Umudumuz Umut olsun

şebo merveyle ne guzel anlasıyoruz dımı allahım ya bırde kımyasal kullanmıyım ama sıgara ıçeyım demez mı çekılın dövecem ben bunu
biz sigara içenler böle oluyoruz anacımmkaydirigubbakcemile3
çıkartırlarsa çıkıcam çıkartmazlarsa çıkartmaları için elimden geleni yapıcam iç mervecim ya şuan bişey olmaz ama anladığında bırak hemen

anladım cnm benm bende öle yapayım ii taktikkaydirigubbakcemile3

için yaaa...şimdiden kendinizi strese sokmayın...zaten hamiş kalınca inanın kendiliğinden halloluyo herşey...şu an kokusu bile inanılmaz rahatsız ediyo beni...

tatildeydim işbaşı bugün yaptım sayfa bayağı ilerlemiş kıslar yeni yılınız kutlu olsun

Uykum geldi kızlar ya amma çok iş var yattığım günler burnumdan geliyor

şebo merveyle ne guzel anlasıyoruz dımı allahım ya bırde kımyasal kullanmıyım ama sıgara ıçeyım demez mı çekılın dövecem ben bunu

kız şimdi diyo hamiş kalınca icmicek bende icmicem vallaha bak

slm kıslar nasılsınız

selam ben şebnem yeni mi geldin yoksa benmi hatırlamıyorum herneyse hoşgeldin isim neydi?

için yaaa...şimdiden kendinizi strese sokmayın...zaten hamiş kalınca inanın kendiliğinden halloluyo herşey...şu an kokusu bile inanılmaz rahatsız ediyo beni...

biraz daha sigara dersek bu emel vallaha gelip dövecek...delikafadulden

slm aslı merve şebnem çok eski değilim bi razişle yazıştık sonrada tatile çıkınca ara vermek zorunda kaldım giremedim sayfaya

yok emelciğim ben hep burdayım hem işlerime bakıyorum hemde sayfayı takip ediyorum evde net olmadığı için giremedim işyeride ücretsiz izine çıkarınca malum ekonomik kriz

emin değilim yumurtlama günü beyefendi maça gitti kaçırmış olablirim belki umudum fasla yok

merhaba kızlar işlerim yoğun olduğu için okuyorum ama yazamıyorum hoşgeldin sinemcim sende sinem 2 ol çünkü bir tane daha sinem isimli arkadaşımız var oda arada cee diyor ama öğretmenlik kolay değil tabi

inş. canım ya kısmet sağlıklı hayırlı olsunda ben kürtaj oldum temmuz 25 te kalp atışları duyulmadığı için hala tık yok o zamandan beri uğraşıyorum ama kısmet ne yapalım

bende cee yapıp gitmiyorum diyecektim demekki karışıklık oldu ok ben sinem 2 olurum nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…