Umudumuz Umut olsun

Sebnemcim iyiyim iyi gidiyor şimdilik canım bir sorunum yok çok şükür inşallah böylede devam eder...

Neyse kızlar ben kaçıyorum emelcim görümcende tam görümce yani prova eşindemi bir şey söylemiyor yazık valla yapma kız ne yaparsan kendine yaparsın normeldede her işi biz yapıyoruz hamileykene bari biraz yardım etsinler dimi zaten bizim bebişte 2 seneye yakın zamanda geldi..

ebru ve denizkurtlar hoşgeldiniz canlarım
deniz bencede test yap için rahatlasın belki kafanda beklettiğin için olmuyorsundur belki içinde şüphe kalmasın hep rahatlarsın cnm
Şebnemcim hoşgeldin cnm

valla bilmiyorumki kokuyorum ama büyük ihtimal bu akşam yaptırcam:çok üzgünüm:

sınemcın ne yapayım canım 1 bardak ıçıyorum gunde pamuk yumagım dogsada onunla ugrassam vallahı çalışmayı özledım ya

ne demek cnm sinemcim aslında listemizi nasip arkadaşımız yapardı sağlık problemi olduğundan gelemiyor umuyoruz en kısa zamanda iyileşir..

bende kahve içiyorummkaydirigubbakcemile3

kahveciler toplandık desenize aslında ben türk kahvesi severim helede fal bakan olursa süper olur..birde falda bebek falan görürseee en sevdiğim kişidir artık:)

yok anacım yok ama bu gidişle strese dayanamıcam içcem galiba rüyamda dün akşam diyorum ki ooh oh üç ay olmuş diyorum bırakalı sabah kalktım sanki üç ay olmuş gibi geldi ama bi baktım daha bikaç gün olmuş

bu bizim çizelgeler varya kızlar döngüye göre hangi günün beklenen tarih olduğunu yazıyo ama test yapmaya şu kadar saat kaldı diyo ya orda bi hata var ikigün öncesini söylüyo niye acaba
yani benimkinde 168 saat diyo ya bu tam 7 gün oluyo ama bugün 13 ü 7 gün koyunca 20 si oluyo 216 saat demesi gerekir gösterdiği tarihe göre yanlışmıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…