Umudumuz Umut olsun

umarım hepiniz hamişsinizdir yoksa benim kız evde kalacak

bi hamiş kalak da bakicizzzzz deryam

şebocum mervecim benimde tuvaletim çok sık geliyor hatta kart görürsem gidip baktıracaktım işyerindekiler üşümüşsündür demişti ay olabilirmi yani merve inş dediğin çıkar canım ya

aslı bende tuvalete zaten sık çıktığım için bunu yorumlayamıyorum. yanlız şunu biliyorum akşam yatmadan idrara çıkarım ki sabaha kadar kalkmıyım bide sabah kalkınca acayip sıkışmış olurum ama idare ederim gece kalkmam. ama iki üç gündür gece kaldırıyo beni ve kalkıp yapıyorum acabbbaaa burdan bişi çıkarmı dersin. bide ben şunu düşünüyorum acaba ben hamiş kalıyorumda düşürüyomuyum ya. haberim olmadan

göbek tokuşturucaz merve şebo ben dimi kızlar şebo seninki erkek olsun kızmı sana vericem

inşallah hayatım inşallah bebişlerimiz gelir allah onlara hayırlı yazılar yazmıştır. ben hep kız hissediyorum ama erkek olursa alırım kızını aslıcım.

kız ayşe hoşgeldin canım hep geç kalıyon ne o niye canın sıkkın moralin niye bozuk hiç yazmıyon geçende yine sordum sölemedin kaçak. yerimseniben

pazar günüde bizim evlilik yıldönümümüz aslı senden 2 gün öndeyim bende henüz bişey yapmadım cumartesi çarşı yapmam farz oldu

ya dışarı yemege çıkın güzel bi rest. yada sen evde süper mumlu bi masa hazırla. romantik bi gece geçirin. bide ufak hediye alırsın. daha ne olsun şekerim sonrasınıda sen düşün artıkk :)

aaa esmacım ne güsel evet benimde yapmam gerek ne alıcam bilmiyorum hamiş olursam eğer bebek batiği alıcam test sonucumu koyucam kocaman bir paket yapıcam sarıcam habire çatlasın meraktan inş olurumda yaparım canım ya

2 hamiş taze baş başa kaldık karnım acıktı ya ama yemeğimizde gelmedi mervecim evet ben bu ay biraz daha çok istiyorum hamiş olmayı kocişime süpriz için çok mutlu olucam ne güsel evlilik yıldönümümde hamişim hemde isteğimde bu benim evlenmeden öncede evlilik yıldönmümde hamiş olsam kocama süpriz yapsam diye konuşurdum kızlarla

inşallahh kız yaparsın kocişine ne zaman test yapcan

kız sana deme mi dedikklava:klava:
demişsin oklavayı yemişsin bana gerek kalmamış dedikkkkkkkk
ama kaşınıyon hala napimmmmmmm yetmemiş illa benden yicen dimiii alışkanlık yaptı zarrrrr:roflol::roflol:
kız Allah iyiliğini versin emi canım benim beni güldürdün ya Allah ta seni güldürsün inşallahhhhhhhhhh:1hug:
kız ayşe hoşgeldin canım hep geç kalıyon ne o niye canın sıkkın moralin niye bozuk hiç yazmıyon geçende yine sordum sölemedin kaçak. yerimseniben
kız özelden yazam ama olmaz mı geçenkini yazdım diye biliyomCADIARZUöteki topikten acem kızı düşük yapmıştı ama yazdım hatırlıyom yoksa yine sitenin azizliğine mi uğradım malum bu ara hep sorun hep sorun neyse işte geç kalmaya gelince kız kalkar kalkmaz pc açıp yanınıza geliyom bak hala kahvaltı etmedim size yazacam diyeeeeeee:roflol::roflol:

Ben yemek yicem herkeze afiyet bal şeker olsun bebişlerimize vitamin olsunnnnnnnnnnnn ben iyice hamiş moduna girdim napiyim

Merhaba kızlar bugün ancak girebildim nasılsınız bugün izne çıkıyorum ve bugün belli oldu yoğun olcam mecburen eşim ancak izin alabildi 11.00 de bana haber verdi şimdi işlerimi toparlayıp bende izin hazırlığı yapcem aslında bu akşam gidecektik ama yarın doktor kontrolüm var diye vazgeçtik kontrolumu olup gitcem öle işte 5 yıldır falan ben izin yapmadım baya yoruldum iyi gelecek izin bana.

güle güle asiyecim bol bol dinlen o zaman bayadır kafanı boşaltmamışın beş yıl uzun hakketmeşin izni. yolculuk nereye

kızlar ben geldim herkese afiyet bal şeker bebişlere vitamin olsun asiyem canım oh ne güsel tatilini yap şöyle dinlen gelincede bebiş yaparsın olur biter ekimde sende hamiş olursun kızlar nasip adet görmemişti gördümü bilen varmı. nasibim biz varken girsende konuşsak çok özledim seni ya

Canlarım Kastamonuya oradan da zonguldak a gitcez1 hafta tatilimiz var iyi değerlendirmeye çalışcaz bakalım.

Tatilde kafamızı boşaltalım inşallah kasım yada aralık hamişi olurum zaten 1 ay bebek planı yasak bize doktor öle dedi ama gelince o işe de bakcez tabi..

kızlar ben geldim.. Herkese afiyet olsun...
Asiyecim sana iyi tatiller...Dün sordum ama görmedin sanırım lekelenmelerin devam ediyormu hayatım?

herkese selam kızlar
ya ben dayanamadım
sdra gittim bugün iyikide gitmişim
bana iki ay önce pcosun diğer dr yanılmıoş ya
bugün başka bi dr gittim
yumurtalık kistim oluşmuş
pco sadece görüntü olarak var dedi eski dr um
bu normal bi yumurtalık görüntüsü
asıl diğer yumurtalıkta 5 cm lik bi kist varb pco değilsin dedi ve herşeyi açıkladı
zaten kilom yok
kıllanmam yok adet düzensizliğim yoktu ama iki aydan beri pcoyum diye üzülüyordum
hamile olmuş kadar sevindim yupppiiiiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…