Umudumuz Umut olsun

günaydınn kızlarr.. hayırlı ramazanlarr.. umudumu yitirmedim ama kafam karışık hangi yöntemi denemek yada hiç bir yöntemi demeden oluruna mı bırakmak gerek bilemiyorum..

herkese günaydınlar......Ramazanın bereketi ve bolluğu listemizdede kendisini göstersin ve liste hamişten geçilmesin inşallah......
evlerimize bereket,yuvalarımıza dirlik ve düzen,ailelerimize sağlık,sıhhat,bebişlere annelerine kavuşmak nasip etsin............HAYIRLI RAMAZANLAR.....

günaydın kızlar hayırlı ramazanlar ben halen hastalanmadım hiç bir belirtide yok sizce test yapsammı artık 30da olmam gerekirdi halen yok gemişi okuyayım bakalım merviş kartmı gördün yoksa

günaydın kızlar hayırlı ramazanlar ben halen hastalanmadım hiç bir belirtide yok sizce test yapsammı artık 30da olmam gerekirdi halen yok gemişi okuyayım bakalım merviş kartmı gördün yoksa

evet cnm cuma doktor kontrolüne gittim doktor kistimin olmadığını ve regl olmazsan test yaparız dedi malesef ertesi sabah oldum..
canım inşallah sen hamişsindir arkandan biz geliriz..

sen bilirsin aslıcım inşallah :CüvCüv: istersen bir gün daha bekle yarın sabah yap ama yine de sen bilirsin güzelima.s.

mervecim üzülmek yok bakalım bende korkuyorum sonrda diyorumki hayırlısı test yapayımda ay kızlar iyimi yaptım kötümü bilmem ama ben oruçluyum bebişim varsa 1 günden bişey olurmuki. okadar korkuyorumki adet olucam diye hep dua ediyorum

akşama alıp eve gidince yapıcam ama varya azcık böyle belim ağıracak gibi olsun çok korkuyorum ya allahım 2 çigiyi görmek istiyorum yardım et lütfennnnnnnnnnnnnnnnn

akşama alıp eve gidince yapıcam ama varya azcık böyle belim ağıracak gibi olsun çok korkuyorum ya allahım 2 çigiyi görmek istiyorum yardım et lütfennnnnnnnnnnnnnnnn

canım inşallahhh hamiş çıkcan hayatım istersen sabaha yap daha ilk idrarınla yaparsan testi daha iyi olur. aslıcım buay ki çalışman nasıldı?

akşam giderken al ama bence sabah yap..4 saatlik idrar tutumundan sonra yapılan testler daha sağlıklı sonuç veriyo.. hey kurban olduğum allahım..baksana bu gidişle jinekolg olup çıkıcaz:1rolleyes: bu kadar araştırmayla....

vallahi olucaz yani bakalım ben hala ümitlenemiyorum çünkü korkuyorum hayırlısı mervecim vallah adetim yaklaştığında 1 2 3 varken bile hep çalıştık ozamanda olabilirmişya yumurtlama ondan

vallahi olucaz yani bakalım ben hala ümitlenemiyorum çünkü korkuyorum hayırlısı mervecim vallah adetim yaklaştığında 1 2 3 varken bile hep çalıştık ozamanda olabilirmişya yumurtlama ondan

doğru cnm bende bu ay öle yapcam çünkü geçen ay yumurtlama günlerini hiç aksatmadım ama olmadısenağlama

herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar allah herkesin tüm dileklerini bu mübarek ayda yerine getirir inşallah

vallahi kızlar bende hiç aksatmadım yumurtlama günlerimi..ama galiba çok stres yapıyoruz ondan olmuyo..bu ay hiçbişey hesaplamamaya karar verdim..hayırlısı bakalım.

vallahi kızlar bende hiç aksatmadım yumurtlama günlerimi..ama galiba çok stres yapıyoruz ondan olmuyo..bu ay hiçbişey hesaplamamaya karar verdim..hayırlısı bakalım.

en mantıklısı ama düşünmeden olmuyorki bak şimdide bekliyorum korkuyla bekliyorum acaba gelirmi diye allahım yardım et çift çizgi istiyorum merve kızlar nerede

herkese merhaba nasılsınız
ben birazdan annemşllere gidecem eşimle tartıştık birkaç gün orda kalmayı düşünüyorum
belki gelmeme de bidaha
bakıcaz pek giremezsem kusur bakmayın bana kızmayın olurmu çok kötü günler geçiriyorum çok üzgünüm

bende hesaplamıcam ayrıca ben çok streste yapmadım ...
aslıcım ördek yerine bebek gelcek ondan:)
sehercim amin sen bolca dua et bize olur mu? sanada hayırlı ramazanlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…