Umudumuz Umut olsun

günaydın sinemcim günaydın mervecim herkezin cuması mübarek olsun
dün aşımızı olduk nihayet kolum çok ağırdı gece ama neyse şuan iyi ist kar var kızlar
buarada canım çok sıkkın dün müdür beni çapırdı yanına ve doğum zamanımı felan sordu nezaman izine çıkacağımı sordu şubat sonu istifa edersin tazminat veremem dedi şok oldum bende ben çıkmıcam isterseniz beni çıkarın dedim manyak adam ya bugün patronla konuşucam.

ben ne zor şartlarda işe geldim birde servisimde yoktu adamın yaptığına bak ya ayyyyyyy bütün gece uyumadım çok kastım kendimi gsliba karnım ağırıyor.

razişçim çok sevindim canım hayırlısı olsun inşallah
merve2cim bebşini görmüşsündür ay ne büyük heyecan bende özledim oğlumu zaten şimdide kıpır kıpır durmuyor

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun
aslıcım üzülme canım nasılsa sen çıkmazsan o çıkarmak zorunda canım tazminat hakkın sen sonuçta 4 ay sonra çalışmayı kabul ediyosun abartmasınlar yani.

aslı bizim burdada hayatta vermezler biliyorum ben daha geçen yıl kendi çıkarttıkları adamın tazminatını vermediler..çoğu işyeri böle cnmm herhalde

üzülme canım tazminatını vermek zorunda ihbarla birlikte bide işsizlik sigortasından da yararlanırsın canım inş. bişe olmaz canım günaydın kıslar buarada

adi insan müdür patronlada konuşucam madem çıkarıcak bu soğuklarda boşuna gelmeyeyim asiyecim şimdi benim1 martta sene doluyor ihparımı hesaplattım 800 alırsın dediler ama tazminatım bilmiyorum sskda gösterilen maaşım 970 ytl sence nekadar alırım ona göre uğraşıcam onlarla

mahkemeya verirsen işe iade yada tazminatını alırsın canım bizim işyerinde öyle oldu tazminatsız çıkardı şimdi hepsi işe iade oldu vermek zorunda yada işe yeniden alacak salak müdür sinir etti hamişimi nasıl üzer ya düşüncesiz herifler

Kızlar dua edin patronun yanına gidicem bakalım o ne dicek çıkartırsanız şimdi çıkarın şubatı bekleyemem dicem

aslıcım google dan tazminat hesaplama de bilgilerini yaz hesaplat canım daha doğru bilgi alırısn istersen bi çıkış da alırsın gösterirsin müdürüne

1733 felan oluyor martın 2sinde çıkarsam of parayı boşverdim sadece yaptığım emek için mücadele edicem bakalım ben ne kadar zor şartlarda işe geldim servis yok yol yürüdüm of of bunu hazmedemiyorum

aslıcığım inş. patron bişi demez çalışmaya devam edersin canım allah hayırlısını versin bizim burdada emeklileri çıkaracak galiba

kızlar patronla konuştum anlattım herşeyi 4 ay çok uzun bir süre işte çıkaramamız gerek zor durumda kalırız felan dedi bende tazminatımı istiyorum ben istifa etmem dedim

günaydın kızlar...aslıcım tabiki hakkını ara...sanki babanın hayrına o soğuklarda hamile halinle geldin işe...mahkemeye versen alırsın da...uğraşman lazım...

canım hayırlısı diyim üzüldüm ama elden bişe gelmiyo sağlık olsun bebişini de üzme üzülerek oda üzülüyodur şimdi kendileri çıkarsın canım sen çıkma

X