Umudumuz Umut olsun

kız deme bende ikiz diyodum hep ama zor be ikizz eniyisi birde anlaşalım:) allahımm sen bize nasip et..

he valla kız diye diye kız getircemm:))

ama yaaaaabenneyaptımki ben kız çocukları cok sevdiğimden kesin oğlum olur, bööle kocaman gözlü, esmer, uzun boylu, hih yerim ben onu e oğluşuma da servi boylu güzel huylu bir hanım kız sizden çıkacak arkadaş, geç geldik diye niye çocuğum evde kalsın ki, siz hemen kapmışsınız olmaz ki yahu:roflol::roflol:

ah be ayşem, göbüşüm dolsun diye bir amuda kalkmadığım kaldı, bir de bel fıtığım tutmasına rağmen pes etmedim, zor ettimdelikafaduldendelikafadulden

yaa kızlar yaa bende uzaylı gibi okuyorum kim kime laf atıyo anlayamadımm..

biri bana da anlatsın yaa kendimi dışlanmış hissettim

bu arada kızlar yani ikiz isteyenler hiç üzülmeyin tek yumurtayla da ikiz olabiliryor ama 1 olsun bizim olsun ayşemin de dediği gibi

şimdi yakaladığın gün ve hemen ertesi gebelik için en uygun günler oluyor yani yumurtlaman yakın çalış diyor sana

hııı süüpeerrrr ovulasyon testi eczanelerde varmıdır.kaç paradır.artık benim koca dicek kırdın sen iyice.:roflol:delikafadulden

hoşgeldin ayşecim alperenimiz nasıl bakalım ben iyiyim yarın akşam kocişim gidiyor:çok üzgünüm: bir hafta yok ben nasıl ayrı kalacağım ondan bakalım ilk defa ayrılacağız gelince hemen atlarım:jeyyar: o gelene kadar reglim başlar geçer

evet beyza ben dedim zaten ikiz ikiz deyim ama tek gelirsede razı olmuş gibi olim.kaydirigubbakcemile3

hııı süüpeerrrr ovulasyon testi eczanelerde varmıdır.kaç paradır.artık benim koca dicek kırdın sen iyice.:roflol:delikafadulden

sorma bende her yöntem var gün bulcam diye ateşte ölçüyorumkaydirigubbakcemile3 eczanelerde var cnm ben netten aldım ilkay pahalı olan gülen surat çıkaran var o digital 117 buayda ucuz olanlardan aldım 20 tane ovulayson +2adet gebelik testi 25 ytl cnm bu ucuz olanlarda direk çizgi çıkarıyor gebelik testi gibi

hemen mi kızz ne hemeni geçen mayısdan beri konuşuyoz bi doğuramadık ki everelim bebişleri :roflol::roflol:

ayşeee inşallah bizim olur dediğin gibi.
allaaaaaah çıldırırız kız ööle bişey olsa, valla hayırlısıyla olsun, sper oh ohhhh
hemen mi kızz ne hemeni geçen mayısdan beri konuşuyoz bi doğuramadık ki everelim bebişleri :roflol::roflol:
yahu hemen dediysek de hemen olmadı da aman neyse toplamayamıycam bu cümleyi. uzun lafımın kısası ben de kerttirecem çocuğumu, yazık ama, kız nevgül benim oğluşum senin de dilberin olsa da onları kerttirsek yada tersi de olurkaydirigubbakcemile2
ayşemmmm çoook öptüm seniii anladın sennn

:roflol::roflol:beni mi öptüm, anlamadım ki:)))
şaka şaka öpülen ayşe ben deilim biliyorum

gülsümm bende var ovulasyon testi kullanmıyorum çekmecemde duruyo istersen sana yollayabilirim yolla demen yeterli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…