Umudumuz Umut olsun

evet canım ama yumurtlama gününü kaçırdım galiba gerçi bigün öncesi ve bigün sonrası yaptık ama ben 10-12. gün yumurtluyorum galiba kısmet artık bu haftasonu adet olmam lazım engeç pzt.

kızlar pınar dönmüş mersinden 4-5 gün olmuş...kendini pek iyi hissetmiyomuş...dinleniyorum dedi...toparlayınca gelicem kızlara söyle dedi...bugün son hapıymış...adeti bekliyomuş...2.günü dr a gidecekmiş...işte böyle kızlar...merak etmeyin diye yazdım...

adetimin 2, günü gittim canım herşey normal dedi hormonlar kan sayımı hepetit toxoplasma hiç bir problem yok dedi iş bize kalmış yani eşimin sperm sayısı da normal 65 milyon falandı galiba denk getiremiyoruz galiba yurt dışında çalışıyo ya

tatil razişciğim hep evdeydim hava çok soğuktu
evet canım havalar baya soğuktu iki üçgündür biraz daha yumuşak olsun canım bende evde dinlendim ohh mis gibi:kahve:
razişciğim sen ne zamandır bebek düşünüyosun

canım ben 16 aylık evliyim aslında başta düşünmüyorduk ama düğünümden 1 hafta sonra amcamın kızı doğum yaptı bebeği görünce fikirlerimiz değişti yani iki yada üç kez korunduk yani evlendiğimizden itibaren istiyorum ama olmuyor senağlama peki ya canım sen

ben çıkıyorum kızlar hepinizi öpüyorum iyi akşamlar akşam evden girersem okurum yazılarınızı hoşçakalın

senemcim ekrar hoşgeldin aramıza inş hamişsindir razişçim olur canım üzülme allahım bu duyguyu isteyen herkeze tatırsın hamişlerede sağlıklı doğumlar ve bebişler versin
mervecim bizi bilgilendirdiin için tşk ederiz ben çok habersiz bıraktım sizi özür dilerim kızlar ama elimden gelen bişey yoktu ama iyiki varsınız cuma günü siteye girip yazdıklarınızı okuyunca saatlerce ağladım eşim bile çok etkilendi siz arkadaş değil kardeş gibi olmuşsunuz dedi

ben geçen sene bu zamanlar düşünmeye başladım mayısta hamile kalmıştım ama karnımda ölünce kürtaj olsum kısmet zamanı var galiba

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

kıslar ben çıkıyorum hepiniz kendinize iyi bakın yarın sabah görüşmek dileğiyle canlarım bye iyi akşamlar

senemcim ekrar hoşgeldin aramıza inş hamişsindir razişçim olur canım üzülme allahım bu duyguyu isteyen herkeze tatırsın hamişlerede sağlıklı doğumlar ve bebişler versin
mervecim bizi bilgilendirdiin için tşk ederiz ben çok habersiz bıraktım sizi özür dilerim kızlar ama elimden gelen bişey yoktu ama iyiki varsınız cuma günü siteye girip yazdıklarınızı okuyunca saatlerce ağladım eşim bile çok etkilendi siz arkadaş değil kardeş gibi olmuşsunuz dedi

tabiki hayatım..burdaki dostluklar çok farklı..sen iyi ol da gerisi önemli değil...ama çok merak ettik bunu da unutma....

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)
cnm biliyorum seni bende bebeğini kaybedenlerdenim.. hemen hamile kaldığını bilmiyordum çok geçmiş olsn benimki araştırılmadı oyüzden bilmiyorum cnm ben
selam kızlar
bi bakayım dedim

slm cnm regl mi oldun sen?
kız listede beni düzelt 30 ocak yaz bari oldum çünkükaydirigubbakcemile3

cnm biliyorum seni bende bebeğini kaybedenlerdenim.. hemen hamile kaldığını bilmiyordum çok geçmiş olsn benimki araştırılmadı oyüzden bilmiyorum cnm ben

slm cnm regl mi oldun sen?
kız listede beni düzelt 30 ocak yaz bari oldum çünkükaydirigubbakcemile3

evet hayatım regl oldum aynı günüz ha :)kaydirigubbakcemile5

X