Umudumuz Umut olsun

kızlar esmada 34. haftada çok az kaldı bugün konuştuk onunlada..herkese slmı var..

Merve sende selam soyleseydın bızden allahım kucagına almayı nasıp etsın esrayada ne zaman dogumu onun bellımı sezercık (sezeryan) mı yoksa normal mı oalacak

valla emel evdekiler de bişi aldırmıyo alsam kızıyo bende bekliyom şubat sonu mart başı alırım
temizliği dert etmiyom sağolsun kaynanamla kocişim yapar zate
aslım sendemi iş bırakıyon benim patron ben işten çıktıktan sonra çalıştığım 6 yıl içinde ne kadar dosya varsa hepsine tek tek baktırmış kızına verilmeyen faturalar çıkmış muhasebeci işlemedi yada bilmem artık onların kdv si çıktı 1240 ytl arayıp dedi nasıl vicdanın rahatmı sen beni zarar soktun öde parayı helaleşelim dedi bende ödedim biliyonmu

yok cnm esranın ki normal doğum olcak kaydirigubbakcemile3allah izin verirse öle istiyor inşallah hayırlısı ile damadım dünyaya gelsin bakalımkaydirigubbakcemile3

ne inanmıyorum cnm ya yazık bide üstüne para ödedin he sen tazminat alamadın dimi senin ondan siniri bozulmuştur tansiyon çıkmıştır

aysemm sen de hoş geldin maşallah sonucun temiz çıkmış, sağlıcakla doğurursun insallah aşkım benimm..

canımmmmm sende hayırlısıyla önce:CüvCüv:sonra:ecrin_bebek:ensonolacaksın inşallahhhhhhh

hoşgeldinnn anladım ben seniiikaydirigubbakcemile3
istersen anlamaaaa:dilcikar:
ayşe hoşgeldin canım oh maşallah bebşimize pınarcım nasılsın canım benim
hoşbulduk canımmmmmmmma.s.
inşallahhh canım burdaki herkez anne olacak inan buna bak aşılama derken gelivermedimi benim yeğenim tamam birşeyler denedik ama sonuçta aşılamaya kalmıştı işimiz Rabbim ne zaman verecek bilmiyoruz ama verecek buna eminiz değil mi sadece biraz daha sabır geliverecek annesi hepimizin meleği er geç geliverecekkkkkkkk
canımmm seninkide büyüyecek annesiiii zaten bizimki neki gülşenimin esmamın seherimin nazmiyemin emoşumun yanındaaaa Allahım hepimize hayırlısıyla sağlıcakla meleklerimizi kucağımıza almayı biz almadan çok önce de teyzelerine kardeşlerini nasip etsin inşallahh:Saruboceq:
Seher ve aysem hosgeldınız pınarım senıde unutmadım sende hoş geldın kız ayse ve seher sızın kuzular buyumus masallah bu arada seher annene nıye geç gıttın bakım
hoşbulduk canımmmmm:1hug:

yok aldım tazminat mervecim ama genede düşün 6 sene emek vermişim ben çalışırken kahrını çekerken iyidi ya herşey

kıslar iyi akşamlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın yarın görüşmek dileğiyle byeee

allahım ne manyak işverenler var yaaa...şebocum sen üstüne alınma şekerim...ama bu seherin patronu harbi manyakmış...ödemeseydin yaa...soruşturdunuz mu yasal mıymış senden bu parayı talep etmesi?belkide ödemesen alamayacaktı bile senden...

haklısın mervem haklısın önce insan olmak lazım tabi biz zaten hiç işveren gibi değiliz gel çalışanlarımıza sor inan övünmüyorum seherin eski patronu insan değilmiş anacım allahından bulsun. ben işverenim ama zamanında çalışan da oldum bilirim yani.

seherim öncelikle geçmiş olsun canımmmm ve şu patronunadaaaaaaaaklava:klava:klava:yakışır ancakkkk
canlarım bende kaçıyorum yarın görüşürüz inşallahhh kendinize iyi bakınnnn iyi akşamlarrrrr:1hug:

aman istemem canım kimsenin hakkı üstümde kalmasın kul hakkı yemekten korkarım

Ayse ve sınem gule gule canlarım ayyyyy vallahı eskısı gıbı bayan nvıleda oldum ev nasıl pıslenmıs boyleeeeee offff offfff

zor ya işin cnm anlıyorum seni içinde rahat etmez ama yavaş yavaş yap bari.

Ayyy canım ya vallahı cumartesı yatak odasının dolaplarının ıçını temızledım bugun mutfagı yarında ev supurecem artık bırde perdelerı yıkayayım dıyom

kızlar eve gidip uyumak istiyorum...başım ağrıyo bugün inceden inceye....hadi kızlar yaaa...ay sonu gelsin hemen...kaçkişinin ay sonuydu kart günü?asiye şebo merve var yanlış hatırlamıyosam...başka var mı?emel senin ne zaman teyzecim?

evet doğru bildin benim 30u bende hemen gelsin istiyorumm.. teyzem daha 5.gününde çok var ona..

kızlar ya bişi sorcam yumurtlama döneminde bel ağrısı olurmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…