Umudumuz Umut olsun

anladım cnm ii yapmışın hadi bakalım..
şimdi hapa başladın ya say 9.gün içme 10. gün içme sora zaten sal çayıraa:) hap korumasını yitiriyormuş ondan.

ama tabii bana soracak olursan ben öle yapmadım ilacımı bitirdim kistim gitsin istedim sonra saldım çayıraa.. sende öyle yap istersen.

canım benim çok sevindim geçmiş olsun diyorum çünkü bendede aynen yumurtalık kisti oldu ilaç kullandım geçtii bugün hatta gene kontrole gitcem..

eltinede kızdım bebek istenmez mi yaaaa :1shok: allah en kısa zamanda sanada nasip etsin gülüm.

buarada bir ipucu benden sana hapı 9.10.cusunu üst üste unutursan hamiş kalma riskin yüksek aklında olsnn.

bahara gittin dimi cnm hamilelik için bişi dedi mi?

ya bebği istiyorlarda erken oldu biraz bi de kızları için bile masraflarında zorlanıyorlardı kısmet.......:)
eltimde yeni iş değiştirmişti
zorlanıcaklar ama kısmet rabbim verir rıskını hem bizlerde varız sağlıklı doğsunda o da

hayal kur aslıcım bebişinle kocişinle neler yapcanı nette sörf yap gel benle muhabbet et :1hug:

3müz içinde okadar çok hayal kuruyorumki canım anlatamam kocişime süpriz yapmak istiyorum onun o anki yüznü görmek istiyorum ağlar gibime geliyor bebişimimmmmmmmmmmmmmmmmmm seni çok istiyorum karnımda ol lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn sevindir bizi hadi bebişim allahım yardım ett ne olurrrrr:Saruboceq::Saruboceq:

yaa kızlar ben birşey soracağım..hepiniz hormon testlerini adetinin ilk günlerinde yaptırmış..Yalnız ben 15.gün felan yaptırdım doktora gittiğim gün verdim ben kanı..sadece daha sonraki adet günümde 2 yada 3.günümdü sanırım ultrasona girdim..şimdi benim testler yanlış mı? offf zaten benim iş ekim sonuna kalacak herhalde..

yaa kızlar ben birşey soracağım..hepiniz hormon testlerini adetinin ilk günlerinde yaptırmış..Yalnız ben 15.gün felan yaptırdım doktora gittiğim gün verdim ben kanı..sadece daha sonraki adet günümde 2 yada 3.günümdü sanırım ultrasona girdim..şimdi benim testler yanlış mı? offf zaten benim iş ekim sonuna kalacak herhalde..

canım bende yaptıyorum ama adetimin 3 günü yaptıyorum hep genelde öyle oluyor.

anladım cnm ii yapmışın hadi bakalım..
şimdi hapa başladın ya say 9.gün içme 10. gün içme sora zaten sal çayıraa:) hap korumasını yitiriyormuş ondan.

ama tabii bana soracak olursan ben öle yapmadım ilacımı bitirdim kistim gitsin istedim sonra saldım çayıraa.. sende öyle yap istersen.

bende içerimki bitsin gitsin kist sonra salarım çayıra :)
zatende hayatımda ilk defa kullanıyorum bu hapı hiç işim olmaz diyodum oldugamyoncuiremsugamyoncuiremsu

:eek:klava:

benim bildiğm kadarıyla bugün dr da söyledi en doğru zaman adetin üçüncü günüymüş hormon testleri için
ama diğer günler için yanlış demedi belki dr zaten senin 15. gün de testleri yaptırdığını göz önünde bulundurur ama sende dr una hatırlat tatlım emi
anam sdaha eylül gelmemiş bizim emelcik ekim planı yapıyo bak sen bak :eek:klava::eek:klava:

yok kız medipol 15 ytl sskya bağkurda öledir

ya bi değişiklik olmuş galiba yine dün telefonda sordum ben 80 artı 10 dedi bakalım gidince kaç alcaklar
acıbademe sordum öğreniyim diye onlarda devletle anlaşmamızı kaldırdık ssk bağkur yok diyo
salı günü öğrencez ama eğer bu kadar fark varsa ben medicale giderim sanırım

Kislar takvim için hangi siteye girmem gerek kocişim benim için evlilik yildönümüz için yapicam bilen varmi?????

yaa siteye yine bir haller oldu..o kadar yazdım hiçbirini gönderemedim...
bu arada aslıcım takvimin çıkmamış..Deneme başarısız .))))))))))

Kislar takvim için hangi siteye girmem gerek kocişim benim için evlilik yildönümüz için yapicam bilen varmi?????
benimkine bak cnm
ya bi değişiklik olmuş galiba yine dün telefonda sordum ben 80 artı 10 dedi bakalım gidince kaç alcaklar
acıbademe sordum öğreniyim diye onlarda devletle anlaşmamızı kaldırdık ssk bağkur yok diyo
salı günü öğrencez ama eğer bu kadar fark varsa ben medicale giderim sanırım

bende ozaman öle yaparım senin medicaldeki doktorun bayan mı?

evet kızlar vazgeçtim bulamadım evlilikle ilgili şöyle güsel bişey hepte ing yazıyor oda bende yok neyse nerdesiniz canım sıkıldı buarada tek başıma mervem bişey yok dimi canım

yok canım birşey bakalım doktora gitcem az kaldı bekliyorumm.hemen çıkarsam sen anla beni olur mu

X