Umudumuz Umut olsun

Benimde papağanım vardı pınarcım hemen gönderdik evden annem bakıyor özlüyorum ama bebşim için herşeye değer doktor asla olmasın evde şuan seni etkilemesi bile çok kötü dedi

öle evet cnm toksoplazma geçirmiş misin sen? bencede cnm ver biran önce nolur nolmaz..

ayşe hoşgeldin canım oh maşallah bebşimize pınarcım nasılsın canım benim

hoşbuldum canım,saolasın şimdilerde daha iyiyim. sen nasılsın birtanem bebişimiz nasıl? hayırlı olsun netin bağlanıyormuş artık daha çok girceksin gece gündüz ne güzeeel :CüvCüv:

Benimde papağanım vardı pınarcım hemen gönderdik evden annem bakıyor özlüyorum ama bebşim için herşeye değer doktor asla olmasın evde şuan seni etkilemesi bile çok kötü dedi

evt canım bebeiş herşeyden önemli de benimki tekir kedi olunca yuva bulamıyroum kızlar. kabul etmiyor kimse amasokaga da atamam yuva bulmaya çalışıyorum inş bulurum

öle evet cnm toksoplazma geçirmiş misin sen? bencede cnm ver biran önce nolur nolmaz..

yok canım ben geçirmedim,ama tehlikeliymiş bebiş için. bulcaz bi çaresini, allahım bi kapı açacak insallah

Inş bulursun pınarcım evde zaten vardı ama yol çalışmaları yüzünden koparmışlardı şimdi yapıldı ama eşim akşamları evde olduğu için giremiyorum nete istemiyor ama gündüzleri giricem kızlar merak etmeyin

kızlar ya hepimizin bebişleri olsun bugün içimde çok büyük bi özlem var umut var ümit var hepimiz için. biran önce allahım bizi de anne yapsın anne olma adayı yapsın anne adayları bebişlerini kucağına alsın kendimi çok duygusal hissediyorum sabrım kalmadı allahım ya sabır ver ya bebiş ver sağlıkla hayırlısıyla

inşallah pınarcım evet gelsin bebişlerimizde internette okudum bende baya incelikleri var mesela çiğeti kestiğin bıçak tahta hepsini işini bitirdikten sonra sıcak ve sabunlu suyla dezefektet etmen gerekiyormuş ellerin devamlı yıkıcaksın vs. neyse bi hamiş kalalım dikkat ederiz dimi gerçi ben şimdiden başladım:)

olsun evde net olsun da gündüz gir farketmez :dance:

oh oh oh...maşallah yeğenimize...kocaman olmuş bile...aramızda 1 ay var ayşe...inşallah sağlıklı bebişlerimiz olur...hepimizin kızlar...hamiş olmayanlar da tez zamanda kalırlar inşşşşşşşaaaaaaaaalllllllllhhhhhhhhhhhhhh............

:1hug: birtanemmm annelik sana çok yakışcak gelicek annesi az daha sabret bakalım allah büyükk :Saruboceq: dualarımızı kabul eylesin inş.

slm melankolia inş. allah çifter çifter kavuşturur bebişlerine canım allah her zaman hayırlısını versin

canım...umudumuz hep olsun ki vazgeçmeyelim dimi ama?sabır acı ama meyvesi tatlıdır şebocum...o tatlı meyveyi meleğini düşün...bi gün gelip çalacak kapını....

altta ssengün yazıyor bende ondan dedim herhalde daha okuyor

heee...anladım canım...alta bakmamıştım...fisfisfis

inşallah mervem inşallah insan özenmekten kendini alamıyo istemekten umut etmekten ne zaman diye sormaktan .....

iki merveye aynı cevap uygun düştü önce mervembire yazıyodum baktım mervemikimde yazmış ikinize gelsin kızlarrrrrr

hehe evet ya algıda seçicilik ne kötü bişi yaaaa heryerde bebekler hamileler gözüme çarpıyor :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…