Umudumuz Umut olsun

bi arkadaşımda aynı benim gibi gecenin bi yarısı canı mantı istemiş daha adeti geçmeden boş gebelik geçirmişti 5 gün önce yapmış adetten ikinci çizgi silik çıkmış benim 2 günden bile az kaldı yapimde umudm kalmaz adetimi paşa paşa beklerim diyorum yoksa geldimi gelecek mi diye stres olmaktansa öğrensem daha iyi olur canım

Sinemcim rahatlamak istiyosan yap test o zaman cnm ben 2 ay adet olamamıştım test yaptıktan sonra olmuştum hemen

ben birasdan çıkıcam kıslar eğer test yaparsam size haber varecem olumlu yada olumsuz üzülmicem ne gelir elden sağlık olsun verecek olan allah tırnağını yaratamayız

asiyeciğim psikolojik olarak beyin kendini geciktiriyor test yaparsam gecikmez normal zamanda gelir sen de bende ve birçok kişide bu böyle oldu canım o yüzden geciktirmim de erken gelsin razıyım

evet sinemcim inşallah hamilesindirde müjde verirsin bize canım hadi bakalım haber bekliyos senden

selam kızlar ben geldim nasılsınız bakalım maşallah baya kaynatmışsınız merve2cim minik mercimeğin kocaman olmuştur inşallah
feyza ne yaptı acaba oda gidecekti sanırım inşallah hayırlı haberlerle gelirler
emeller yok sanırım gülşen ayşe nasip pınar ne yaptı acaba merka ediyorum onuda esmayı ve seheride özledim unuttuğum varsa affola hepinizi öpüyorum

iyi akşamlar kıslar ben çıkıcam birazdan kendinize iyi bakın görüşmek dileğiyle inş. güzel haberlerle dönerim

canım ben seni unutmadım siz varsınız diye yok olanlara seslendim güzelim bende çıkıyorum herkese iyi akşamlar sinemcim test yaparsan mutlaka haber ver merak ederiz

Ben geldim kızlar canım çok sıkkın müdür öğle gidi yanına çaüırdı vay efendim onu patrona şikayet ediyormuşum nasıl yaparmışım kim gelirse gelsin kime söylersem söyleyeyim bana tazminat vermicekmiş meğersem patronla birlikte yapmışlar bu planı pislikler of bir avukat tanıdığımla konuştum onları şikayet edicem ssk bakanlığına ama istifa edmicem

bu işverenlerin hepsi şerefsiz ya zenginleştikçe pintileşiyorlar canını sıkma ve sakın istifa etme canım et şikayetini herzaman haklısın sen unutma canım canını sıkma meleğini de düşün iyi tatiller hakkında hayırlısı olsun öptm

yapma sinem aramızda işverenler de var hakkımız yeme bak bizimde yanımızda dört tane çalışan var günahımızı alma. şerefsiz olanlar var ama şerefli olanlarda var. her türlü insan var malesef çalışan sigortalının da kötüsü var işvereninde kötüsü var malesef allah iyileriyle karşılaştırsın diyelim.

aslı bu insanlar senin kocanın arkadaşları diil miydi sanki ben öyle hatırlıyorum ?ilk hamişliğinde evden yazarken sanki öyle bişi dedin hatırlıyorum yanlış mıyım?

Sağol sinemcim bende öptüm seni kızlar merve 2 gelmedimi daha merak ettim inş iyidir varmı haberi olan

X