Umudumuz Umut olsun

Eren ve zeynep ismini severim hoş isimler ama öyle yeni çıkan isimler bana cazip gelmiyor bebişler büyüyüp yetişkin olunca bazı yeni çıkan isimler komik oluyor.

şebooo müjdem geldimi acaba yazmışın ay çokhoşuma gitti kızım içim bir garip oldu bak öle okuyunca:teselli: anlatamadım ama sen anladın inş..

emelcim bencede eren güzel sen bakma kocişine eren de koy noktayıkaydirigubbakcemile3 benim yüzümden kavga etmeyin kız sakın

sehercim komik olmuş cidden benimde kızım olursa adı şimdiden belli nisa nasıl ama belki yanına ikinci isim nisa durukaydirigubbakcemile3

Yok şebocum klomen ikiside aynı aslında dr. Klomen istediği için onu aldım yarın 5, günüm başlıcam bakalım buay ne olacak çok merak ediyorum

böle tatlı bebişim olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh sağlıklııııııııı hayırlı evlattt yarabbimmmmmmmmm

şebooo müjdem geldimi acaba yazmışın ay çokhoşuma gitti kızım içim bir garip oldu bak öle okuyunca:teselli: anlatamadım ama sen anladın inş..

emelcim bencede eren güzel sen bakma kocişine eren de koy noktayıkaydirigubbakcemile3 benim yüzümden kavga etmeyin kız sakın

sehercim komik olmuş cidden benimde kızım olursa adı şimdiden belli nisa nasıl ama belki yanına ikinci isim nisa durukaydirigubbakcemile3

sen varya sen acayip bişisin mervemmmm canımmmsın can. içimden geldi fazla havaya girmiyim kötü şans perisi kapıda bekliyo adıda kırmızı kart dedim ama sonra bastım yazıyı valla hihoyyyt:CüvCüv:hihoyyyt

Yok şebocum klomen ikiside aynı aslında dr. Klomen istediği için onu aldım yarın 5, günüm başlıcam bakalım buay ne olacak çok merak ediyorum

hadi hayırlısı bakalım yumoşlar büyüsün iğneler çatlatsın bebişler gelsin :teytey:

böle tatlı bebişim olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhh sağlıklııııııııı hayırlı evlattt yarabbimmmmmmmmm

aminnnnnnnnnn dahada güzelleri daha da tatlıları dahada mis kokuluları sana gelsin a.sa.s.

kız şebom hamişmisin gercekten öyleyse yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

merve ben anlamam valla orda 168 saat yazıyo ben yaparım testimi tam 168 saat sonra bilemiyorum yaniiii öyle geçikme mecikme beklemicem yerim gecikmesini varsa var yoksa yine var çat patlatcam testi tamammı ?

yok kızım ya daha 168 saat var dur Seherciğim ben öyle sazan gibi atlıyorum sen bakma bana kendime gaz veriyorum daha yerleşme zamanı hehheh

valla 15 gün önce 650 grdı tospacık 28 cm boyu vardı atmazmı teyzesi tekme bazen uykudan kaldırıyo nasıl denk getiriyosa yaramaz tospa

sen varya sen acayip bişisin mervemmmm canımmmsın can. içimden geldi fazla havaya girmiyim kötü şans perisi kapıda bekliyo adıda kırmızı kart dedim ama sonra bastım yazıyı valla hihoyyyt:CüvCüv:hihoyyyt

hadi hayırlısı bakalım yumoşlar büyüsün iğneler çatlatsın bebişler gelsin :teytey:

aminnnnnnnnnn dahada güzelleri daha da tatlıları dahada mis kokuluları sana gelsin a.sa.s.

yok yoookkk o kötü şans gelmesin anmayalım aaa olmuyorrr..sende benimmmm canımsınn canımmm gel tokuşturalımmm göbeklerimizi:CüvCüv::CüvCüv: inandığımız bu yolda devam edelimmm biz.. Şeniz

Benim günüm 22 ocak da çizelgede 168 saat yazıyo ya onun için dedim Seherrr önce sevindin şimdi üzülcen ama benimki henüz züğürt tesellisi canımm

süpersinnnnn şebooooooooooo aynen öle şuan şampiyonnn kendine yer arıyor sende rahme doğru ilerliyor ..

benimkide daha yumuşu arıyor şampiyonummmm tosunummm bul ve girrr içeriiiii yürü beeeeeeee:sm_cool:

aman belki ,iyiki sevinmişizdir deriz canım üzülmem sen merak etme inşallah ufaklık içerde keyif sürmeye başlamıştır

yok yoookkk o kötü şans gelmesin anmayalım aaa olmuyorrr..sende benimmmm canımsınn canımmm gel tokuşturalımmm göbeklerimizi:CüvCüv::CüvCüv: inandığımız bu yolda devam edelimmm biz.. Şeniz

yok tabi ya anmayalım onun adını anlaştık :içelim: tokuşturalım canım :CüvCüv::CüvCüv: ya şu rahelemelim nerde ya gelmiyo kk ya :eek:klava: gelsede bizim şu coşkumuza katılsa zilli

yok tabi ya anmayalım onun adını anlaştık :içelim: tokuşturalım canım :CüvCüv::CüvCüv: ya şu rahelemelim nerde ya gelmiyo kk ya :eek:klava: gelsede bizim şu coşkumuza katılsa zilli

onun kafası bulanmışşş şaşkın teyzeeedelikafadulden gelsede keşkee yazsaaa karşı safhaa

X