Umudumuz Umut olsun

benim bugün kafa dağıtmam lazım yaa, ay bu kırmızı kart sancısıyla da ne güzel olur yaa :roflol:

dağıt be güzelim kafanı ne istiyorsan onu yap ben artık saldım çayıra mevlam kayıra başka türlü olmayacak anladım ben onu nasıl başarcam diyede düşünmüyorum başarmak zorundayım takmayacağım ben pozitif enerjiyle doldukça negatiflikler beni buluyo artık hep kötüsünü düşüncem belki ozaman pozitifler beni bulur napim. hiçbirşey için geçen stresli günlere değmez. artık yarınları düşünmeyeceğim bugünü yaşayacağım o kadarrrrrrrrr

canım bence sen bu akşam gez eşinle.evet güzel bi kafanı dinle.bide aylin doktor için özele git.tek dotorun olsun.

valla yaa, özetle, düşün düşün ...tur işin.. (pardon kızlar, sansürledim) :roflol:
ben çeke çeke götirim eşimi dışarı kaydirigubbakcemile

heeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyt beeeeee çekilin ulen karamurat geliyo..:roflol::roflol: yapacak başka şey kalmadı sanırım.geçen bende kocadan azar işitim.artık onda bu konuda bişey diyemiyom.:roflol:

nevgülcüm aynen öyle artık ne zaman diye düşünmüyorum sadece yazımda kaderimde annelik duygusunu tadacağımın olmasını istiyorum ama herşeye rağmen hayırlısıyla olsun sonuna kadar mutluluk varsa olsun olacaksam eğer birgün anne, anneliği bir ömür huzurla mutlulukla sağlıkla sevdiklerimle birlikte yaşayabilen bir anne olayım arkasında mutsuzluk olmasın gönlümden geçtiği şekilde olsun da ne zaman olacağı önemli değil artık.

heeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyt beeeeee çekilin ulen karamurat geliyo..:roflol::roflol: yapacak başka şey kalmadı sanırım.geçen bende kocadan azar işitim.artık onda bu konuda bişey diyemiyom.:roflol:

valla ya onları da bıktırdık! sanki böyle geliyo bebişler, gelecekleri varsa da gelmezler, yaşa hayatını, yaşa aşkını gerisini koyver gitsin sositososito

bak bu çok doğru, bu kadar istemek de hayır getirmez, hayırlı sağlıklı evlatlar versin Allah, zamanını da o bilir.

zaten kocalarımızın da bi grafiği var onu anladım benimki de başlarda bana kızıyodu ama üç yıl olunca ki bu arada haziranda biz üç yılı dolduracağız kısmetse, artık o da bu işi takip etmeye başladı hani çaktırmadan. bakıyorum da ben daha istemeden yada uzanmadan yastığı bana uzatıyo garibim :roflol::roflol: canım benim canım o ben ona sahibim ya gerisini koyver gitsin

valla ya onları da bıktırdık! sanki böyle geliyo bebişler, gelecekleri varsa da gelmezler, yaşa hayatını, yaşa aşkını gerisini koyver gitsin sositososito

aynen öle bee.bazen diyom canım ben sadece anne olmak için dünyaya gelmedim ve/veya evlenmedim.şükürler olsun ben sağlıklıyım özürüm yok eşimde öle ailemde öle neden kendimi bu yüzdn mutsuz ediyomki.şükrünü bilmeden daha fazlasını istemek bakkala borç üstüne borç yazdırmak gibi olur diye düşünüyom.bu günlerimizi rabbim aratmasın.

evet çok haklısın,Allah mutluluğumuzu bozmasın

aminnn

ya ama kızlar başka şey içinde bebek olmasını istiyom.şu doktora gösterme işi.anam 15 günde bi git baksın git baksın her setyeye yattığımda allahım bi daha buraya düşürme diyom.utanıyorum artk.geçen dr um diyoo.eveeeett şimdi senin yumurtalara bakalım.anam nasıl utandm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…