Umudumuz Umut olsun

canım inşallah iyidir...bugün 5 te randevum...bakalım minik mercimeğim büyüdü mü? ay çok heyecanlıyım kızlar yaaa....:dance:

ah cnm ne güzel şimdii minicik nokta kocamandır koyarsın bizde görürüz minnoşuu:ecrin_bebek:

oy inş. büyümüştür mercimeğin canım yazmayı unutma ama buraya umarım herşey yolundadır canım

Mervecim inşallah bebeğin iyidir ve mutlu dönersin bizede yazar bizide mutlu edersin cnm
Aslıcım stres yapma canım patronun tazminatımı isterim dediğin de ne dedi cnm

mervecim büyümüştür canım msn olsa bende ben benim ninoşumun 9 haftalık usgsşni koyardım sana ama yok
asiyecim tabi tazminasız gitmetsin dedi konuşucaz snra yine dedi patrona dicemki bana 4 ay daha sigorta yapsında sskdan paramı alayım doğumumda sigortalı olayım

kıslar karnım acıktı yine benim bitane şeker yedim yatıştırsın diye ama çok acıktım

ah cnm ne güzel şimdii minicik nokta kocamandır koyarsın bizde görürüz minnoşuu:ecrin_bebek:

koyarım tabi hele bi sağlıklı olduğunu göreyim de...adaşım içim kıpır kıpır yaa...ilk tanışmamız gibi olcak...daha kalp atışından başka bişey görmedik şimdiye kadar...

oy inş. büyümüştür mercimeğin canım yazmayı unutma ama buraya umarım herşey yolundadır canım

bi daha işe dönmem canım..ama evden yazmaya çalışırım...inş herşey yolundadır canım dediğin gibi...

Mervecim inşallah bebeğin iyidir ve mutlu dönersin bizede yazar bizide mutlu edersin cnm
Aslıcım stres yapma canım patronun tazminatımı isterim dediğin de ne dedi cnm

inşallah asiyecim...bebişim sağlıklı olsun da...başka bişey gözümde yok...

kızlar çok tşk ederim iyiki varsınız yanımda olmasanız kötü olurdu canlarım benim sizleri çok seviyorum

mervecim büyümüştür canım msn olsa bende ben benim ninoşumun 9 haftalık usgsşni koyardım sana ama yok
asiyecim tabi tazminasız gitmetsin dedi konuşucaz snra yine dedi patrona dicemki bana 4 ay daha sigorta yapsında sskdan paramı alayım doğumumda sigortalı olayım

nasıl oluyo 9 haftalık görüntüsü aslı?belli oluyo mu artık çoğu yeri?

evet asiş yapmıyorum kahvaltı atıştırıyorum sonra sabah erken canım istemiyo :eek::eek:cokacimcoook

selam kızlar dün yoktum epey yazmışınız baktımda beni soran yok aşkolsun yani kırdınız kalbimi
dün değil evelsi gün dişimi çektirdim yirmi yaş dişlerim sorunluydu bi tane kalmıştı onu da çektirdim kurtuldum. bi tane dolgum kırılmıştı ufak delik olmuştu onu düzelttirdim bide tüm dişlerimi temizledi diş taşı filan bide sigaradan dolayı ağzım kötü olmuş utandım yani. şimdi oooo diyip kızcaksınız ama ikigündür dişlerim temizlendiğinden beri sigara içmedim içmicem dermişimmmm. uğraşıyorum başarısız oluyorum bırakamıyorum ama yine deniyorum bilmiyorum inşallah bu kez bırakırım kızlar destek olun bana.

X