Umudumuz Umut olsun

bende tam senin o 168 saate bakıyordumkaydirigubbakcemile3 ikigün önceden kanda çıkar diye mi bilmiyorum ki cnm bende anlamadım

iyi sehercim sen nasılsın?

evet mervem heralde ondan yani iki gün öncesinden test yapmak serbest o zaman hehheh

valla kızlar cerende karar verdik ama sağolsun arkadşım doğum yaptı bayramdan sonra adını ceren koydu gitti bizim kızın ismi gene kaldık gene isimsiz

afiyet olsun kıslar allah muhabbetyimizi arttırsın karnımızı bebişle doldursun olmayanlara tabi ben yarın hapıma başlıcam kıslar

o eşimin istediği ilk isimdi şebocum eşimin adı sonay benim seher oda selen olsun diyodu ben s istemedim oda vazgeçti garibim

aaa öylemi bilmiyodum canım neyse düşünürüz aklımıza gelince söyleriz insan düşününcede bulamıyo kilitleniyo

amin sinemcim hoşgeldin sende hangi hap o gonophene mi?

kızım olsa ısmı hazırdı esımle ılk defa ısım konusunda fıkır ayrılımına gıtmemıstık ZEYNEP olacaktı

Oh kızlar allah muhabetinizi arttırsın bende kahveyi severim ama yanında sigarayla bebiş olduğu için ikisinede mola verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…