Umudumuz Umut olsun

kızlar ben geldim.. Herkese afiyet olsun...
Asiyecim sana iyi tatiller...Dün sordum ama görmedin sanırım lekelenmelerin devam ediyormu hayatım?

Geç cevap veriyorum kusura bakma canım lekelenmelerim perşembe günü kesildi ctesi doktora gidip öle tatile gitcem bakalım ne diyecek. Öptüm canım ben dönüşte görüşürüz kendinize iyi bakın...a.s.

İnşallah esmacım Allah istediği gibi hamişlik versin ona . Bende zor girdim bugün malum işler yüzünden. Selamımı sölersin herkese ben 1 hafta yokum.

İyi bakın kendinize öpüyorum hepinizi. Beni özleyin anacığım

kızlar merhaba işlerden giremedim öğleden sonra size iyi bir haberim var mervenin(dünürüm )kisti yokmuş dr 3-5 gün daha adet olmazsan gel test yapalım demiş merve beklemede inş kırmızı kart gelmeyecek bizde ona dua edelim benim gelinimde gelsin artık

kızlar merhaba işlerden giremedim öğleden sonra size iyi bir haberim var mervenin(dünürüm )kisti yokmuş dr 3-5 gün daha adet olmazsan gel test yapalım demiş merve beklemede inş kırmızı kart gelmeyecek bizde ona dua edelim benim gelinimde gelsin artık

a süpermiş çok sevindim
e anlamadığım bişey var e merve de kisti için kontrol hapı kullanıyosa nasıl hamile kalmayı başardı yani bence hamiş arkadaşım:)
helal olsun:)
ilk ay dan hemen koruyomu bu haplar valla bilmediğim için soruyom bende kullanmaya başladımda

İnşallah esmacım Allah istediği gibi hamişlik versin ona . Bende zor girdim bugün malum işler yüzünden. Selamımı sölersin herkese ben 1 hafta yokum.

İyi bakın kendinize öpüyorum hepinizi. Beni özleyin anacığım

öslüces:çok üzgünüm:
kendine iyi bak

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aslımmm.....................30 Ağustos ( Aslı )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* albama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer.......................................... ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
kızlar günaydınn
ben dün doktora gittim kistimin olmadığını öğrendim çok şükür bebek için 3-5gün bekle olmazsan test yapalım dedi ama busabah kartı yedimm kızlar..:KK43: çok yazamıcam çıkmam gerekiyor pazartesi görüşürüz..

kızlar günaydınn
ben dün doktora gittim kistimin olmadığını öğrendim çok şükür bebek için 3-5gün bekle olmazsan test yapalım dedi ama busabah kartı yedimm kızlar..:KK43: çok yazamıcam çıkmam gerekiyor pazartesi görüşürüz..

canım dünürüm takma kafana önümüzdeki ay gelecek gelinim ben buna inanıyorum:1hug:

günaydın ayşe valla iyi gibi derya şimdilik biraz sıkıntılı geçiyo bebeğin kesesinin yanında kanama başlamış dediydi doktor ilaç kullanıyorum çarşamba tekrar gidicem bakalım hayırlısı

günaydın ayşe valla iyi gibi derya şimdilik biraz sıkıntılı geçiyo bebeğin kesesinin yanında kanama başlamış dediydi doktor ilaç kullanıyorum çarşamba tekrar gidicem bakalım hayırlısı

:1shok:kafamçokkarıştıayşe nerde ben neden göremedim kendilerininaniknanik

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
esmacım seher ikiniz mi varsınız sadece ohhh meydan bize kaldıhihoyyythihoyyyt

X