamile kaldığını de bakem belirti varmıydı unuttum kız bi düşün bakem ben bu kez tutturdum dedin mi içinden ? benim az kaldı ya belirti avına çıktım hehheh

Hoşbulduk Raziyecim...Evet ikiz olma şansın yüksek senınde....Bende var ikiz.. Eşimin iki kardeşi ikiz kaynana 2 kere ikiz doğurmuş..)))) Benımde teyzemın çocukları ikiz..Yani benım şansım daha yüksek :))))

ohh ohh allah arttırsın ikiz üçüzz:))) kesinliklee ya yok mis kokuluu bebekk gibisii

HUUU HUUUUUUU ZELıHA_T_37 gel anacım berimize uzaktan okuma katıl aramıza muhabbetin kralı burda huuuu

sağolasın ayşecim bende öyle düşünmüştüm ama kocişin ameliyatından sonra görücez iki defa yumoş takibinde çoktu yumoşumkaydirigubbakcemile3 bir defasında 4 taneydi dr iğne vurmadı hiç çok sancı olur dedi kendileri çatladılar ama sperm beylen :çok üzgünüm:karşılaşmadılar ne diyelim hayırlsıı olsun inşallah:Saruboceq:

hoşbulduk emelimmmm allah arttırsın üçer beşer mervecimmmm sizin hepinizin mutluluklarını yaşamayı nasip etsin bana hepiimize

Kadus aramıza hoşgeldin...Kim o tedaviyi gördü bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun...

ayyy evet sende daha yüksekmiş emelcim :1shok:
kızlaaar kaptırdınız ikiz üçüzz memeler yetmeyecek emzirmeye :)

:roflol::roflol: bizim inecikler var maşallah meme sayısı çok onlarda :roflol:kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…