Umudumuz Umut olsun

naptın şebnem yaaaa, söylenecek söz bırakmadın, elbette yaşanmışlıklarınız var, konuyu bilmeden dahil olmaya çalışıyormuşum gibi oldu sustum.

benim diyeceğim şu ki akşam evimize gidip de kapıları kapatınca herşey dışarda kalıyor, evet sanal bir alemdeyiz, ama ben kistimi öğrendiğimde kendimi buraya attım ve sizin aranızda buldum. her şeyi anlatabildim, burası biraz ağlama duvarı, ama insanalr buraya geldiğinde kendilerini iyi hissetsinler diye çabalar, kimse kimseyi üzmesin.

öptüm şekerleeeer

pekala canım ben seni uzun zamandır tanıyorum kimse kimsenin duygularıyla oynayamaz
a.s. evet canım ben hepinizden büyüğüm yaşça ve zaten buna asla müsade etmem

haklısın şeker :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::içelim:
:1hug:

oh oh maşallar nazar değmesin kon tepesine gitmeden bolca

boşver boşver arkadaş işte budur sanal ama diil aslında gerçek kimselere diyemediğimizi birbirimize diyoz o yüzden hatta gerçek arkadaştan öte dost oluyoruz birbirimize çok şükür:1hug:

evet haklısın bencede gerçek arkadaşlıktan daha güzel bir arkadaşlık oluşuyo burda.

evet budurrrrr..:1hug:

kızlar afiyet olsun hepinize canlarım ben kaçtım kızalr mesaim başladı akşama konacam tepeye şebom
ayşe raziş gülsüm öpüldünüz burda olmayanlarıda öpüyorum akşam üsti uğrarım yine canlarım

şebocumm öncelikle benim söylemek istediklerimi fakat dile getiremediklerimi çok güzel bir dille ortaya koymuşsun ben bugün çaktırmaya çalışmıştım ama senin yazı daha yerinde olmuş.

biz insanları anlattığı kadarıyla biliriz tanırım ama bazende hislerimiz bizi doğru yola sürükler ve karşındakinin söylediği ufak bir kelimeden bile belkide gerçektende ne demek istediğini tam anlamıyla anlarız. diyeceğim şu ki bencede kimse kimseyi kandırması gerek yok neysek oyuz. hepimizi bebek için burdayız.amaç bu ve bunu duygu sömürüsü halinede getirip insanları kandırmak hiçç olmaz.

umuyorumm ki benim ve şebonun yazdıkları yerine ulaşmıştır.

Ben Lafımı ortaya goyarııım isteyen geLir aLııır istemeyen bırakır gaçaaar diye dilber halanın sözüyle esprili olarak kapatmak istedim.

bende öptüm fıstık.şebo sanada afiyet olsun.

ben nasumusun kitabını yazdım duvara astım belirli günlerde imza günleri düzenliyom.cetrefilli bende böle cevap veriyom .:roflol::roflol: ayy bayılıyorum o kadına yaw.şaka bi yana bu yazdıklarınızın muhattabı her kimse umarım kendini düzeltir.

Son düzenleme:

kaydirigubbakcemile3 ay evet ya tam komedi bi kadın.. kişilik meselesii umarım düzelir :mymeka: seninde yumuşunn hayırlı olsunnn şekercimm a.s.

kaydirigubbakcemile3 ay evet ya tam komedi bi kadın.. kişilik meselesii umarım düzelir :mymeka: seninde yumuşunn hayırlı olsunnn şekercimm a.s.

inşallah mervecim inşallah hayırlı olur ya. sence bir tane yeterlimidir.kafamçokkarıştı

önemli olan bebek aşkımız o da yok şaşkınız şaşkınız amaaaa zalak diilizzzzz yerimsenibenyerimseniben

süprizzzzzsüprizzzzz:jeyyar::jeyyar:CADIARZUCADIARZU

inşallah mervecim inşallah hayırlı olur ya. sence bir tane yeterlimidir.kafamçokkarıştı

tabi kız ikiz istiyosun sen sanırım olsun artık tekle idare etcen kaydirigubbakcemile3 sonra hemen ikinciyi yaparsın ikiz gibi büyürler sırnaşık şey

şebocummm bitmesin içimizdeki çocukk aşkıı hiçç allah bitirmesinn :Saruboceq:

ben de seni öptüm sinemcim, görüşürüz
amaneeey sakin olalım, su akar yolunu bulur, bebişler gelsin de kertelim onları gerisi boooş

bu arada aylin cadısı nerelerde kaldı???

gülüm sonuçta milyonlarca spermden bitanesi bi tane yumurtayı döllemiyo mu eveeeeeeet öyle oluyo demek ki bi tane yeter sen inan yeter ki? illaki billaki pilav üstü pilaki hamişşşş kalcaz.

bitmeyecek bitirmeyeceğiz hayatım bu arada mervenin kızının da beşik kertmesi var göz koyanların bilgisine batuya alcaz onuda benim oğluma emelin kızını alcaz isteyene de bi kız yaparım ama gönlünü verirmi bilmem :icecream:

belki tek yumurta ikizi olur.ayy bende çok görgüsüzüm dimi:roflol: dün eşimde diyo ben ikiz istiyodum ama neyse.dedim töbee töbee birini buldukta ikizi kaldı.kaydirigubbakcemile3

ben geldimmmmkaydirigubbakcemile3
nasipimmm dedim ama yazayım yinede benim tel hiç çalmadıııı kız açmam mı yoksa aşkolsunnn:1hug:
şebbom bişi anladıysam arap olimmm neyse sen ne diyosan haklısınn da peşini bırakmayacam bilmiş ollllCADIARZUsen anladın oniiiiiiyerimseniben
zeytinimmmm taktik 3 unutmaaaa
gülsümüm 1 olsun bizim olsunn sonunda bebiş olsunnn inşallahhhhhhhh:Saruboceq:
mervemmm dur sen aklıma gelmediydin gel bakalım bacumm msn yeeee şu için aslını konuşak accukkkkkkaydirigubbakcemile
razişim sen nasılsınnnnn:1hug:
adaşımmm çok çalışkan gördüm seniiiii Allah mükafatını verir inşallahhhh:Saruboceq:
ve diğerleriiiii tek tek saymayam yoruldu parmacıklarımmmm hepinizi öpüyoruz anacımmmmŞenizŞeniz

gülüm sonuçta milyonlarca spermden bitanesi bi tane yumurtayı döllemiyo mu eveeeeeeet öyle oluyo demek ki bi tane yeter sen inan yeter ki? illaki billaki pilav üstü pilaki hamişşşş kalcaz.

inşallah yaa.her ay tek çizgiyi görmekten artıkın boğulacam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…