Umudumuz Umut olsun

aferim kız şebo ozaman sana şeboooooo artık şu takvimide değiştir kızzz..

oldumu merveciğim bu e tickr da hiç seçenek yok ya test için. başka site varmı çizelge için.

oldu cnm daha güzel siteler var mı bilmiyorum bi 7910 var ordada gebelik için güzeller var inşallah bidahaki ay ondan koyarız kocaman göbekli olanlardan

aa şimdi farkettim benim ticker 28 ocak dio neyse 2günde benden olsun:teytey: soraaaa gelmesinn kart:Saruboceq:

Şebnemcim tebrik ederim canım inşallah bundan sonra hiç kullanmazsın yazık kız ciğerlerine.
Mervecim sende bırak sigarayı bak sinirlenirim haaakötükedihüso:eek:klava:

Şebnemcim tebrik ederim canım inşallah bundan sonra hiç kullanmazsın yazık kız ciğerlerine.
Mervecim sende bırak sigarayı bak sinirlenirim haaakötükedihüso:eek:klava:

:eek: hedeflerimin arasında o da var asiyekaydirigubbakcemile3:CüvCüv: anladın sen

benim 22 ocak canım regl tarihim daha çok var yanii geçmez bu günler daha ayın 9 u.

benim 22 ocak canım regl tarihim daha çok var yanii geçmez bu günler daha ayın 9 u.

ufff bana dahada çook kız hakkaten ya nası geçicekk delikafadulden kafayı yerim aha bak ben böle olurumkaydirigubbakcemile3 sizinde kafanızı şişiririm..yazar dururum artık

433 sayfalara bakıyorumda ne heyecan yaşamışız:))) test sonucunu alıncaya kadar hehe

kızlar benimde 20 ock tabiii her zaman 5 gün geç oluyo diye düşünürsek ay sonunu bulur sanırım :)))))))))))

kıslar pazar günü olacam oncomed varmış adet öncesi bile çıkıyomuş bi arkadaş 5gün kala yapmış silik çıkmış kan testi yaptırmış 87 çıkmış benim 2 gün var çıkar galiba yapim mi ne dersiniz

selam kızlar nasılsınızzz....
aslıcım canım uzulme hakkında hayırlısı canını sıkma ama bebısını dusunn...şebnemcım tebrık ederım canım ıns sabredersın ıcmessın darısı merve nın basınaaa....
merve 2 de bebeısını gormeye gıdecekmıs gule gule gıt canım guzel haberlerle dön inş...

şebocum pek belirtim yok sadece idrarımın rengi koyu bide akıntım var bide bir gece canım goruk istedi bi gecede çiğ köfte ama yiyemedim belim karnım ağrıyo adetle aynı belirtiler pek ayırd edemiyorum

X