Umudumuz Umut olsun

olur arada öle benim adetim 2 gün ağır 2 gün çok az olurdu şimdi bir hafta sürüyo ve hızlanıp hılanıp yavaşlıyor dengemiz bozuluyor havalardan sanırım eğer bir dahaki ayada aynı olursa doktora sorarsın cnm

Semracım iyi yıllar cnım iyi eğlenceler iyi bir yıl geçirmeni dilerim..

canım benim verdiğin bilgiler için çok sağol bu aralar herşeye panik yapıyorum işte sanada iyi yıllar dilerim bitanem kendine iyi bak.öptüm

kız zatı sen ve ben varız neyse bende kaçarım yemek yapayım canım sana kolay gelsın nıce mutlu bebeklı yıllar dılerım

Sağol emelcim sanada iyi yıllar canım
Yeni yılda sağlık huzur bol para mutluluk hep yanında olsun. İyi eğlenceler canım öptümmmm

herkeslere günaydın kızlar.....muhtemelen çoğunuz mışıl mışıl uyuyorsunuzdur şimdi allah yeni senedede mutlu uykular nasip etsin hepimize......ben dün yoktum doktora gitmiştim yaptığım diyetin sonucundaki şeker durumum için...istediğimiz gibi olmadı ne yazık ki ve ben dün itibarı ile günde 4 ünite insülin olmaya başladım....onun öğretilmesi ve şokla geçti yani yılın ilk günü ama neyseki akşamı güzel bir ortamda ailemle kutladık yeni yılı.....tevekkül etmekten başka çare yok allah büyük dert ve kederler vermesin bunlarda geçecek elbet......bende bu kadar umarım hepiniz iyisinizdir dilekler hep aynı olacak ama tüm dostlarımın yeni yılını kutluyorum ve gönlünüzdeki tüm iyi dilekler yolunuza çıksın diyorum....2009 unutulmayacak bir yıl olsun...sağlıkla ve huzurla....

selam millettttt de kimse yokki anam neyse ben yinede yazayım okuyan çıkar elbetttttttt
yeni yılda umutlarımız yeşersin dileklerimiz gerçekleşsin kucaklarımız bebişlerimizle dolsun evlerimiz cennet olsun dertlerimiz bitsin mutluluk gelsin sevgi sarsın dört bir yanımızııı tüm güzellikler sizlerin olsun yeni yılınız kutlu olsunnnn​
gülşenim geçmiş olsun canım hamilelik şekeri dimiii ama doğumdan sonra geçer diyorlar inşallah doğrudur canımmm
uykucular siziiiiiiii öpüldünüz anacım mucukss mucukssssŞenizŞeniz

kızlar merhabalar..........ben geldim ya kulübten koptum ama sonunda başardım tekrar gelmeyi.....özledim sizleri yani yılın ilk günü umarım bu yıl hepimizin en güzel yılı olur...............

meraba arkadaşlar herkesin yeni yılı kutlu olsun kan pıhtılaşması ve buyüzden coumadin ilacı kullanarak hamile kalan var mı aranızda???

kızlar merhaba herkese hayırlı seneler diliyorum canlarım sağlıklı bebişli günler herkese...
yeni yıla evde girmediğimiz için mesajımda geç kaldı ..
hepinizi çok özledim okulda sabahçı öğlenci çalışmaya başladım gelemiyorum..dört gözle tatili bekliyorum topiğe rahat rahat gelebilme için...
bu ay dinleniyorum bir daha ki ay aşılama yapılacak .aslında bu konuda ne düşünüyorum bilmiyorum aşılamadan da pek umudum yok ne oldu bana bilmiyorum ama neyse hayırlısı işte ........
hepiniziçok seviyorummmmmm

günaydınlar kızlarrrr.....mutlu sağlıklı ve bol bebişli yıllar geçirmek dileğiyle...yeni bi yıla başladık bakalım...hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun...gülşencim sana da çok geçmiş olsun canım...gebelik şekeridir..geçer inşallah..sen kendine dikkat et yine de....

kızlar hadi bakalım...bu yıl topiğimizi boşlamak yok...

Günaydın kızlar iyi bir yıl dilerim hepinize hayırllı cumalar.

Mervecim günaydın cnm nasılsın
Aslıcım nerdesin ya öldük meraktan bi cee de en azından

gelmedi dimi aslı üf ya keşke asiye sende teli olsaydı..

günaydın kızlar...

yok canım ama keşke olsaydı hep msnden görüştüğümüz için aklımıza gelmedi ya hep bağlantıdaydık çünkü merak ediyorum bende inşallah bi terslik yoktur

kızlar gününüz aydın cumanız mübarek olsun...geçmişi okudum anca geldim :))) herkesi öpüyorum acil işler var halledip gelirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…