Umudumuz Umut olsun

hoşgeldin cnm annene nekadar geç gidiyorsun bugün andım seni kulağın mı çınladı:)iyiz canım sen ve kızın nasıl

slm melankolia inş. allah çifter çifter kavuşturur bebişlerine canım allah her zaman hayırlısını versin

amin canım saolasın. allah tüm isteyenlerin kucaklarını doldursun innnnşaaaalllaaaaahhhhhhhh. amiiin :)

slm millet biz geldik nasılsınız bakalım

hoşgeldiniz canım benim nasılsınız bakalım keyifler nasıl?

Seher ve aysem hosgeldınız pınarım senıde unutmadım sende hoş geldın kız ayse ve seher sızın kuzular buyumus masallah bu arada seher annene nıye geç gıttın bakım

kızlar içeri geçiyorum,malum eşim evde grip, çorbam da pişmek üzeredir. hepinize bol sağlıklı mutlu günlerr öpüyorum çoook

valla hiç sormayın kızlar işten sonra tansiyon problemim oldu üzüntüden herhalde 1 hafta yattık sonrada gripten 1 hafta yattık ama şimdilik iyiyiz çok fazla gelemedim canım onlar bana geldi genelde
valla sizde ne kaynatmışınız anacım maşallah oku oku bitmedi
pınarım inşallah transferden sonra bebeişlerin e kavuşursun canım
aslım sende dikkat et kendine güzelim bebeişi üzme emi
mervecim2 bebeişin büyümüş canım o kadar uzak kaldımki malesef
mervem calışmalara başlamışın hayırlısıyla
şebocum sen nasılsın
nazmiyecim gecmiş nolsun canım hastanede yatmışsın
gülşen maşallah bebişine canım kocaman olmuş idilcik
esmada yokmuş uzun zamandır
feyza taze anne tebrik ederim canım
emelcim sen nasılsın

Seher ve aysem hosgeldınız pınarım senıde unutmadım sende hoş geldın kız ayse ve seher sızın kuzular buyumus masallah bu arada seher annene nıye geç gıttın bakım

saolasın seheriimm,hoşbuldum aşkım.nasılsın bebiş nasıl insallah iyisinizdir birtanemm. hepinizii çok özledimmm

hoşgeldin seher biz seni gördük geldiğini bekliyoduk arayı açtın çok merak ettik seni nerelerdesin

evet sehercim çok şükür başladık :)) seni gördük daha ii olduk:) inşallah başka hiçbi sorunla karşılaşmazsın cnm benimm

Vallahı bızımkı ıyı yıyıp ıçıp tekmelıyo
bugunde annesı ıle mutfak dolaplarını temızlıyo dogumda gelenler ayıplamasın bızı

ben sorana kadar sen yazmışın canım geçmiş olsun şimdi iyisiniz dimi
nasıl çalışmamak iyimi keyifler nasıl

Gemıs olsun canım dıkkat et bu arada kızlar benden emanet alırsanız sımdıden bebıslerın esyalarını alın yıkayın yerlestırın haftalar ılerledıkçe sorunlar artıyor

bi yandan ii biyandan sıkıcı anacım sıkıntıdan bebişe battaniye ördüm yelek ördüm e alışmadık insan boş oturamıyo napayım

ben tembel anne olaraktan hala bişi almadım doğurcam bu gidişle ondan sonra alıcam :)))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Oooooooooooo seher masallah kız resımlerı koyda bızde örnek alalım yada bızımkılerede ör elıne almısken

hoşgeldin sehercim...özledik seni valla...geçmiş olsun..daha başka sorunlar yaşama inşallah...biz de büyüyoruz işte teyzesi...işimiz anneyi yormak biraz o kadar...olsun varsın o sağlıklı olsun da...

X