Umudumuz Umut olsun

gözün aydın sinemcim...peki kist bir sorun teşkil etmiyormuş değil mi? gelsin kistler geldin bebişler hadi bakalım.........

herkese günaydın kızlaaar.. kızlar geldi havuza incem de size sorayım dedim dünü çok güzel degerlendirdik insallah tutar. havuza girmicem sadece güneşlencem kızlar sizce bi zaararı olur mu? acil cvp kızlar.

gözün aydın sinemcim...peki kist bir sorun teşkil etmiyormuş değil mi? gelsin kistler geldin bebişler hadi bakalım.........

yok zaten iki ay önce gözükmemişşti yeni oluşmuş bu ay ilaç kullanıcam yani bebek eylülde gelemicek bir ay yasmin kullanıp kisti yok etcez sonra meleğime yer açılmış olcakkkkkkkkkkkkkkk
pco var dediği yumurtalığım normal görüntüdeymiş bi sorun yok dedi dr
pco sol da demişti eski drkistim sağda oluşmulş

herkese günaydın kızlaaar.. kızlar geldi havuza incem de size sorayım dedim dünü çok güzel degerlendirdik insallah tutar. havuza girmicem sadece güneşlencem kızlar sizce bi zaararı olur mu? acil cvp kızlar.

hayırlı olsun canım
ben bilmiyorum sorunun cevabını

pazar günüde bizim evlilik yıldönümümüz aslı senden 2 gün öndeyim bende henüz bişey yapmadım cumartesi çarşı yapmam farz oldu

ayy bizim de evlilik yıldönümüz hayırlı olsun şimdiden.

aslı insallah hamişsindir sürprişz yaparsın yıldönümünüzde.

sinemcim çok sevindim canım senin adına oh hadi ama bu doktorlara çok kızyorum ya nasıl yanıltıyorlar insanı

bu arada dün hem sevindiğim ama çokda melesef morardığpım bi an
oldu
şimdi benim elticiklerimden biri hamiş
öbürününde bir yaşında çocuğu var ve dün aradı
istemiyorlarmış ama 4 haftalık hamile
kaldı ki iki hamişimiz oldu
bide bıu iiki hamişlikten önce herkes benden bekliyodu
yarında bir aradayız
yani güzel ama benim için çok zor bi gün olcak yaaaaaaaaaaaaaaaa ((

saol sinemim. senin de gözün aydın canım pco deilmişsin çok sevindim gelsin bebişler.
kızlar ben iniyorum kızlar bekliyor. akşam üstü girerim öpüyorumm..

ayy bizim de evlilik yıldönümüz hayırlı olsun şimdiden.

aslı insallah hamişsindir sürprişz yaparsın yıldönümünüzde.

inş canım seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun şimdiden birlikte bir ömür boyu inş.
canım bence havuza girmen bişey yapmaz ama çok hoplama zıplama sana iyi eylenceler

sinemcim çok sevindim canım senin adına oh hadi ama bu doktorlara çok kızyorum ya nasıl yanıltıyorlar insanı

sağol tatlım
ya zaten bi türlü ısınamamıştım
bana ilk başta bişey diyemedi
sonra söylücem dedi sonra pcosun ama tedavi için beklicez dedi
yani zaten başından gidiyim diye uğraşıyordu belkide
bazı drlar benim gibi zor vakalarla uğraşmak istemiyo
onlatra hamiş gelsin doğum yapsın gitsin böyle isteyenler var malesef

canım benim çok sevindim geçmiş olsun diyorum çünkü bendede aynen yumurtalık kisti oldu ilaç kullandım geçtii bugün hatta gene kontrole gitcem..

eltinede kızdım bebek istenmez mi yaaaa :1shok: allah en kısa zamanda sanada nasip etsin gülüm.

buarada bir ipucu benden sana hapı 9.10.cusunu üst üste unutursan hamiş kalma riskin yüksek aklında olsnn.

bahara gittin dimi cnm hamilelik için bişi dedi mi?

katılıyorum emele aynen öyle de sinemcim. boşver takılma bizde senin yaşadıklarını harfiyen yaşıyoz canım dangalaklarla sen bir olma emi. güzel allahım sana da vercek inşallah. oo geziyorum tozuyorum benden iyisi yok nasılsa olcak de. pınar kız sende in ama havuza sakın girme. allah korusun kaparsın enfeksiyon benim gibi sonra uğraş dur. güneştede fazla kalma kendine seanslar yap çok gölge az güneş sıcaklarsanda doğru duşa

hayal kur aslıcım bebişinle kocişinle neler yapcanı nette sörf yap gel benle muhabbet et :1hug:

9 10 cusunu üst üste yutarsammı nasıl hamiş kalcam bu hap doğum kontrol hapı ama tatlım

bahara 2 eylülde gitcem
medical parkta şule hanıma gittim çünkü bugün adetimin üçüncü günü hormon testlerimi yaptırdım
salı günü bahara giderken yanımda götürcemki bir ay kaçırmamış olayım bahar hnı beklesem adetim bitecekti test yaptıramıycaktım
bu arada aslında ben medicaldeki hizmetten daha memnun kaldım
medipolde ücreti 80 ytl ve 10 ytl bağkur farkı dedi
medical parkta 12 ytl bu ücret
dr da iyi test sonuçlarını ben yarın alırım sen beni cebimden ara dedi no sunu verdi sağolsun
ve ben sormadan pcoyu filan herşeyi anlattı
ama bahar hanıma gidicem yine

anlamıyorum medipolde 90 veriyosun medical 12 ytl ve hızlılar ben erken gittim hastası yokmuş bekletmeden aldılar doktorun yanına ki erken gittiğimi bilgisayardan anlamışlar
testlerimi hemen akşamüstü alabilirmişim
yani şaşırdım bu hizmete
bi tane erkek bi doçent vardı ben ilk hastaneye giderken dışarda hastasına nasıl kapısının önünde tane tane anlatıyo baka kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…