Umudumuz Umut olsun

yani dr senin gelişmekte olan, olgunlaşmaya doğru ilerleyen yumurtalarına bakacak ne durumda diye... ama yumurta hücreleri hala folikül içinde gelişmektedir, cetvel doğruysa 18.gün çatlıcaklar...

hıııııııııııııııııııı anladıııııııııımmmm.bende şunu biliyorum hemşire arkadaşım söledi.spremler rahimde 72 saat canlı kalabiliyomuş.

gülsümmm?? anlatabildim mi kız,nerdesin??
ha mesela işte çatlamayıp büyümeye devam ederse de Allah korusun folikül kisti oluyooo, adet gecikiyo, hamişlik olmuyo... genelde sonraki adetle gidiyo.. bende olmuştu mesela busenağlama

evet bende olmuştum inşallah ilk ve son olur bizim için.ağzına sağlık güzelim.:1hug:

hıııııııııııııııııııı anladıııııııııımmmm.bende şunu biliyorum hemşire arkadaşım söledi.spremler rahimde 72 saat canlı kalabiliyomuş.

bizimkilerinki kalmıyo anacım herhalde öle olsa heray hamile kalırdımkaydirigubbakcemile3

evet... o süreyi herkes başka sölüyo ama en az iki gün sanırım, yani 2 ila 4 gün diyelim... onun için önemli 2 günde bir ilişki. yani yumurtlama gününe raslamasa da ilişki iki gün önce olduysa, o spermler çoktan gidip tüplerde nazlı yumurta hanımı beklemeye başlamış oluyolar.. yumurta hanım salına salına gelince de tüplere ilgisiz yalnız bırakmıyolar, yalvar yakar biri gönlünü ederse de evleniyolaaaaaar...
onlar ermiş muradınaaaa................

evet bende olmuştum inşallah ilk ve son olur bizim için.ağzına sağlık güzelim.:1hug:
amin canım:Saruboceq:
bizimkilerinki kalmıyo anacım herhalde öle olsa heray hamile kalırdımkaydirigubbakcemile3

:roflol: evet ben de 2 gün diye duydum... şey de önemli, kadının vajinasındaki ortam, mesela yumurtlama gününe yakın günlerde içerisi spermler için pek bi yaşanılası pek bi cennet:roflol:
diğer günlerde garipler çölde susuz kalmışlara dönüyolardır heraldeee:roflol:

evet... o süreyi herkes başka sölüyo ama en az iki gün sanırım, yani 2 ila 4 gün diyelim... onun için önemli 2 günde bir ilişki. yani yumurtlama gününe raslamasa da ilişki iki gün önce olduysa, o spermler çoktan gidip tüplerde nazlı yumurta hanımı beklemeye başlamış oluyolar.. yumurta hanım salına salına gelince de tüplere ilgisiz yalnız bırakmıyolar, yalvar yakar biri gönlünü ederse de evleniyolaaaaaar...
onlar ermiş muradınaaaa................

ayyy inşallah bu olay bu ay hepimizde olur.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

şöle anlatimmm spermin ömrü 3 ila 5 gün yumoşun ise 12 ila 24 saat arasıdırrrrr şimdi sen işlemi tamamladın önlem olaraktan poponun altına yastık koyup ayakları diktin yaklaşık bir saat bekledinnn akan aktı kalan sağlar bizimdirrrrrrr bu arada aradan saatler hatta günler bile geçsee sende hala rezevr olduğu için yumoşun çatlayınca Rabbim de nasip ettiyseeee açıyor kapılarını buyur ediyor sperm beyiiiiiii sonacımaaa o anda tek hücre olan bu yumoş başlıyor fallop tüplerinden yuvarlana bölüne rahme doğru ilerlemeyeee varınca rahim duvarına yapışıyoooo o anda toplu iğne başı kadarcık bişiiii sonra da bölüne bölüne 9 ay 10 gün sonra kucağına alıvereceğin meleğin oluyooooo:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

en önemli şeyi unutma canımmmm elden geleni yapmak bizden takdir Allahtannnn yoksa dediğin gibi ortalık hami$ten geçilmezdi dünyada adım atacak yer kalmazdıııı:roflol::roflol::roflol:

aylinimmm aminnn canımmmm sen anladın onuuuuuuuyerimseniben
ayşem gülsümüm hadi bişi demiyim dedim ama şiştimm insan bi geçmiş olsun der huuuuuuu:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
oh rahatladımmmmmlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

ah be adaşım oklavayı görünce uyandım, kusuruma bakma canım, çok çok geçmiş olsun.:eek:

aman diyim dikkat edin kendinize...
ben şu rahim filmine takmış durumdayım da ,onu araştırıp duruyorum, gözümden kaçmış şekerim öptüm çok:1hug:Şeniz

