Umudumuz Umut olsun

sağol iyiym nasipcim sen nasılsın esma küsmüş olabilir az önce tek kaldı diye üzülmüştü

size 2 kere küstümmmm işde pazartesi gelmeyecemmmmmmm yanınıza:dilcikar::dilcikar:

size 2 kere küstümmmm işde pazartesi gelmeyecemmmmmmm yanınıza:dilcikar::dilcikar:

canım hemen evime 10dk arası medikal park hastanesinin. evet bağkur fiyatları çok uygun ama ben drdan hiç memnun kalmadım adı mehtaptı. yumurtalığımı göremedi ya kadın. eltime de bana da belsoğukluğu için kullanılan bi antibiyotik verdi ben de ablamdan öğrendim bunun belsoğukluğu için olduğunu. dru aradım neden verdiiz bunu birahatsızlığım mı var diye, yok rutin veriyorum dedi ben kullanmadım ama. bilmiyorum gitmem ben o hastaneye güvenip.insallah sizin dr iyidir.

mervecim canım üzüldüm ben de ama insallah önümüzdeki ay hamiş olcaksın insallah :) umudunu yitirme olur mu? öpüyorum

kimse yok mu kızlaaar. bugün bizim evlenme yıldönümümüz.. tüm dünyayla kutluyoruz ehehhe. öptüm hepiniziii.p.tesi görüşürzzzzzzzzz

kızlar günaydın... Esma cım günaydın...Batuhancım nasıl?
Ayşe, Nasip;asiye,raziye,nazmiye,seher,şebnem,derya,merve,gülşen,aylin,pınar hepinizin günü aydın Ramazan ayı mübarek olsun....
Mervecim canım kistin olmadığına sevindim..Sende sıkma canını ramazanda gelecek bizim bebişler inşallah..
hafta sonu kimsecikler yok çok kaynatamamışsınız bakıyorum..

günaydın kızlar hihoyyyt :CüvCüv:cümleten hayırlı haftalar diliyorum ve ramazanınız mübarek olsun inşallah bu ay çok uğurlu gelecek allahın izniyle göbücükler bebişle dolacakkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…