Umudumuz Umut olsun

gülşencim maşallah kızına allah nazarlardan korusun
aslıcım üzülme hakkınıda al bırakma onlara dünya öyle devir ...

ay ben ancak geldim yemekten feyzacım sen gel ozaman beraber yapalım takvimini sinemcim asiyeninkinide ben yaptım dur yapayım sana ..

aslı ben anlamadım şimdi o dediğin olay nası olcak? sen şimdiden yazıcan istifanı 1milyarı kim vercek o ne parası?

1milyar tazminatım kalıcak onu alımıcam kendim istifa ettiğim için ama doğum iznim bitince işte çıkaracaklar sskdan para alıcam

bizimkilerde az gösteriyo kıslar dr. görüştü arkadaşım adetin 5. günü bihap ismi verdi onu içecem 14. günü kontrole gidecem yumurtamın çatlayıp çatlamadığına bakacak iğne yapacak eğer çatlamadıysa canlarım yaaa durun bakalım bu ay ne olacak

evt canım saolasın,allaha şükür şimdilik her şey yolunda,12 gün sonra kontrol var rahim kalınlaşmış mı bebeği besleyecek mineraller tam mı diye, eger her şey yolundaysa 27sinde transferim yani 1 ay sonra belli olacak hamiş olup olmadığım ay ne heyecan sormayın gitsin.allahım yardım etsin hepimizeee. önce sağlıklı bebiş sonra da sağlıklıca doğurmayı nasip etsinn amiiin.

evt canım psikolojik destek çok önemliymiş,ya aslında tedaviye başladığımda stres yoktu ama bi çok sorun çıktı ertelendi,uzadı iş o yüzden böyle oldum. gittiğim merkezin psikolojik destek bölümü var ama ne bilim konuşmak bile içimden gelmedi inanki. bakalım şimdi neler olcak bekleyip görcez inşş canım benim

sağolun kıslar sizlerde olmasanız allah gördüğümüzden geri koymasın sağlık versin ben fena grip olmuşum hap içtim kanamam kesilfdi yaaa öfff

canım merhaba,ben uzun zamandır yoktum hoşgeldin aramıza. bu ay adet oldun sanırm ama insallah en kısa zamanda hamiş kalırsın allah gönlüne göre versin canım. pınar ben bu arada

evet yaaa..biz büyüyoruz artık teyzeleri...:CüvCüv:

maşallah mervem allah sağlıklıca 9aya erişmenizi sağlasın inşş canım

pınarcım iyi olmana sevindim allahım en kısa zamanda bebşinide gönderir inşallah
aslıcım içini ferah tutu hiç bir çıkmıyacak allahın izniyle bebişinde...

saolasın canım benim inşş. bol bol dua ediyorum hayırlısını versin allahımm hepimizin içinn

inş canım, inşş. sabır en büyük ilaç. ben de ayın 24ünde sigarayı bırakıyorum.

şebiim darısı banaaa sen bırakmışsın

saolasın birtanem dualarınız için çok teşekkürlerr. bu arada bebişin maşallah kocaman olmuş, allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin birtaneem

kızlar yanımda olduğunuz için o kadar mutluyum ki allah ne muradınız varsa versinn. rahatladım valla sizleri görüncee. daha iyiyim zaten geçen haftalara göre.şimdilik tek sorunum bant ve ilaçların yan etkisi olan ateş basması titreme ve üşüme.. buna da katlanılır yeterki bebişlerim gelsiin.

bu arada işten çıkan arkadaşlara geçmiş olsun diyorum,bi kapı kapatan allah bir kapı açarmış kızlar üzülmeyin, ha bu arada aman dikkat grip salgını var, eşim grip bugün işe gitmedi bana geçmesin diye köşe kapmaca oynuyoruz :) ee diğerleri nerde bakiimm?

seher hakkaten kız hiç mi annene gitmiyorsun nerelerdesin???? nasip ve ayşe yok hadi artıkkk gelinnnnnnnnnn
geldim geldimmmm de sen zaten biliyorsun değil miiiiiiiiyerimseniben

maşallahhh idilimeeee
canlarım ben geldimmmmmmm sadece bu sayfayı okudum hatta okuyamadım malum anladı birileriiiii neyse hepiniz iyisinizdir umarım biz çok iyiyiz ikili testimiz normal çıkmış dün geldim sapancadan gece olunca birde malum eşimden fırsat bulamadım anca gelebildim yanınızaaaaa hepinizi öpüyoruz anacım mucuksss mucuksssssŞeniz

pınarrrrrrr hoşgeldin cnmm .. ikizlerin karnını doldurunca düzelirsin canım benim:)

aysemm sen de hoş geldin maşallah sonucun temiz çıkmış, sağlıcakla doğurursun insallah aşkım benimm..

pınarrrrrrr hoşgeldin cnmm .. ikizlerin karnını doldurunca düzelirsin canım benim:)

hoşbuldum birtanemm,inşallaaahh canım benim saolasınn iyi dileklerin içinn. sen nasılsın aşkım ne var ne yok?

nolsun hayatım hayat işte yeni baştan başa aldık yeni umutlarla yola devam ediyoruz herşeyin başı sağlık bakalımm tüm testleri hemen hemen yaptırdım içim rahat başlıyorum tek sorun hamile kaldığımda toksoplazma geçirmediğim için çiğetten, kedi köpekten uzak durmak ve sebze-meyvelerin ii yıkanmasına dahada dikkat etmem gerekcek.

ay ne güzel seherde gelmişş kız bugün andım seniii :))))))))) bak yukarda ayşe almış cevaplarken

hoşgeldinnn anladım ben seniiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evden girebilicem kızlar nettimiz oldu bakalım şubat sonundan itibaren bende evden öğlenleyin girip yazıcam sizlere

ayşe hoşgeldin canım oh maşallah bebşimize pınarcım nasılsın canım benim

canım benim hep umutsuzluğa düşüp tekrar toparlayıp umudumuza devam ediyoruz, hayat böyle yapacak bişi yok, inş her şey gönlünce olur birtanem. aman dikkat et yediğine içtiğinee. benimde kedim var yuva bulamadım ne yapcam bilmiyorum hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…