Umudumuz Umut olsun

Neyse ben çıkıyorum canlarım başım ve karnımkorkun. Ağrıyor görüşürüz pzrt

günaydın ........
benden baska kımse cumartesı calısmıyo galıba yaaa tek mı kaldımmmm.....herkes uyuyo bız kalkıp geldık kızımlaaa..kızımda uyuyo galıba bugun pek ses vermedı:KK43:(((

Günaydin, ben araniza yeni katildim iki aylik evliyim, cocuk cok istiyoruz insallah olur bu ay tuhaf hissler icindeyim günüme az kaldi Allah büyük.....

işde geldim burdayım cumarteside herzamanki gibi kimsecikler yok burda kızlar nasılsınız bakalım nazmiyem küçük hanım ne yapıyo keyfi yerindemi sizleri çok merak ediyorum ama yapacak bişeyde yok açıkcası arada girip iyi olduğunuzu görünce çok seviniyorum bu arada girdiğimde ne ayşeyi nede nasipi görebiliyoorum ne iş nerelerde bu karılar

kızlar ben geldim...geç oldu kusurabakmayın..eve gelir gelmez evi toplamaya koyuldum...apt. toplantısı vardı bizde..eşim yönetici o yüzden...sonra da geç oldu...sonra da bi terslik...gece yatarken ufak bi kanamam oldu...1-2 damla kadar...şimdi de belli belirsiz...dün stres yaptım bi de evde yoruldum ondan mı acaba?dr aramadım henüz...belki bugün geçer...devam ederse akşam aramayı düşünüyorum...moralim çok bozuldu işe gitmedim bu gün...şimdi kahvaltı ettim hemen size koştum...şimdilik iyi sayılırız...bebişim büyümüş...göbek kordonuyla bana bağlanmış...hareket etti mercimeğim...ikiye katlanır gibi oldusanki...gelişimi iyi dedi dr teyzemiz...ben pek bişey göremedim...3 hafta sonra yine gitcez...o zaman herşeyini görürüz dedi dr...artık yediklerim önemliymiş...benden beslenmeye başlamış bebişim...işte böyle kızlar...2 gün dinlenmedeyim yine...meleğim çok nazlı yaaa...kız mı acaba?hepinizi çok öptük teyzeleri...bizim için dua edin....

emelcim maşallah çok tatlı:))

feyzacım yok hamile değilim ilk hamileliğimde öyle yapmıştm cnm allah mı söletti diyim alıyım üstüme:)

sen kaç haftalık oldn cnm

olabilir mervcim allah söyletiyordur dedigin gibi inşallah
6x4 haftalık 7 haftaya giriyormuşuz

görürsün canım...belki kalp atışlarını bile duyarsın...sat'ın neydi senin... ben 5+6 da duymuştum pıt pıt atan kalbini...ben de yarın 5 te gidicem...inşallah sağlıklıdır bebeğim...

22 aralık adet tarihim duydum canım kalp atışını kalbini gördüm bebegimin çok güzel yaa

selam kızlar ben geldim nasılsınız bakalım maşallah baya kaynatmışsınız merve2cim minik mercimeğin kocaman olmuştur inşallah
feyza ne yaptı acaba oda gidecekti sanırım inşallah hayırlı haberlerle gelirler
emeller yok sanırım gülşen ayşe nasip pınar ne yaptı acaba merka ediyorum onuda esmayı ve seheride özledim unuttuğum varsa affola hepinizi öpüyorum

sagol canım bebeşim şuan için iyiymiş 3hafta sonra tekrar gidicem

kızlar ben geldim...geç oldu kusurabakmayın..eve gelir gelmez evi toplamaya koyuldum...apt. toplantısı vardı bizde..eşim yönetici o yüzden...sonra da geç oldu...sonra da bi terslik...gece yatarken ufak bi kanamam oldu...1-2 damla kadar...şimdi de belli belirsiz...dün stres yaptım bi de evde yoruldum ondan mı acaba?dr aramadım henüz...belki bugün geçer...devam ederse akşam aramayı düşünüyorum...moralim çok bozuldu işe gitmedim bu gün...şimdi kahvaltı ettim hemen size koştum...şimdilik iyi sayılırız...bebişim büyümüş...göbek kordonuyla bana bağlanmış...hareket etti mercimeğim...ikiye katlanır gibi oldusanki...gelişimi iyi dedi dr teyzemiz...ben pek bişey göremedim...3 hafta sonra yine gitcez...o zaman herşeyini görürüz dedi dr...artık yediklerim önemliymiş...benden beslenmeye başlamış bebişim...işte böyle kızlar...2 gün dinlenmedeyim yine...meleğim çok nazlı yaaa...kız mı acaba?hepinizi çok öptük teyzeleri...bizim için dua edin....

