Umudumuz Umut olsun

süpersinnnnn şebooooooooooo aynen öle şuan şampiyonnn kendine yer arıyor sende rahme doğru ilerliyor ..

benimkide daha yumuşu arıyor şampiyonummmm tosunummm bul ve girrr içeriiiii yürü beeeeeeee:sm_cool:

hadi bakalım öyle olsun gel gell sol yap sağ yap topla topla diyorum boşuna mı diyorum seninkinede yön söyleyelim bari ikimilimetre düz git ordan sağ yap bimilimetre daha git ikinci sol ordan bisantim git orda görcen zaten direk karşına çıkçak şöyle 25 mm civarı bi yumoş görmezssen ayıp yani direk dal

valla 15 gün önce 650 grdı tospacık 28 cm boyu vardı atmazmı teyzesi tekme bazen uykudan kaldırıyo nasıl denk getiriyosa yaramaz tospa
sana beş yıldızlı nazar boncuğu maşalllah

aman belki ,iyiki sevinmişizdir deriz canım üzülmem sen merak etme inşallah ufaklık içerde keyif sürmeye başlamıştır

inşallah öyle olmuştur peşin seviniyoruzdur :Saruboceq:

selam kızlar......kaynatmışsınız kahveleride,muhabbetleride maşallah....inşallah önümüzdeki ay herkes hamiş hamiş sohbet eder......

onun kafası bulanmışşş şaşkın teyzeeedelikafadulden gelsede keşkee yazsaaa karşı safhaa

hehhheh haklısın valla aynen uymuş kafamçokkarıştı birazda böyle olmuş teyze deli diyorum sen kız doğurcan oğluma alcam diye ama gelmiyo zilli -tatlicadiarzu-

seherin içine doğar beni bildi nasipi bildi
esssah mı kız hatırlamıyom ben hadi inşallah

bu tarifle ben yönümü karıştırırım kızzkaydirigubbakcemile3

dur ben teyzeye sataşayım azıcık daha teyzeeeeeeeee

gelmiyoki görsün emelim rahelim çıtlatsana msn den şuna dayanamasın meraktan gelsin

çıtlattımm gelir birazdannn.. ayşeemmmmm ceee den sonra geldin mi gene kız öle ce yapıp kaçma hep gell:)) deneyimlerine ihtiyacımız var

selam kızlar ben geldim sayfa yine almış başını gitmiş 10 sayfa okuyacagım görüşürüz birazdan...

çıtlattımm gelir birazdannn.. ayşeemmmmm ceee den sonra geldin mi gene kız öle ce yapıp kaçma hep gell:)) deneyimlerine ihtiyacımız var

iş güç arasında arada göz atıyorum daaaaa maşallah hızınıza yetişemiyorum kiiiiiii Allah muhabbetinizi arttırsın şu rahme ilerleyen spermlere güç katsın vuslat tamama ersin minicik bir melek hepinize ceeee desin inşallahhhhhhhh

feyzacım sana özel attım takvimle ilgili bi bak cnm cevap at bana..

burda ayşee huuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…