ayyy inşallah bu olay bu ay hepimizde olur.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
inşallahhh amin
şöle anlatimmm spermin ömrü 3 ila 5 gün yumoşun ise 12 ila 24 saat arasıdırrrrr şimdi sen işlemi tamamladın önlem olaraktan poponun altına yastık koyup ayakları diktin yaklaşık bir saat bekledinnn akan aktı kalan sağlar bizimdirrrrrrr bu arada aradan saatler hatta günler bile geçsee sende hala rezevr olduğu için yumoşun çatlayınca Rabbim de nasip ettiyseeee açıyor kapılarını buyur ediyor sperm beyiiiiiii sonacımaaa o anda tek hücre olan bu yumoş başlıyor fallop tüplerinden yuvarlana bölüne rahme doğru ilerlemeyeee varınca rahim duvarına yapışıyoooo o anda toplu iğne başı kadarcık bişiiii sonra da bölüne bölüne 9 ay 10 gün sonra kucağına alıvereceğin meleğin oluyooooo:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
eveeet olay budur. ayşem ayşeeeeem bize de nasip eder Rabbim inşallah! valla kızlar özü aslında bu, O ol diyecek...... bize sadece fiili (aganigi) ve sözlü dua etmek düşecek.....

süper anlattın kaydirigubbakcemile5

ayy ben bugün iyice şaşkaloz oldum mazur görün.geçmiş olsun canım.

ah be adaşım oklavayı görünce uyandım, kusuruma bakma canım, çok çok geçmiş olsun.:eek:

aman diyim dikkat edin kendinize...
ben şu rahim filmine takmış durumdayım da ,onu araştırıp duruyorum, gözümden kaçmış şekerim öptüm çok:1hug:Şeniz

hadi affedeyim bariiiiiii malum hepinizin hatta hepimizin sorunu aynııııı tek derdimiz hayırlısıyla hamiş kalıp sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alıp büyütmek değil miiiii bu yolda her yapılan mübahtır deyip önceden aklımıza bile getirmediğimiz yöntemleri denemiyor muyuzz ama Allahım nasip edecek kızlar inanın bu topikteki hatta sitede isteyen herkez bir gün ben hami$immmm diyecek ama umarım bu en kısa zamanda gerçekleşirrrrrrrr:Saruboceq::Saruboceq:
bu arada ayşem rahim filmini bende çektirdim inan korkulacak bişi değil anestezi vs de yaptırmadım adını unuttum iki tane ilaç yazmıştı doktor onları aldım sadece filmden yarım saat önce ankarada çektirmiştim inan filmden sonra metroya bindim bi sürü yol yürüdüm rahattım yaniiii ama kimi de çok zordu diyooo belkide çekilen yerle alakalıdırCADIARZUneyse canım inşallah seninki de sorunsuz geçerrrr:1hug:

Ayşe cim abartıyorlar inan bana :))) Tamam sancı oluyor onu kabul ediyorum..Benımde oldu hemde çokkk..Ama dayanılmayacak gibi değil..Bence anestezi almaya hiç gerek yok..Ama yine de sen bilirsin.
zaten doktor anesteziden bahsetmedi de ben kendi kendime evham yapıyorum iştefisfisfis
hadi affedeyim bariiiiiii malum hepinizin hatta hepimizin sorunu aynııııı tek derdimiz hayırlısıyla hamiş kalıp sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alıp büyütmek değil miiiii bu yolda her yapılan mübahtır deyip önceden aklımıza bile getirmediğimiz yöntemleri denemiyor muyuzz ama Allahım nasip edecek kızlar inanın bu topikteki hatta sitede isteyen herkez bir gün ben hami$immmm diyecek ama umarım bu en kısa zamanda gerçekleşirrrrrrrr:Saruboceq::Saruboceq:
bu arada ayşem rahim filmini bende çektirdim inan korkulacak bişi değil anestezi vs de yaptırmadım adını unuttum iki tane ilaç yazmıştı doktor onları aldım sadece filmden yarım saat önce ankarada çektirmiştim inan filmden sonra metroya bindim bi sürü yol yürüdüm rahattım yaniiii ama kimi de çok zordu diyooo belkide çekilen yerle alakalıdırCADIARZUneyse canım inşallah seninki de sorunsuz geçerrrr:1hug:

canııım adaşcım, tekrar tekrar çok geçmiş olsun. aslında benim kafamı kurcalayan şeylerden biri de buraya güvenmiyor oluşum, yani seçenek çok az bu tetkiki yaptıracak, hayırlısı olsun diyorum napayım, insanlar ne koşullarda devam ediyo gebeliklerine, napalım kısmet kader diyorum ve ve veeeeeee hepinizi öpüyorum canlar

kızlar çooook özel ve komik bi soru sorcam yaaaa:eek:
ilişkide eşiniz çıktığında hemen bi kısmı dışarı akıyo mu sizde de??:eek:
güleni :eek:klava:döverimm

X