geçmiş olsun merve 2 canım dikkat et kendine yorma agır şeyler kaldırma seninki kaç haftalık oldu canım

kızlar dün doktordan sonra kaynanama gittik geç gelince uykum vardı girip yazamadım
bebegim iyiymiş 7 haftaya giriyormuşuz çok gazlıymışım bol bol sıvı tüketmemi söyledi bebeşim kalbi 143 atıyor kalbini gördüm yavrum benim annesinin minigi yaaa 3 hafta sonra tahlillerini yaptır gel tekrar bakalım dedi 13 haftadada ense kalınlıgını bakıcakmış o nasıl yapılıyor bilenler yardımcı olursa sevininirm
neyse bu arada üstüne birde grip oldum zormayın sınavlara az kaldı ders çalışamıyorum offfff napıcam bilmem artık...

neyse öpüldünüz hepiniz iyisinizdir inşallah
şebo başarıcaksın inan aklını başka seylerle oyala
aslıcım üzülme bebginde üzülüyor dikkat et kendine

merhaba kızlaaar. umarım iyisinizdirr. sizleri çook özledimm. geçen hafta salı gecesş döndüm mersinden.ama siteye hiç girmek gelmedi içimden, insan içine de çıkmadım,neden bilmiyorum garip bir soğukluk var bende.hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden. neyse şimdi daha iyiyim ama bi garibim anlatamıyorum kendimi tam olarak.
cuma akşamı regl oldum,dün kontrole gittim,allaha şükür kontrolde bi sorun çıkmadı ve bantlara,coraspirine başladım. ayın 24üne kontrol verdi dr, kanda bazı degerlere bakılacakmış ve eger ortam hazırsa rahimde 27sine transferim olacakmış.hayırlısı olsun hakkımızda. sizler nasılsınız?o kadar çook kaynatmışsınız ki geriyi okuyamadım. insallah hepiniz iyisinizdir canlarım benim. ne olur bana kızmayın gelmedim diye.hepinizi çok seviyorumm

mervecim geçmiş olsun canım dikkat et kendine
pınarcım inş 27sinde gelecek bebeşin azdaha sabır
beyazmelekçim bebişin hayırlı olsun allhım kucağına almayı nasip etsin
esmacım batuşçum hoşgeldiniz özledik sizi nasiple ayşe arada geliyorlar boşladılar bizi

mervecim geçmiş olsun canım dikkat et kendine
pınarcım inş 27sinde gelecek bebeşin azdaha sabır
beyazmelekçim bebişin hayırlı olsun allhım kucağına almayı nasip etsin
esmacım batuşçum hoşgeldiniz özledik sizi nasiple ayşe arada geliyorlar boşladılar bizi

inş birtanem inşallah. bol dua et olur mu canım?sen nasılsın bebişimiz nasıl bakalım?umarım iyisinizdirr:CüvCüv:

şeboşcuğum biliyorum iyileri var ama ben büyük işletmeler için söylüyorum bizim burada 500 kişi çalışıyo işçilere sorsan patronun ilk günkü haliyle son günkü halini daha iyi anlatırlar eğer sözüme kırılan gücenen varsa özür dilerim

bu arada günaydın kıslar kırmızı kartı yedim c.tesi testi yapmama gerek kalmadı bide üstüne grip oldum haftasonu yatmakla geçti anlicanız bugün dr. arayacam yumurta takibi yapacak mı diye zamanım kısıtlı eşim şubatın 15 de gidecek galiba

şebuşçuğum ben organize sanayi bölgesinde çalışıyorum ve insanın emeğini bir çırpıda hiç sayıyorlar allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırsın canlarım

günaydın kızlar güzel haftalarrrrrrr
pınarcım sağol canım ikimizde iyiyiz çok şükür
sinemcim inş bir sonraki aya ümitlerimiz hiç bitmicek dimi canım ay bende müdürü bekliyorum bakalım ne olcak bişey demese bari bu arada cmt doktora gittim sonuçlarım gayet iyi ama bana sen her ihtimale karşı tatlıyı kıs dedi sınırmış çünkü bizde kıstıkbir ay sonra gidicem of çok uzun ya bu cmtde şişlideki doktorumuza gidicez bakalım bebşimizin böbreği nasıl diye inş sorun yoktur.

günaydın aslım iyi olmana sevindim canım bende grip oldum adetin üstüne ikisi bir hiç çekilmiyor dr. güdecem yumurta takibi için bugün 3. günüm 27 günde bir oluyorum artık hayırlısı kıslar öptm hepinizi

X